Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Ponownie do 100 zł premii moneyback za kartę kredytową Silver lub Gold Credit Agricole

Ponownie do 100 zł premii moneyback za kartę kredytową Silver lub Gold Credit Agricole

W tej promocji nie musisz pamiętać o skomplikowanych warunkach ani martwić się, czy spełniłeś wszystkie regulaminowe wymogi w ściśle wyznaczonym przez bank terminie. Nikt nie każe Ci w „trzech kolejnych okresach wydać kartą po 300 zł” lub wykonać z jej pomocą „minimum 3 płatności bezgotówkowe do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy”.

W akcji „Płać kartą kredytową i zyskaj do 100 zł premii” przygotowanej przez Credit Agricole możesz korzystać ze swojej „kredytówki”, kiedy tego chcesz i gdy jest to dla Ciebie wygodne. Za każdym razem, gdy użyjesz karty do opłacenia codziennych zakupów, bank zwróci 2% wartości transakcji. Maksymalnie możesz zyskać 100 zł w ciągu roku.

Uczestnicy promocji

Pamiętaj jednak, że w tej promocji mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, które na dzień 1 marca 2020 r. nie posiadały karty kredytowej Credit Agricole i w okresie 2 lat przed datą przystąpienia do promocji nie były stroną umowy o „kredytówkę” w tym banku.

Wyrób kartę i płać nią podczas codziennych zakupów

Zastanawiasz się, co konkretnie musisz zrobić, by skorzystać z moneybacku? Oto mega krótka instrukcja:

Krok 1
Krok 1

Do 10 kwietnia 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Silver lub Gold na stronie internetowej banku (możesz to uczynić również w oddziale banku bądź za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24). Zapoznaj się także z regulaminem akcji, zaakceptuj jego postanowienia i podpisz „Potwierdzenie przystąpienia do promocji” (które stanowi załącznik do regulaminu).

Krok 2
Krok 2

W ciągu roku od daty zawarcia umowy wykonaj w dowolnym punkcie handlowo usługowym choć jedną transakcję bezgotówkową kartą.

Nagroda
Nagroda

Bank zwróci Ci 2% od każdej płatności kartą, maksymalnie 100 zł w ciągu roku. Pieniądze trafią na rachunek „kredytówki” w dniu zaksięgowania transakcji, pomniejszając kwotę do spłaty lub zwiększając nadpłatę.

O czym warto pamiętać

Jeśli chcesz zgarnąć premię w ramach moneybacku, musisz terminowo spłacać zadłużenie na rachunku karty oraz wywiązywać się z innych postanowień regulaminu kart kredytowych.

Otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Kwotę naliczonego zwrotu za wykonaną transakcje bezgotówkową znajdziesz na najbliższym wyciągu z rachunku karty kredytowej.

I ostatnia informacja - ta akcja nie łączy się z równoległą promocją "Radość działa zbliżeniowo", w której można zdobyć 300 zł w formie moneybacku.

Co warto wiedzieć o kartach kredytowych Credit Agricole?

Visa/Mastercard Silver

Aby ją otrzymać, musisz wykazać się dochodem wynoszącym minimum 1400 zł netto miesięcznie. Korzystanie z karty może być darmowe, jednak uniknięcie opłaty wymaga wydania w danym okresie rozliczeniowym dość pokaźnej kwoty.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry karty Silver:

Visa/Mastercard Gold

W jej przypadku minimalny wymagany dochód to 3000 zł netto. Wydanie karty kosztuje 200 zł, jednak możesz uniknąć tej opłaty, wykonując w ciągu 90 dni od daty zawarcia umowy z bankiem przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. Koszt obsługi karty (w drugim roku i następnych) także wynosi 200 zł. Opłata nie zostanie pobrana, o ile jej posiadacz wykonał w poprzednim roku transakcje na łączną kwotę min. 18 000 zł.

100 zł piechotą nie chodzi?

Zgadzamy się, że wysokość premii w tej akcji nie jest oszałamiająca (bez trudu można znaleźć konkurencyjne oferty, w których nagrody wynoszą od 300 do 400 zł), jednak atutem promocji jest jej niezwykła prostota. Wystarczy po prostu regularnie używać karty podczas codziennych zakupów, aby bank zwrócił nam część wydatków. Dla osób, które nie mają ochoty na spełnianie  wyśrubowanych promocyjnych warunków, może to być całkiem wygodna opcja.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Płać kartą kredytową i zyskaj do 100 zł premii - Edycja II

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.