Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł do Biedronki za płatności kartą dla zaproszonych klientów firmowych Credit Agricole

50 zł do Biedronki za płatności kartą dla zaproszonych klientów firmowych Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje bankowe dla przedsiębiorców nie są tak liczne jak akcje organizowane dla osób indywidualnych, a te adresowane do obecnych klientów firmowych pojawiają się bardzo rzadko. Dlatego trwająca do 31 maja 2023 r. promocja „Płać kartą i odbierz 50 zł w e-kodzie do Biedronki” przygotowana przez Credit Agricole jest wyjątkowa i warta odnotowania.

Uczestnicy promocji

Jeśli posiadałeś Konto Biznes w tym banku przed 31 grudnia 2022 r., to sprawdź, czy nie jesteś w gronie wybranych. W regulaminie akcji niestety nie określono, w jaki sposób są przesyłane zaproszenia. Można się tylko domyślać, że mogą być one zawarte w SMS-ie lub wiadomości e-mail albo widoczne po zalogowaniu do bankowości elektronicznej w profilu firmowym.

Działania na drodze do premii

Działania wymagane przez Credit Agricole od uczestników promocji są banalnie proste.

Krok 1
Krok 1

Sprawdź, czy zostałeś zaproszony przez Credit Agricole do udziału w tej promocji.

Krok 2
Krok 2

Upewnij się, że

  • masz aktywną aplikację mobilną CA24 Mobile – pełna korzyści. Jeśli nie, pobierz ją i aktywuj;
  • wyraziłeś zgodę na otrzymywanie z banku informacji o ofertach Partnerów Klubu korzyści. Gdybyś dotąd tego nie zrobił, to musisz wyrazić taką zgodę, by mieć szansę na nagrodę.

Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Klubu Korzyści, kliknij w zakładkę Korzyści w prawym dolnym rogu aplikacji mobilnej, następnie wybierz sekcję Klub Korzyści i skorzystaj z przycisku dołącz do Klubu. W tym miejscu możesz też wyrazić powyższą zgodę.

Krok 3
Krok 3

Do 31 maja 2023 r. zrób przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do Konta Biznes.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody otrzymasz SMS-em do 23 czerwca 2023 r. E-kod do Biedronki będziesz mógł odebrać do 31 sierpnia 2023 r. w Klubie korzyści w aplikacji CA24 Mobile – pełna korzyści. Znajdziesz go w sekcji Moje nagrody.

Transakcje bezgotówkowe

Najwięcej kłopotów może Ci sprawić wykonanie poprawnych transakcji bezgotówkowych. Realizując je, powinieneś wiedzieć, że nie zostaną zaliczone te zrealizowane w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, płatności u brokerów ubezpieczeniowych oraz przekazy pieniężne. Niedozwolone są też przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, przelewy na telefon Blik oraz wypłaty z bankomatów.

Nie ma za to przeszkód, byś płacił kartą do konta z użyciem urządzenia mobilnego, np. telefonu (Apple Pay, Google Pay), zegarka / opaski sportowej (Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay).

Kody do Biedronki

E-kod do Biedronki to ciąg 13 cyfr, które należy podyktować kasjerowi lub wpisać samemu na kasie samoobsługowej podczas dokonywania płatności. Bon może być używany wielokrotnie aż do wydania wszystkich przypisanych do niego środków.

Dodatkowe informacje

Niezależnie od liczby posiadaczy / współposiadaczy Konta Biznes oraz liczby posiadanych rachunków firmowych w Credit Agricole możesz otrzymać tylko jeden voucher do Biedronki.

Zdobyta w tej promocji premia będzie związana z prowadzoną działalnością gospodarczą, dlatego powinieneś ująć ją w przychodach i zapłacić podatek wynikający z obowiązujących Twoją firmę reguł.

Warto skorzystać

Jak wspomnieliśmy na wstępie, promocje dla aktualnych klientów firmowych są rzadkością. Dlatego jeśli posiadasz Konto Biznes (w dowolnym pakiecie) w Credit Agricole, to zachęcamy byś sprawdził możliwe kanały kontaktu ze strony banku i przekonał się, czy jesteś w gronie zaproszonych. Nagroda nie jest wielka, ale uważamy, że warto po nią sięgnąć.
To tylko nasze zdanie. Decyzja - jak zawsze - należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Płać kartą i odbierz 50 zł w e-kodzie do Biedronki”

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.