Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

474 nagrody w konkursie za płatności kartą kredytową Visa Santander Consumer Banku

474 nagrody w konkursie za płatności kartą kredytową Visa Santander Consumer Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Banki starają się na różne sposoby pozyskać nowych klientów, ale i docenić obecnych. Stąd promocje dla wszystkich lub tylko zaproszonych, loterie i konkursy. Posiadacze kart kredytowych Visa wydanych przez Santander Consumer Bank mogą właśnie wygrać jedną z 474 nagród. Spójrzmy, co jest w puli i co trzeba zrobić, by dać sobie szansę na wygraną.

Różnorodność nagród

W konkursie przygotowano bardzo różnorodne nagrody:

 • 3 Thermomixy TM6 za pierwsze miejsce w każdej z kategorii;
 • 9 hulajnóg elektrycznych Motus Scooty 10 Lite 2022 dla trzech kolejnych uczestników w każdej z kategorii  
 • 12 aparatów FUJIFILM Instax mini 11 z 3 wkładami po 10 zdjęć dla czterech następnych osób w każdej z kategorii
 • 450 bonów do Allegro o wartości 50 zł dla stu pięćdziesięciu uczestników w każdej z kategorii, którzy zajmą dalsze miejsca.

Możesz wygrać tylko raz. Gdyby się tak złożyło, że zajmiesz premiowane miejsca w dwóch albo i trzech kategoriach, to otrzymasz nagrodę o najwyższej wartości.

Trzy kategorie konkursowe

Konkurs „Płać i wygrywaj” trwa do 31 października 2022 r. i jest rozgrywany w trzech kategoriach:

 1. największa wartość transakcji;
 2. największa liczba płatności;
 3. największy liczbowy wzrost transakcji w porównaniu do 3 ostatnich miesięcy poprzedzających rozpoczęcie konkursu.

W przypadku uzyskania takiego samego wyniku przez dwóch lub większą liczbę uczestników pod uwagę będą brane dodatkowe elementy. I tak, w kategorii I o kolejności zdecyduje większa liczba transakcji lub data uzyskania określonej wartości płatności. Nagroda przypadnie temu, kto osiągnie ją wcześniej.

W kategoriach II i III decydujące znaczenie będą miały wyższa łączna wartość płatności spełniających wymagania regulaminu oraz data uzyskania określonej liczby transakcji. Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi, który wcześniej osiągnął wyższą liczbę płatności.

Kto ma szansę na wygraną?

Konkurs przeznaczony jest dla pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałych na terenie Polski, które są posiadaczami karty kredytowej Visa Santander Consumer Banku.

Jak zasłużyć na nagrodę?

Wystarczy aktywnie korzystać z karty kredytowej Visa od Santander Consumer Banku. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej zawrzyj z Santander Consumer Bankiem umowę o kartę kredytową Visa, np. o "kredytówkę" Visa Turbo KARTA z 200 zł na Allegro na start i 360 zł moneyback w roku. Jeśli już ją posiadasz, to od razu przechodzisz do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 31 października 2022 r. zgłoś swój udział w konkursie, wypełniając formularz na stronie internetowej.

Informacja
Informacja

W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz na numer podany w zgłoszeniu sms potwierdzający uczestnictwo w konkursie.

Krok 3
Krok 3

Także do 31 października 2022 r. wykonaj przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych lub gotówkowych o wartości min. 20 zł każda (decyduje data operacji a nie jej rozliczenia).

Informacja
Informacja

Ranking uczestników w każdej z 3 kategorii zostanie opublikowany na stronie konkursu do 30 listopada 2022 r.

Krok 4
Krok 4

Zwracaj uwagę na przychodzące sms-y, bo, jeśli znajdziesz się w gronie laureatów nagród rzeczowych, otrzymasz wiadomość o planowanym na następny dzień kontakcie z Tobą w celu potwierdzenia chęci odbioru wygranej i wskazania adresu, na jaki ma zostać wysłana.

Nagroda
Nagroda

Nagrody rzeczowe zostaną przekazane przesyłką kurierską do 15 grudnia 2022 r. Do tego samego dnia będą wysłane sms-y do osób, którym los przydzieli elektroniczne vouchery do wykorzystania na Allegro. Termin ich ważności będzie wynosił min. 6 miesięcy

Zgłoszenie do konkursu możliwe jest od 29 sierpnia 2022 r., ale konkursowe transakcje mogą być wykonywane tylko od 1 września do 31 października 2022 r.

Bardzo ważne szczegóły

Nagrody zostaną przekazane pod warunkiem, że w okresie konkursu jego uczestnik nie wypowiedział umowy o posiadaną „kredytówkę”.

Regulamin wymaga też, by w dniu przyznawania nagród na rachunkach kart kredytowych konkursowicza nie było zaległości w spłacie zadłużenia wyższej niż 50 zł, a ewentualne opóźnienie nie przekraczało 10 dni.

Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę kredytową Visa lub karty dodatkowe, to zostaną zaliczone transakcje z każdej z nich.

W ramach konkursu nie można realizować płatności w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Są to:

 • 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach;
 • 4829 – przelewy środków pieniężnych;
 • 6010 – instytucje finansowe, ręczne wypłaty gotówkowe;
 • 6012 – instytucje finansowe, towary i usługi;
 • 6051 – instytucje niefinansowe, waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne;
 • 6211 – pośrednicy ubezpieczeniowi;
 • 6540 – instytucje niefinansowe, zakup /obciążenie karty.

Niedozwolone są też przelewy lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Bank zapłaci ze swoich funduszy należny podatek i dopełni niezbędnych formalności.

Karta kredytowa od Santander Consumer Banku

Regulamin nie precyzuje, która z kart kredytowych z logo Visa z oferty Santander Consumer Banku bierze udział w konkursie, więc należy przyjąć, że może to być każda z nich. Jako że atrakcyjne nagrody mogą zachęcić do sięgnięcia po „kredytówkę” tego banku, spójrzmy na ich parametry.

Każda okazja jest dobra by wygrać

Lubimy promocje i konkursy, w których nie trzeba wykonywać nadzwyczajnych zadań, sprężać się w celu spełnienia wymagań regulaminu. Konkurs przygotowany przez Santander Consumer Bank z pewnością należy do łatwych i przyjemnych: wystarczy po prostu aktywnie korzystać z karty kredytowej, by dać sobie szansę na wygranie jednej z 474 nagród. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin konkursu "Płać i wygrywaj"

O banku

Santander Consumer Bank to instytucja specjalizująca w obszarze consumer finance, czyli kredytów dla klientów indywidualnych. Pod obecną nazwą bank działa w Polsce od 2006 r., natomiast w 2011 r. połączył się z AIG Bank Polska. Santander Consumer Polska należy do hiszpańskiej Grupy Santander, której częścią jest również Santader Bank Polska (dawne BZ WBK).