Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Płać mobilnie i zgarnij 50 zł na zakupy na Allegro - akcja dla zaproszonych klientów BNP Paribas

Płać mobilnie i zgarnij 50 zł na zakupy na Allegro - akcja dla zaproszonych klientów BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Zaproszenie Cię przez bank do udziału w tej promocji może być świetną motywacją do poznania płatności mobilnych dokonywanych telefonem lub zegarkiem, jeśli jeszcze z nich nie korzystasz. Gdy już jesteś do nich przekonany, warunki opisane w regulaminie spełnisz bez żadnego wysiłku przy okazji codziennych zakupów.

Dobór uczestników promocji

Problem w tym, by znaleźć się w gronie zaproszonych. BNP Paribas nie określił w regulaminie, według jakich kryteriów dobiera uczestników akcji ani w jaki sposób przesyła im zaproszenie. W dokumencie jest tylko zapis, że o nagrodę mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych będące obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej.

Samo zaproszenie zostało natomiast zdefiniowane tak:

Zaproszenie do udziału w Promocji – materiał wygenerowany przez Bank (wiadomość tekstowa) zawierający informacje o Promocji.

Premiowane transakcje

W regulaminie wymieniono transakcje, których wykonanie spełni warunki promocji:

Przy każdej z nich jest standardowy opis, iż jest to transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą z wykorzystaniem anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS (w przypadku Apple Pay także w przeglądarce Safari) rozliczana na zasadach określonych w umowie o kartę. Zaznaczono przy tym, że w ramach promocji nie będą uwzględniane operacje w punktach o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu. Standardowo chodzi m.in. o miejsca związane z hazardem, internetowe przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Działania na drodze po 50 zł na Allegro

Sekwencja działań prowadzących do zgarnięcia nagrody wygląda następująco:

Krok 1
Krok 1

Sprawdź w bankowości elektronicznej bądź w wiadomościach e-mail lub pośród sms-ów, czy bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji. Jeśli znajdziesz zaproszenie, realizuj kolejne kroki.

Gdybyś nie znalazł się wśród zaproszonych, możesz spróbować poprosić BNP Paribas o wygenerowanie dla Ciebie informacji o tej akcji.

Krok 2
Krok 2

Do 31 maja 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny i prześlij go po zaznaczeniu, że akceptujesz regulamin promocji i zgadzasz się, by bank przekazał partnerowi akcji - spółce BNP Paribas Group Service Center - Twój numer telefonu, co pozwoli na przesłanie Ci nagrody.

Krok 3
Krok 3

Także do 31 maja 2022 r. wykonaj minimum 5 transakcji mobilnych premiowanych w ramach tej akcji na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

Informacja
Informacja

Nagrodę otrzyma 1000 osób, które wykonają najwięcej premiowanych transakcji. W przypadku tej samej liczby płatności o miejscu na liście rankingowej zdecyduje moment osiągnięcia danego wyniku; wyżej znajdzie się ten, kto wcześniej go osiągnął.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę - e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro - otrzymasz w ciągu 30 dni od zakończenia promocji w wiadomości sms przesłanej na wskazany w formularzu rejestracyjnym numer telefonu komórkowego.

Powinieneś wiedzieć jeszcze o dwóch rzeczach:

50 zł na zakupy mile widziane

Jesteśmy zdania, że każda kwota zdobyta w promocji jest miła sercu i warto się o nią postarać, zwłaszcza, gdy warunki do spełnienia są tak proste, jak w tej akcji.

Największym kłopotem może być znalezienie się w gronie zaproszonych. Nie ma przeszkód, byś zapytał bank o otrzymanie zaproszenia, może zostanie ono dla Ciebie wygenerowane. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Płać mobilnie i zgarnij 50 zł na zakupy internetowe”

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.