Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł zwrotu za aktywne korzystanie z karty kredytowej w Credit Agricole

300 zł zwrotu za aktywne korzystanie z karty kredytowej w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Po krótkiej przerwie Credit Agricole powraca do promocji swoich kart kredytowych Silver i Gold. Do promocji "Płać kartą kredytową i zyskaj nawet 300 zł zwrotu" możesz przystąpić do 31 maja 2021 r.

Promocja dotyczy dwóch (a właściwie czterech) "kredytówek" z oferty banku. Do wyboru masz:

  • Visa Silver i Gold;
  • Mastercard Silver i Gold.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja?

Jak to w promocjach bywa, także i w tej akcji są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami "kredytówki" w banku Credit Agricole – dotyczy to wszystkich kart biorących udział w tej promocji, a dodatkowo karty Visa Standard.

Tylko kilka kroków do 300 zł premii

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach. Jak sam zobaczysz, od premii dzieli Cię naprawdę niewiele:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Visa / Mastercard Silver ​​​​​​ (z limitem min. 3 tys. zł) lub Visa /Mastercard Gold (min. limit 5000 zł). Najwygodniej zrobisz to za pośrednictwem strony banku.

Zapoznaj się z regulaminem akcji i zaakceptuj go. Nie zapomnij też o potwierdzeniu, że przystępujesz do promocji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy o wybraną "kredytówkę" płać bezgotówkowo kartą w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych. Bank zwróci Ci 2% wydatków w miesiącu, maksymalnie 25 zł/miesiąc, jednak nie więcej niż 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Premia za wykonane płatności będzie naliczana na rachunku karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji w formie pomniejszenia istniejącego zadłużenia lub nadpłaty, jeśli saldo jest dodatnie.

Kilka istotnych informacji

Premię otrzymasz pod warunkiem, że do dnia jej wypłaty nie wypowiesz umowy o kartę kredytową.

Bank nie będzie uwzględniał transakcji wykonanych w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, brokerów ubezpieczeniowych czy przekazy pieniężne.

Warunków promocji nie spełnią także operacje przelewu, doładowania innych portfeli cyfrowych / rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Oprócz tradycyjnych płatności kartą uznane będą również transakcje dokonane za pomocą Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay.

Wartość zwrotu jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Karty kredytowe Silver i Gold w Credit Agricole

Zanim przystąpisz do promocji, zapoznaj się z opłatami dotyczącymi kart kredytowych Silver i Gold. Pierwsza z nich jest dostępna już przy dochodzie min. 1400 zł, a za wydanie karty nie poniesiesz opłaty.

Karta kredytowa Visa / Mastercard Gold to już znacznie wyższe opłaty. Wydanie każdej z nich kosztuje aż 200 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18000 zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 200 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Zyskaj kolejną premię za konto osobiste!

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty Credit Agricole, to może warto pójść za ciosem i skorzystać również z promocyjnej oferty Konta dla Ciebie? W tym przypadku do zgarnięcia są różne premie, zależnie od tego na spełnienie jakich warunków się zdecydujesz.

Akcja dla każdego

Cieszy nas, że Credit Agricole po kilkutygodniowej przerwie zdecydował się zaproponować kolejną promocję z moneybackiem dla kart kredytowych. Fakt, że transakcje nagradzane zwrotem części wydatków można realizować niemal wszędzie, sprawia, że jest to akcja dla każdego. Tylko od Ciebie zależy, jak wysoką nagrodę zgarniesz w tej promocji.

Jedyne, do czego mamy zastrzeżenia, to ograniczenie promocji do kart Silver i Gold, które niestety nie należą do tanich (mimo możliwości uniknięcia opłat). Bank określił także minimalny limit karty, który uprawnia do otrzymania premii.

Jeśli oferta mimo wszystko Cię nie przekonuje, spójrz na nasz ranking kart kredytowych i zastanów się nad inną promocją "kredytówek" – aktualnie jest w czym wybierać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Okazja na prezent – płać kartą i zyskaj nawet 200 zł zwrotu"
  2. Regulamin promocji "Płać kartą kredytową i zyskaj nawet 300 zł zwrotu"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.