Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zegarki Fitbit Versa 2 Carbon o wartości 799 zł i rabaty 50 zł na zegarki Garmin w konkursie dla posiadaczy kart w Credit Agricole

Zegarki Fitbit Versa 2 Carbon o wartości 799 zł i rabaty 50 zł na zegarki Garmin w konkursie dla posiadaczy kart w Credit Agricole
Źródło: strona promocji

Konkurs, który potrwa do 31 grudnia 2020 r., wymaga zarówno aktywności, jak i kreatywności. Warunkami stawianymi przez bank są bowiem płatności mobilne oraz wymyślenie chwytliwego hasła.

Aż 400 nagród!

Warto podkreślić, że nagrodzonych zostanie w sumie aż 400 osób, co znacznie zwiększa szansę uczestników na wygraną. 200 z nich otrzyma smartwatch Fitbit Versa 2 Carbon o wartości 799 zł. Kolejnej dwusetce bank przyzna bon rabatowy 50 zł na zakup zegarka Garmin z funkcją płatności Garmin Pay.

Oferta dla posiadaczy kart od Credit Agricole

W konkursie mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych i stałym adresem zamieszkania w Polsce. Najważniejszym warunkiem jest jednak posiadanie choćby jednej karty płatniczej wydanej przez Credit Agricole, a konkretnie:

  • karty debetowej – Visa (Debit, TOUCH!, Business Debit) / Mastercard (Debit Platinum, Debit Standard);
  • karty kredytowej – Visa (Standard, Silver, Gold, Dom, Standard C) / Mastercard (Silver, Gold, Standard, Decathlon).

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Credit Agricole lub po prostu nie korzystasz z żadnej z kart wydawanej przez ten bank, to do końca roku możesz to nadrobić i wziąć udział w konkursie. Do oferty produktowej banku jeszcze wrócimy.

Płać mobilnie i wykaż się pomysłowością

Poniżej warunki konkursu w zakresie wymaganej aktywności:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. zgłoś udział w konkursie na stronie banku. Podaj swoje dane, wyraź zgodę na przetwarzanie danych oraz zaakceptuj regulamin oferty.

Wymyśl i podaj w tym samym formularzu interesujące hasło, które zachęca do zostawienia gotówki w domu i korzystania z płatności mobilnych.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 grudnia 2020 r. wykonaj przynajmniej 3 płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay) na kwotę min. 20 zł każda.

Informacja
Informacja

Każdy z 5 członków komisji konkursowej oceni propozycje w skali 1-10 w kategoriach pomysłowość i zgodność z zadaniem konkursowym. W ten sposób powstanie lista zawierająca 200 laureatów głównej nagrody (zegarka Fitbit) i 200 laureatów nagrody dodatkowej (rabat 50 zł na zakup zegarka Garmin).

Nagroda
Nagroda

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie banku do 20 stycznia 2021 r. Do tego czasu laureaci zostaną powiadomieni o przyznaniu nagrody głównej telefonicznie. Jeśli pierwsza próba kontaktu nie powiedzie się, bank podejmie w ciągu 2 dni roboczych jeszcze tylko jedną próbę.

Podczas rozmowy pracownik banku potwierdzi Twój adres korespondencyjny, na który wysłany zostanie smartwatch.

Nagroda
Nagroda

Nagrody dodatkowe dla osób z miejsc 201-400 (bony rabatowe 50 zł) zostaną przekazane w wiadomości e-mail. Z bonu skorzystasz, podając jego numer na stronie sklepu smartz.pl. Po wpisaniu numeru wyświetli się oferta zegarków od Garmina z funkcją płatności Garmin Pay.

Dodatkowe informacje

Zadanie konkursowe może mieć długość od 16 do 180 znaków. Hasło nie może naruszać praw osobistych osób trzecich ani przepisów prawa, a także zawierać treści obraźliwych lub reklamujących markę inną niż Credit Agricole.

Jeśli chodzi o wymagane płatności, to nie zostaną uznane transakcje wykonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych (w tym np. Revolut czy PayPal), przelewy na telefon Blik, wypłaty z bankomatów oraz płatności w punktach oznaczonych kodami MCC wskazanymi w regulaminie.

Bank samodzielnie rozliczy nagrody rzeczowe z fiskusem, przyznając wcześniej nagrodę pieniężną na poczet podatku dochodowego.

Interesujące Konto dla Ciebie

Podstawowy rachunek osobisty w Credit Agricole – Konto dla Ciebie – charakteryzuje się możliwością uniknięcia opłat zarówno za prowadzenie konta, jak i korzystanie z karty. Sprawdź, czy rachunek nie jest przypadkiem objęty promocją dla nowych klientów:

A może jednak karta kredytowa?

Z kart kredytowych w Credit Agricole stosunkowo niewielkie koszty generuje karta Visa Standard:

Spora szansa na wygraną!

Fakt, że bank nagrodzi aż 400 osób, znacznie wpływa na odbiór oferty. Szanse nawet na główną wygraną – i to niewielkim kosztem – są naprawdę duże. Im większą pomysłowością się wykażesz, tym cenniejszą nagrodę będziesz mógł otrzymać. Gdy już odbierzesz smartwatch Fitibit lub zakupisz (po obniżonej cenie) zegarek Garmin, będziesz mógł wykonywać płatności mobilne jeszcze częściej.

Powodzenia! 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu „Płać mobilnie – wygrywaj nagrody”

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.