Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 690 zł od Alior Banku: 450 zł na start + 240 zł premii moneyback.

100 zł na Allegro dla najaktywniejszych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku (+ 50 zł za polecenie)

100 zł na Allegro dla najaktywniejszych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku (+ 50 zł za polecenie)
Źródło: strona promocji

Promocja (a właściwie konkurs) przygotowana przez Alior Bank trwa do 31 grudnia 2020 r., ale ze względu na jej charakter nie warto zwlekać z przystąpieniem do niej do ostatniej chwili. Oferta „Płać kartą Kantoru - zbieraj punkty i wygraj!" jest bowiem swego rodzaju wyścigiem, w którym chodzi o zgromadzenie jak największej liczby punktów za różnego rodzaju aktywności. e-Karta o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro trafi do 400 najaktywniejszych osób.

Dla aktywnych

Regulamin nie zawiera informacji o żadnych wykluczeniach. Mówi tylko, że o nagrodę może się ubiegać

pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca zdolność do czynności prawnych, będąca właścicielem uprawnionym do posługiwania się Kantorem Walutowym.

Korzystaj jak najczęściej, by zwiększyć swoje szanse

Oto, co musisz zrobić, by mieć szansę na nagrodę:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku. Jeśli już je posiadasz, pomijasz ten krok i od razu przechodzisz do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że musisz w nim podać taki sam adres e-mail, jaki wpisałeś, zakładając konto w Kantorze Walutowym.

Formularz przystąpienia do promocji dla aktywnych użytkowników Kantoru Walutowego Alior Banku

Krok 3
Krok 3

Jak najczęściej korzystaj z Kantoru Walutowego. Każdy rodzaj aktywności ma swoją "wycenę". Oto wykaz, ile punktów i za co możesz zdobyć:

  • 5 punktów za płatność stacjonarną kartą wielowalutową na min. 20 jednostek waluty;
  • 5 punktów za płatność internetową kartą wielowalutową na min. 20 jednostek waluty;
  • 1 punkt za transakcję wymiany na min. 20 jednostek waluty;
  • 2 punkty za transakcję wymiany na min. 20 jednostek waluty w aplikacji mobilnej;
  • 1 punkt za przelew przychodzący na min. 20 jednostek waluty.
Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się wśród najaktywniejszych 400 uczestników, to o przyznaniu nagrody dowiesz się z wiadomości SMS najpóźniej 15 stycznia 2020 r.

Z kolei ostatecznym terminem przekazania e-kart na Allegro – również w wiadomości SMS – jest 20 stycznia 2020 r.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Minimalna liczba punktów uprawniająca do otrzymania nagrody wynosi 10.

Transakcja wymiany zdefiniowana jest jako każda operacja kupna/sprzedaży walut dostępnych w Kantorze Walutowym. Z kolei kartę wielowalutową Alior Bank definiuje jako kartę wydaną do rachunku prowadzonego w walucie euro w Kantorze Walutowym. Abyś mógł zachować prawo do premii, karta musi pozostać aktywna przynajmniej do momentu jej przekazania.

Płatność internetowa to zapłata bez fizycznego przedstawienia karty wielowalutowej w sklepach internetowych, zaś płatność stacjonarna – uregulowanie należności kartą wielowalutową w punkcie stacjonarnym.

Pamiętaj też, że w przypadku płatności kartą istnieją ograniczenia dotyczące określonych w regulaminie kodów MCC. Mówiąc w skrócie, nie będą się liczyły płatności m.in. w kasynach czy u bukmachera, za przekazy pieniężne lub za narzędzia elektryczne lub gazowe. Natomiast dobra informacja jest taka, że premiowane będą także płatności w polskich złotych – waluta nie ma znaczenia, liczy się fakt, że transakcja została wykonana kartą wielowalutową do konta w euro w Kantorze Walutowym.

Jak już wspomnieliśmy, o kolejności na liście zwycięzców decyduje przede wszystkim liczba zgromadzonych punktów. W przypadku remisu Alior Bank spojrzy, kto ma wyższą sumę transakcji kartą, a gdyby i ona była identyczna, weźmie pod uwagę sumę transakcji wymiany walut.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Zasady korzystania ze środków na karcie podarunkowej Allegro znajdziesz tutaj.

Kantor Walutowy Alior Banku z kartą wielowalutową

W ramach Kantoru Walutowego Alior Banku istnieje możliwość korzystnej wymiany ponad 20 walut. Bezpłatna karta wielowalutowa, niski spread oraz jedna darmowa wypłata gotówki z zagranicznego bankomatu w miesiącu to tylko niektóre z zalet tej usługi:

Warto też wspomnieć o specjalnej aplikacji Alior Banku dla klientów Kantoru Walutowego, za której pośrednictwem wymienisz walutę w bardzo prosty sposób.

50 zł za polecenie konta w Kantorze Walutowym

Przypominamy, że jako posiadacz konta w Kantorze Walutowym Alior Banku możesz wziąć udział w bezterminowym programie rekomendacyjnym i zgarnąć 50 zł za każde skuteczne polecenie:

Korzystne płatności zagraniczne z szansą na bonus

Przedstawiona akcja to dowód, że aktywność się opłaca! W tym przypadku Twój los jest w Twoich rękach – im więcej operacji wykonasz, tym Twoje szanse na nagrodę będą większe.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji „Płać kartą Kantoru – zbieraj punkty i wygraj!”

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.