Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 25 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: PKO BP lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 100 zł na zakupy dla dziecka w H&M za PKO Konto Pierwsze w PKO BP.

10 biletów do kina z PKO Kontem dla Młodych (18-26 lat) + 100 zł za otwarcie konta z polecenia

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

10 biletów do kina z PKO Kontem dla Młodych (18-26 lat) + 100 zł za otwarcie konta z polecenia
Źródło: strona promocji

Z promocji „Pierwsze Razy” możesz skorzystać do 25 października 2019 r., jednak tylko teoretycznie, bo PKO BP – organizator akcji – zastosował ograniczoną pulę nagród. Nagrodzonych zostanie maksymalnie 3000 uczestników, dla których bank przygotował w sumie 15000 kodów do Cinema City i tyle samo kodów do Multikina.

Mówiąc wprost: im szybciej spełnisz warunki promocji, tym mniejsze ryzyko, że zabraknie dla Ciebie biletów!

Bank zastrzegł sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji (o czym poinformuje na stronie), jak również do ewentualnego zwiększenia puli dostępnych nagród, gdyby ta szybko się wyczerpała.

Upewnij się, czy ta promocja jest dla Ciebie

PKO BP kieruje promocję do osób w wieku 18-26 lat, które w okresie od 1 września 2018 r. do 12 września 2019 r. nie posiadały konta osobistego w tym banku (w tym rachunku Inteligo).

Oprócz tego wymagana jest pełna zdolność do czynności prawnych, a także polski adres zamieszkania.

10 biletów do kina = nagroda o wartości nawet 165 zł!

Podkreślmy to raz jeszcze: nagrodą w akcji jest w sumie 10 biletów do kin jednej z dwóch dużych sieci – Cinema City lub Multikino (na filmy 2D). Wyboru konkretnej sieci dokonasz sam.

„Bilet” będzie miał w tym przypadku postać elektronicznego kodu, ważnego do 30 września 2020 r., który podasz w kinowej kasie. Wartość jednego kodu to w przypadku Cinema City 16,5 zł, a Multikina – 15,5 zł.

Warto dodać, że bank nie przyznaje 10 kodów jednocześnie, a w dwóch „ratach” (4 bilety + 6 biletów). Wszystko wyjaśni się w dalszej części tekstu.

Aktywnie korzystaj z nowoczesnego konta!

Poniżej znajdziesz wszystkie warunki uzyskania nagród:

Drukuj

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Transakcję kartą, która spełni warunek promocji, możesz wykonać w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Uznana zostanie również mobilna płatność zbliżeniowa (HCE / Apple Pay).

Do uzyskania maksymalnie 6 kodów za transakcje Blik konieczne jest spełnienie do 25 października warunków uzyskania pierwszych 4 biletów. Oczywiście nie musisz dokonywać wszystkich 3 transakcji Blik (wystarczy jedna lub dwie), ale wiadomo – im więcej, tym lepiej.

Pamiętaj, że w kontekście wydawania kodów obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Jeśli w puli zabraknie biletów do wybranej przez Ciebie sieci kin, musisz liczyć się z tym, że bank przyzna Ci kody do innej sieci. Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

PKO Konto dla Młodych – popularny rachunek dla studentów

Propozycja rachunku osobistego dla studentów od PKO BP ma wiele plusów. Prowadzenie konta jest darmowe, a opłaty za kartę można łatwo uniknąć. Szczegółowe parametry znajdziesz poniżej oraz w analizie rachunku.

Jak widzisz, z PKO Kontem dla Młodych zyskujesz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (również z użyciem kodu Blik) i za granicą. Ogromnym atutem rachunku jest również aplikacja IKO, zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku.

Zgarnij dodatkowe 100 zł za otwarcie konta z polecenia!

Jak wspomnieliśmy już w tytule, z PKO Kontem dla Młodych możesz zyskać także 100 zł za otwarcie z polecenia. Wystarczy, że we wniosku o rachunek podasz kod otrzymany od znajomego i spełnisz dodatkowe, drobne warunki aktywności, które nieźle łączą się z warunkami otrzymania biletów do kina (transakcja lub kilka transakcji kartą na łączną kwotę min. 200 zł + płatność Blik na min. 40 zł).

Nie znasz nikogo, kto mógłby Ci podać kod polecenia? Nic nie szkodzi! Napisz do nas, korzystając z tego formularza, a w ciągu 24 godzin otrzymasz nasz kod.

Szczegóły programu poleceń w PKO BP opisaliśmy w tym artykule.

„Pierwsze Razy” z szansą na bilety do kina

PKO BP obiecuje, że „korzystanie z aplikacji IKO nie sprawi Ci nigdy kłopotu” i to „od pierwszego razu”. No cóż, mając perspektywę zgarnięcia nawet 10 biletów do kina, grzechem byłoby się o tym nie przekonać.

Kody do kin uzyskasz naprawdę minimalnym wysiłkiem – wystarczy płatność kartą na dowolną kwotę oraz 3 transakcje Blik różnego typu. Niewiele trzeba, by swoją zdobycz powiększyć o dodatkowe 100 zł za otwarcie konta z polecenia.

Jeśli masz od 18 do 26 lat, nie zwlekaj! Pamiętaj, że im szybciej spełnisz warunki, tym większa szansa, że kody do kina przypadną właśnie Tobie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Pierwsze Razy"

O banku

PKO Bank Polski jest jednym z najstarszych i największych polskich banków, który swoją pozycję na rynku budował przez dziesięciolecia. Początki działalności PKO BP sięgają 1919 r., kiedy to powołano Pocztową Kasę Oszczędności. Po II Wojnie Światowej instytucja zmieniła nazwę na Powszechną Kasę Oszczędności, a w 1974 r. udostępniła pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych. Pod obecną nazwą bank działa od 2000 r., kiedy to stał się spółką Skarbu Państwa.

Czytaj więcej