Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

2 bilety do kina za płatność Google Pay z kartą od Citibanku

2 bilety do kina za płatność Google Pay z kartą od Citibanku
Źródło: strona promocji

Teoretycznie promocja ma trwać do 31 marca 2019 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż nagrodzonych zostanie tylko 3 600 osób. Wcześniejsze wyczerpanie puli biletów jest wielce prawdopodobne, bo warunki ich zdobycia są banalnie proste.

Kto może otrzymać 2 bilety?

W promocji „Płać kartami Citibank z aplikacją Google Pay i odbierz 2 bilety do Multikina” mogą brać udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające kartę debetową lub „kredytówkę” (główną lub dodatkową) z logo Mastercard wydaną przez Citibank. Ważne, by „plastik” nie był zarejestrowany w aplikacji Google Pay od 1 stycznia 2018 r. do 28 lutego 2019 r.

Co zrobić, by pójść do kina?

Wymagania regulaminu tej akcji, które musisz spełnić, by zdobyć 2 bilety do Multikina, są niezwykle łatwe:

  1. Zarejestruj swoją kartę debetową lub kredytową (główną lub dodatkową) z logo Mastercard w aplikacji Google Pay.
  2. Dokonaj przynajmniej 3 transakcji bezgotówkowych z użyciem Google Pay. Pamiętaj o warunkach dodatkowych:
    • każda z transakcji musi opiewać na kwotę nie mniejszą niż 5 zł;
    • w jednym dniu może być zaliczona tylko jedna transakcja. Inaczej mówiąc, musisz skorzystać z Google Pay w 3 różnych dniach, by spełnić warunki promocji.

Przekazanie biletów

Nagrodę, czyli 2 bilety na seanse 2D w Multikinie, otrzyma 3 600 osób, które jako pierwsze zrealizują zasady tej akcji.

Bonus zostanie przekazany w postaci elektronicznych kodów dostępnych w bankowości internetowej Citibank Online. Bank poinformuje o tym laureatów w ciągu 7 dni roboczych od daty spełnienia warunków.

Bonus otrzymasz tylko wtedy, gdy w momencie przekazywania biletów Twoja karta, którą dokonywałeś płatności, będzie nadal aktywna .

Otrzymane kody będziesz mógł wymienić na bilety w kasie kina do 30 czerwca 2019 r. Dopuszczalna jest dopłata do miejsca VIP zgodnie z cennikiem kina, nie można jednak dopłacać do ceny biletu na seans 3D.

Bliższe informacje o zasadach wykorzystywania kodów znajdują się na stronie Multikina.

Płać i skorzystaj

Dodanie karty do aplikacji Google Pay zajmie Ci kilka chwil (instrukcję znajdziesz na stronie Citibanku, o samej usłudze przeczytasz w naszym tekście), a konieczne płatności bezgotówkowe wykonasz w ciągu 3 dni przy okazji codziennych zakupów. W ten prosty sposób zdobędziesz 2 bilety do Multikina.

To kolejny dowód na to, że nowoczesne płatności elektroniczne są nie tylko szybkim i bezpiecznym sposobem regulowania należności, ale przynoszą także wymierne korzyści.

Odwiedzaj regularnie nasz portal i sprawdzaj, czy kolejne bonusy nie są w Twoim zasięgu.

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.