Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

600 zł moneyback za Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas

600 zł moneyback za Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank BNP Paribas znany jest przede wszystkich z bardzo licznych i atrakcyjnych promocji Konta Otwartego na Ciebie przeznaczonego dla klientów indywidualnych. Co pewien czas organizowane są też akcje specjalne dotyczące rachunku firmowego, czyli Konta Otwartego na Biznes. W najnowszej z nich, pod hasłem "Płać i wzrastaj", która potrwa do 30 listopada 2021 r., nagrodą jest zwrot części wydatków kartą debetową. Maksymalny bonus, który możesz uzyskać w ciągu 6 miesięcy aktywnego korzystania z "debetówki", to 600 zł.

Kto może zdobyć premię?

Promocja adresowana jest do nowych klientów, czyli przedsiębiorców, którzy nie posiadają w BNP Paribas rachunku firmowego. W regulaminie znajduje się zapis pozwalający na udział w tej promocji akcji firmom zakwalifikowanym przez bank do segmentu mikroprzedsiębiorstw. Pod tym pojęciem rozumiane są także osoby fizyczne prowadzące działalność wytwórczą w rolnictwie, dla których dedykowany jest specjalny rachunek - Konto Otwarte na Agrobiznes.

Na stronie internetowej BNP Paribas zaznaczono, że oferta nie dotyczy firm, które rozliczają się na pełnej księgowości i za ostatni rok obrotowy osiągnęły przychody roczne netto ze sprzedaży powyżej 4 mln zł.

Działania na drodze po nagrodę

Działania niezbędne do zdobycia 600 zł moneyback wyglądają następująco:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2021 r.:

  • zamów kontakt z doradcą banku na stronie internetowej promocji lub udaj się do placówki banku BNP Paribas;
  • zawnioskuj o Konto Otwarte na Biznes (także w wersji Konto Otwarte na Agrobiznes lub Konto Otwarte na Biznes Non-Profit) wraz z kartą debetową Debit Mastercard Business i dostępem do bankowości elektronicznej, po czym podpisz umowę ramową z bankiem o te produkty.
Krok 2
Krok 2

Także do 30 listopada 2021 r.:

  • przystąp do promocji, składając w placówce BNP Paribas stosowne oświadczenie, które stanowi załącznik do regulaminu. Musisz w nim podać numer karty, która zostaje objęta promocją (tj. która będzie uwzględniona do przyznania i wyliczenia premii zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie akcji).
  • aktywuj „debetówkę”.
Krok 3
Krok 3

Aktywnie korzystaj z karty. Bank będzie Ci zwracał przez pół roku 2% poczynionych nią wydatków,. Decydujące znaczenie ma data rozliczenia transakcji na rachunku. Maksymalny moneyback wynosi 100 zł/miesiąc.

Nagroda
Nagroda

Należna Ci łączna premia za dany miesiąc wpłynie na Twoje Konto Otwarte na Biznes 5. dnia miesiąca następującego po tym, w którym realizowałeś warunki aktywności. Gdyby to był dzień wolny od pracy, to bonus otrzymasz w najbliższym dniu roboczym.

Bardzo ważne informacje

Za transakcje rozliczone w miesiącu, w którym rozwiążesz umowę rachunku firmowego, zrezygnujesz z karty albo ją zablokujesz lub zastrzeżesz, nie otrzymasz zwrotu.

Z regulaminu promocji wynika, że zwrot będzie przyznawany za wydatki każdą kartą przypisaną do Konta Otwartego na Biznes, pod warunkiem, że zostanie ona wskazana w odrębnym oświadczeniu o przystąpieniu do promocji oraz będzie się nią posługiwała osoba uprawniona do reprezentowania firmy zgodnie z dokumentami rejestrowymi.

Otrzymany bonus będzie związany z działalnością Twojej firmy i w związku z tym musisz go uwzględnić w rozliczeniach podatkowych po stronie przychodów.

Oferta BNP Paribas dla klientów firmowych

Rozważając udział w tej promocji, powinieneś znać nie tylko jej zasady, ale także możliwości, jakie daje Konto Otwarte na Biznes oraz związane z nim opłaty. Warto także wiedzieć, że co pewien czas bank przyznaje premie za sięgnięcie po terminal płatniczy.

Konto Otwarte na Biznes

Pakiet startowy, z którego musisz skorzystać w ramach tej promocji, będąc nowym klientem, składa się z Konta Otwartego na Biznes, karty debetowej oraz dostępu do bankowości elektronicznej. Trzeba przy tym zaznaczyć, że wspomniany rachunek występuje w wersji „ogólnej”, ale także przeznaczonej dla organizacji pozarządowych oraz osób prowadzących gospodarstwo rolne. Wysokość opłat za niektóre czynności uzależniona jest od sumy wpływów w miesiącu.

Terminal płatniczy

Będąc klientem BNP Paribas, będziesz miał dostęp do oferty firmy Elavon. Wszystkie formalności i przeprowadzenie szkolenia z obsługi urządzenia odbywa się online, a terminal jest dostarczany przez kuriera pod wskazany adres.

Warto wiedzieć, że instalując POS w swojej firmie, nie tylko będziesz mógł przyjmować płatności bezgotówkowe, ale również świadczyć usługę cashback oraz oferować doładowania telefonów.

W ramach programu Polska Bezgotówkowa przez 12 miesięcy nie poniesiesz opłat za korzystanie z urządzenia.

Czas decyzji

Wiesz, co musisz zrobić i ile możesz zyskać, znasz już propozycję BNP Paribas. Przyszedł czas, byś ją przemyślał. W podjęciu decyzji może Ci pomóc nasz ranking kont firmowych, w którym znajdziesz także informacje o innych promocjach dla przedsiębiorców oraz specjalny ranking terminali płatniczych, w którym uwzględniliśmy związane z nimi akcje specjalne.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Płać i wzrastaj"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.