My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

20 zł za płatność Apple Pay w aplikacji PeoPay Banku Pekao

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

20 zł za płatność Apple Pay w aplikacji PeoPay Banku Pekao
Źródło: strona Banku Pekao

Przedstawiamy kolejną promocję, która ma zachęcić do korzystania z płatności mobilnych. Tym razem za wykonanie tylko jednej transakcji z użyciem Apple Pay Bank Pekao wypłaci Ci 20 zł.

W akcji „Płać z Apple Pay” mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne, które są klientami banku, wyraziły zgodę na marketing drogą elektroniczną i nie płaciły dotąd Apple Pay. Możesz do niej przystąpić do 31 października 2019 r.

Wszystko wskazuje na to, że jest to promocja tylko dla zaproszonych klientów. Zaloguj się do bankowości elektronicznej Pekao i sprawdź, czy nie jesteś w gronie wybrańców.

Kilka ruchów i masz 20 zł

Podstawowym warunkiem udziału w promocji jest możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej PeoPay. Nie ma znaczenia, czy masz ją już zainstalowaną, czy dopiero to uczynisz. Najważniejsze, byś wywiązał się z następujących zadań:

Bonus bez wysiłku

Udział w tej promocji nie wymaga absolutnie żadnego wysiłku. No, może osoby, które nie są zbyt biegłe w instalowaniu różnych „bajerów” na swoich telefonach, nieco się będą stresowały, ale jesteśmy przekonani, że podpowiedzi przygotowane przez bank i przywołane przez nas wyżej pozwolą przebrnąć przez etap rejestracji w Apple Pay. Potem już tylko wykonanie jednej transakcji i oczekiwanie na nagrodę. Powodzenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Płać Apple Pay"

O banku

Pekao SA to jeden z najstarszych polskich banków, który działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. Bank Pekao SA jest drugim co do wielkości aktywów bankiem w naszym kraju. Misja i zasady tej instytucji to budowanie wartości dla klientów, uczestnictwo w społecznościach lokalnych, tworzenie najlepszych miejsc pracy, osiąganie najwyższych standardów i wprowadzanie prostych rozwiązań.

Czytaj więcej

Komentarze