Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao.

20 zł za płatność Apple Pay w aplikacji PeoPay Banku Pekao

20 zł za płatność Apple Pay w aplikacji PeoPay Banku Pekao
Źródło: strona Banku Pekao

W akcji „Płać z Apple Pay” mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne, które są klientami banku, wyraziły zgodę na marketing drogą elektroniczną i nie płaciły dotąd Apple Pay. Możesz do niej przystąpić do 31 października 2019 r.

Wszystko wskazuje na to, że jest to promocja tylko dla zaproszonych klientów. Zaloguj się do bankowości elektronicznej Pekao i sprawdź, czy nie jesteś w gronie wybrańców.

Kilka ruchów i masz 20 zł

Podstawowym warunkiem udziału w promocji jest możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej PeoPay. Nie ma znaczenia, czy masz ją już zainstalowaną, czy dopiero to uczynisz. Najważniejsze, byś wywiązał się z następujących zadań:

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2019 r. zapoznaj się z regulaminem przesłanym przez bank i zaakceptuj go.

Krok 2
Krok 2

Do tego samego dnia zakończ rejestrację w Apple Pay (podpowiedzi, jak to zrobić, znajdziesz na tej stronie banku) i wykonaj przynajmniej jedną transakcję Apple Pay.

Nagroda
Nagroda

Nagroda w wysokości 20 zł wpłynie na Twój rachunek powiązany z aplikacją PeoPay do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z zadania.

Bonus bez wysiłku

Udział w tej promocji nie wymaga absolutnie żadnego wysiłku. No, może osoby, które nie są zbyt biegłe w instalowaniu różnych „bajerów” na swoich telefonach, nieco się będą stresowały, ale jesteśmy przekonani, że podpowiedzi przygotowane przez bank i przywołane przez nas wyżej pozwolą przebrnąć przez etap rejestracji w Apple Pay. Potem już tylko wykonanie jednej transakcji i oczekiwanie na nagrodę. Powodzenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Płać Apple Pay"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.