Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10 monet za zapisanie karty płatniczej do konta w serwisie Allegro + kolejne 10 za zakupy

10 monet za zapisanie karty płatniczej do konta w serwisie Allegro + kolejne 10 za zakupy
Źródło: strona promocji

Akcja „Płać kartą i zgarnij ekstra Monety” trwa do 20 grudnia 2020 r., przy czym Allegro przeznaczyło na premie 1,5 miliona monet. Pula jest duża, więc chyba starczy dla każdego. Mimo wszystkiego radzimy nie zwlekać z decyzją, by potem nie żałować opieszałości. Aktualną liczbę monet do wydania znajdziesz na stronie promocji.

Kto może zdobyć monety?

Monety promocyjne mogą zdobyć osoby fizyczne posiadające swoje indywidualne konto w serwisie Allegro - nie ma znaczenia, czy jako sprzedający, czy kupujący. Ważne, by dana osoba nie posiadała zapisanej na koncie Allegro żadnej karty płatniczej. Musi to być nowa, unikalna karta, która nie była nigdy dotąd przypisana w serwisie Allegro do żadnego konta.

Od tej reguły jest wyjątek i dotyczy on osób, które co prawdą mają już zapisaną w Allegro kartę płatniczą, ale od 15 października 2019 r. do 15 października 2020 r. nie dokonali nią żadnej płatności w tym serwisie.

Podkreślmy, że w obu przypadkach brane są pod uwagę zarówno zakupy towarów, jak i Pakietu Smart.

Zapisz kartę, zrób zakupy, zgarnij premię

Tak w skrócie przedstawia się sekwencja działań niezbędnych do zdobycia bonusu. Czas, byś poznał szczegóły.

Krok 1
Krok 1

Do 20 grudnia 2020 r. zapisz kartę płatniczą w koncie Allegro podczas dokonywania transakcji w tym serwisie. Zrobisz to w formularzu Dostawa i płatność w sekcji Metody płatności, gdzie po poprawnym wpisaniu danych powinieneś wybrać Użyj i zapisz kartę.

Krok 2
Krok 2

W trakcie kolejnej płatności, która musi być także wykonana do 20 grudnia 2020 r. i opiewać na kwotę min. 40 zł (bez kosztów dostawy), użyj tej samej karty.

Informacja
Informacja

To, ile monet Allegro otrzymasz, zależy od liczby wykonanych przez Ciebie transakcji, które opłacisz kartą zapisaną w trakcie trwania promocji. I tak:

  • pierwsza transakcja = 1 Moneta promocyjna;

  • druga płatność = 2 Monety promocyjne. Łącznie po dwóch transakcjach będziesz miał więc 3 dodatkowe Monety: 1 + 2;

  • trzecia transakcja = 3 Monety promocyjne, czyli będziesz dysponował już 6 Monetami: 1 + 2 + 3;

  • czwarta płatność = 4 Monety promocyjne, tym samym osiągniesz dopuszczalne maksimum, czyli 10 Monet: 1 + 2 + 3 + 4.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli odpowiednią liczbę monet, Allegro przekaże w ciągu 3 dni roboczych od chwili zakończenia I etapu (dobiegnie końca 16 listopada 2020 r.) lub II etapu promocji (20 grudnia 2020 r.).

O tym musisz wiedzieć

Dopuszczalne jest usunięcie zapisanej wcześniej (przed startem tej akcji, czyli przed 16 października 2020 r.) karty i podpięcie w jej miejsce innej. Musi to być jednak absolutnie nowa karta, która nigdy nie była związana z jakimkolwiek kontem Allegro. Z regulaminu wynika, że taki numer nie przejdzie w trakcie trwania promocji

Transakcje, które musisz zrealizować, nie mogą być płatnością za Pakiet Smart. Regulamin wymaga, by były to płatności za zakupy lub usługi, przy czym nie mogą one dotyczyć kategorii wymienionych w regulaminie Programu Monetowego, np. Motoryzacja, Elektronika, Kultura i rozrywka.

Nie ma przeszkód, byś część transakcji wykonał w czasie trwania I etapu, a część podczas II. Monety należne za pierwszy okres otrzymasz po jego zakończeniu, a później Allegro "dopłaci" Ci kolejne.

Samo zapisanie karty podczas pierwszej operacji (tzw. transakcji zapisującej) nie uprawnia do otrzymania jakiejkolwiek nagrody, konieczne jest zrealizowanie przynajmniej jeszcze jednej płatności.

Ważność każdej Monety wynosi 365 dni od daty jej przyznania.

Regulamin dopuszcza, by uczestnicy opisywanej promocji brali udział w innych akcjach w ramach Programu Monetowego i zgarniali dodatkowe bonusy.

Dycha się przyda, a może będą dwie

Każdy prezent ma znaczenie i cieszy, nawet jeśli jest to tylko 10 monet, czyli 10 zł. Jeśli więc dotąd nie miałeś przypisanej do swojego konta Allegro żadnej karty płatniczej lub możesz podpiąć taką, której Allegro nie ma w swoich rejestrach, to zrób to teraz i ciesz się premią. Jeśli zdecydujesz się na kolejne zakupy, zdobędziesz następne monety. Jako że galerie handlowe zamknięte, a Mikołaj i Boże Narodzenie zbliżają się nieubłaganie, okazji do zakupów nie zabraknie.

To tylko nasza sugestia. Decyzja – jak zwykle – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Płać kartą i zgarnij ekstra Monety"
  2. Regulamin Programu Monetowego Allegro

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.