Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 100 zł zwrotu z kartą kredytową Silver lub Gold banku Credit Agricole

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 100 zł zwrotu z kartą kredytową Silver lub Gold banku Credit Agricole
Źródło: strona Credit Agricole

Akcja „Płać kartą kredytową i zyskaj do 100 zł premii” trwa do 29 lutego 2020 r. i stanowi kolejny dowód, że karta kredytowa może być nie tylko bezpłatna, ale i przynosić korzyści. W tym przypadku wystarczy tylko korzystać z niej w dowolnym miejscu. Spójrzmy więc, kto i na jakich dokładnie zasadach może zdobyć moneyback w wysokości 100 zł.

Uczestnicy promocji

W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne, które 2 grudnia 2019 r. nie posiadały karty kredytowej Credit Agricole i w okresie 2 lat przed datą przystąpienia do promocji nie były stroną umowy o „kredytówkę” z tym bankiem.

Weź kartę i aktywnie z niej korzystaj

Powyższe słowa to najkrótsze z możliwych podsumowanie zasad tej akcji. A oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 29 lutego 2020 r. na stronie internetowej (lub w placówce banku, bądź za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24) złóż wniosek o kartę kredytową Silver lub Gold. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu roku od daty zawarcia umowy wykonaj w dowolnym punkcie handlowo usługowym choć jedną transakcję bezgotówkową kartą.

Nagroda
Nagroda

Bank zwróci Ci 2% od każdej operacji, maksymalnie 100 zł w ciągu roku. Pieniądze trafią na rachunek „kredytówki” w dniu zaksięgowania transakcji, pomniejszając kwotę do spłaty lub zwiększając nadpłatę.

Trzy ważne informacje

Warunkiem przyznania premii jest terminowe spłacanie zadłużenia i wywiązywanie się z innych postanowień regulaminu kart kredytowych.

Opisywana akcja nie łączy się z promocją "Radość działa zbliżeniowo".

Otrzymana nagroda będzie zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karty kredytowe w Credit Agricole

Bank daje uczestnikowi akcji prawo wyboru „kredytówki”, po którą sięgnie. Warto wiedzieć, że każda z nich, dzięki opcji „Twoje rachunki”, pozwala opłacać bez prowizji domowe wydatki za prąd, gaz, telefon z rachunku karty.

Popatrzmy, czym się charakteryzują karty objęte promocją.

Karta kredytowa Silver

Minimalny dochód jej posiadacza wymagany przez bank wynosi 1400 zł. Fakt, że tyle otrzymujesz, nie oznacza, że „kredytówka” będzie Ci przyznana. Ostateczna decyzja zawsze jest podejmowana w oparciu o indywidualną ocenę zdolności kredytowej.

Warunkiem braku opłat za tę kartę jest wykonanie nią w miesiącu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 700 zł.

Karta kredytowa Gold

W jej przypadku minimalny wymagany dochód to 3000 zł netto. W ramach przyznanego limitu można korzystać z 3 dodatkowych kart.

Wydanie karty kosztuje 200 zł. Opłaty można uniknąć, wykonując w ciągu 90 dni od daty zawarcia umowy o „kredytówkę” przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. 200 zł to także koszt korzystania z karty w drugim roku i latach następnych. Opłata nie zostanie pobrana, o ile jej posiadacz wykonał w poprzednim roku transakcje na łączną kwotę min. 1800 zł.

100 zł też się przyda

Wiele banków za sięgnięcie po ich „kredytówkę” oferuje nagrody rzędu 300-400 zł. Z tej perspektywy 100 zł proponowane przez Credit Agricole nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Na dodatek bonus będzie wypłacany stopniowo po wykonaniu transakcji, więc trudno będzie poczuć pełną satysfakcję z jego otrzymania. Z drugiej strony, uczestnicząc w tej promocji nie ma potrzeby, by „spinać się” zaraz po otrzymaniu karty, by wydać nią kilka tysięcy złotych, co jest warunkiem zdobycia premii w innych akcjach.

Jak widzisz, propozycja Credit Agricole ma swoje plusy i minusy. Rozważ wszystkie za i przeciw, pamiętając o radach z naszego poradnika „Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”, po czym podejmij decyzję.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Płać kartą kredytową i zyskaj do 100 zł premii"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.

Więcej o Credit Agricole