Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bardzo łatwe 150 zł za Konto 360° od Banku Millennium. Premia wypłacana już we wrześniu!

Bardzo łatwe 150 zł za Konto 360° od Banku Millennium. Premia wypłacana już we wrześniu!
Źródło: najlepszekonto.pl

W najnowszej promocji „Płać i zyskaj 150 zł! Z Kontem 360° to proste” należy otworzyć w Banku Millennium Konto 360° lub Konto 360° Student oraz aktywnie korzystać z niego jedynie w sierpniu - konkretnie wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych. Tak, naprawdę tylko jeden miesiąc aktywności wystarczy, by zdobyć 150 zł premii gotówkowej!

Z oferty możesz skorzystać do 2 sierpnia 2021 r., ale pamiętaj o niewielkiej puli nagród, bank przyjmie jedynie tysiąc promocyjnych wniosków.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które na dzień jej rozpoczęcia (19 lipca 2021 r.) nie posiadały żadnego produktu finansowego Banku Millennium (w tym karty przedpłaconej i dodatkowej karty kredytowej) ani nie były stroną umowy zawartej z bankiem. Warunek ten dotyczy współposiadaczy rachunków, pełnomocników, kuratorów, a także osób, które są poręczycielami kredytu lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI.

Dodatkowo z promocji wykluczeni są byli klienci Banku Millennium, którzy brali już wcześniej udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student oraz osoby będące w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt banku.

Jak zgarnąć 150 zł ?

Jeżeli chcesz otrzymać 150 zł premii, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 2 sierpnia 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową na specjalnej stronie promocji.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2
Krok 2

Także do 2 sierpnia 2021 r.:

  • podpisz umowę o rachunek i kartę. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera, przez fotoweryfikację lub – najprostszy sposób – metodą "online" (przez zalogowanie na swoje konto w innym banku),
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
Krok 3
Krok 3

W sierpniu zrealizuj co najmniej 5 płatności kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Uwaga: przynajmniej jedna transakcja musi być wykonana zbliżeniowo telefonem (HCE /ApplePay).

Nagroda
Nagroda

150 zł premii otrzymasz na nowo otwarte Konto 360° do 30 września 2021 r.

O czym powinieneś pamiętać?

  • Jeżeli otwierałeś konto przez fotoweryfikację (na selfie), do 31 sierpnia 2021 r. musisz złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości w placówce banku.
  • Regulamin akcji dopuszcza transakcje kartą czy Blikiem w sklepach stacjonarnych oraz internetowych – ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi. Płatność nie może być związana z grami hazardowymi lub wypłatą gotówki (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Ponadto przy ocenie realizacji tego zadania nie zostaną ujęte transakcje zwrócone przed wypłatą nagrody.
  • Do chwili otrzymania premii nie możesz wypowiedzieć umowy o Konto 360° ani odwołać udzielonych zgód.
  • Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu zwalnia z opłat za konto, obsługę karty i korzystanie ze wszystkich bankomatów.

Zwróć uwagę, że warunki zwolnienia z comiesięcznych podstawowych opłat nie pokrywają się z wymaganiami stawianymi przed uczestnikami opisywanej promocji. Chcąc uniknąć opłat za konto i kartę, musisz zapewnić także wpływ min. 1000 zł na konto.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta.

To może być tylko wstęp...

Założenie Konta 360° i zgarnięcie związanej z tym premii może być tylko wstępem do owocnej współpracy z tym bankiem, który często zachęca także do sięgnięcia po kartę kredytową czy otwarcia rachunków dla dzieci. Warto sprawdzić, czy akurat trwa jakaś akcja specjalna.

Atrakcyjna premia za niewielką aktywność

Warunki najnowszej promocji Banku Millennium są bardzo łatwe do spełnienia, na dodatek okres wymaganej aktywności to tylko jeden miesiąc. Dzięki temu już wkrótce będziesz mógł się cieszyć z premii.

Obecnie Konto 360° stanowi jedną z najlepszych ofert na rynku, pozwalającą w dość prosty sposób uniknąć najważniejszych opłat, a przy tym charakteryzującą się nowoczesnością i łączącą się z wieloma ciekawymi usługami. Do tego, kiedy będziesz już klientem banku, będziesz mógł skorzystać z kilku innych ciekawych promocji i w efekcie znacznie zwiększyć swoje zyski.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Płać i zyskaj 150 zł. Z Kontem 360° to proste"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.