Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

100 000 zł do wygrania w loterii dla nowych posiadaczy Konta Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim!

100 000 zł do wygrania w loterii dla nowych posiadaczy Konta Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim!
Źródło: najlepszekonto.pl

3 nagrody miesiąca po 100 tys. zł (Nagrody I stopnia) oraz 65 nagród tygodnia po 10 tys. zł (Nagrody II stopnia) – oto, co jest do zdobycia w loterii dla nowych klientów firmowych ING Banku Śląskiego. Wystarczy otworzyć Konto Direct dla Firmy z kartą Mastercard Business i wykonać „plastikiem” wymaganą liczbę transakcji. Łączna pula nagród to ponad 1 mln zł!

Kto ma szansę na wygraną?

Do przygotowanej przez spółkę IQ Marketing (Poland) loterii „Pieniądze na start w biznesie” możesz przystąpić do 30 listopada 2021 r., o ile w dniu wysłania zgłoszenia masz ukończone 18 lat, posiadasz miejsce zamieszkania na terenie Polski i prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą.

Regulamin akcji mówi też, że nie mogą w niej uczestniczyć osoby, które były klientami firmowymi ING Banku Śląskiego w okresie 6 miesięcy poprzedzających start loterii (1 września 2021 r.).

Jak zdobyć los?

Wiesz już, co jest do wygrania i kto może wziąć udział w loterii. Z pewnością najbardziej interesuje Cię jednak, co trzeba zrobić, by dać sobie szansę na wygraną. Zestaw niezbędnych działań przedstawia się następująco:

Krok 1
Krok 1

Do 27 listopada 2021 r. otwórz w ING Banku Śląskim Konto Direct dla Firmy wraz z kartą debetową Mastercard Business. Pamiętaj, by wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) przez cały okres trwania loterii, co umożliwi zaproszenie Cię do udziału w akcji i przesyłanie Ci bieżących komunikatów i powiadomień dotyczących loterii.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 2 dni od założenia Konta Direct dla Firmy w poczcie w bankowości elektronicznej znajdziesz zaproszenie do udziału w loterii. Skorzystaj z zawartego w nim linka i wypełnij formularz zgłoszeniowy, zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji, że wywiązałeś z warunków regulaminu, a tym samym masz prawo otrzymać nagrodę.

Ostateczny termin na wysłanie zgłoszenia to 30 listopada 2021 r.

Informacja
Informacja

Twoje zgłoszenie otrzyma Unikatowy Identyfikator Cyfrowy (UIC). Zobaczysz go na ekranie komputera jako część potwierdzenia rejestracji udziału w loterii, a także w wiadomości, którą otrzymasz na wskazany adres e-mail w ciągu 1 dnia od daty wypełnienia formularza.

Możesz wysłać tylko jedno zgłoszenie, które stanowi jeden los w losowaniu obu rodzajów nagród, przy czym warunkiem otrzymania Nagrody II stopnia jest dokonanie w okresie od 1 września 2021 r. do dnia poprzedzającego dane losowanie tej nagrody przynajmniej 1 transakcji "plastikiem". Prawo otrzymania Nagrody I stopnia da Ci wykonanie od 1 września 2021 r. do dnia poprzedzającego dane losowanie tego rodzaju nagrody co najmniej 10 transakcji kartą.

Krok 3
Krok 3

Do 21 grudnia 2021 r. aktywuj kartę do konta firmowego i wykonaj nią co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w placówkach stacjonarnych lub sklepach internetowych.

Informacja
Informacja

Losowania nagród I i II stopnia odbędą się w podanych niżej terminach. Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, to w ciągu trzech dni roboczych od daty losowania otrzymasz od organizatora wiadomość e-mail z informacją o wygranej i rozpoczęciu procedury weryfikacyjnej. Polega ona na tym, że organizator zapyta bank, czy wywiązałeś się z warunków akcji. Gdy otrzyma potwierdzenie tego faktu, to w ciągu 15 dni od daty losowania prześle do Ciebie Formularz Laureata.

Krok 4
Krok 4

W przypadku otrzymania Formularza Laureata będziesz miał 72 godziny od momentu jego wpłynięcia na Twoją skrzynkę elektroniczną na uzupełnienie danych i odesłanie go do organizatora.

Nagroda
Nagroda

Karty przedpłacone Edenred zostaną wysłane przesyłką kurierską na adres korespondencyjny wskazany w Formularzu Laureata najpóźniej do 15 marca 2022 r. Będą one aktywne dopiero po odesłaniu do organizatora Protokołu Odbioru Nagrody, jednak nie później niż do 29 marca 2022 r.

Uwaga: regulamin dopuszcza możliwość, że zostaniesz laureatem więcej niż jeden raz, ale z zastrzeżeniem, że możesz wygrać tylko jedną nagrodę danego stopnia, oczywiście pod warunkiem, że spełnisz warunki jej przyznania.

Terminarz losowań

Poniżej prezentujemy terminy losowań nagród tygodniowych (po 10 tys. zł) oraz daty graniczne przesłania zgłoszenia, które decydują o przydzieleniu do konkretnego losowania:

Terminy losowań nagród II stopnia

Termin losowania

Okres przesłania zgłoszenia

29 września 2021 r.

do 7 września 2021 r.

6 października 2021 r.

do 14 września 2021 r.

13 października 2021 r.

do 21 września 2021 r.

20 października 2021 r.

do 28 września 2021 r.

27 października 2021 r.

do 5 października 2021 r.

3 listopada 2021 r.

do 12 października 2021 r.

10 listopada 2021 r.

do 19 października 2021 r.

17 listopada 2021 r.

do 26 października 2021 r.

24 listopada 2021 r.

do 2 listopada 2021 r.

1 grudnia 2021 r.

do 9 listopada 2021 r.

8 grudnia 2021 r.

do 16 listopada 2021 r.

15 grudnia 2021 r.

do 23 listopada 2021 r.

22 grudnia 2021 r.

do 30 listopada 2021 r.

W każdym z losowań wybranych zostanie 5 laureatów, z których każdy będzie miał swojego rezerwowego, gdyby nie doszło do dopełnienia przez zwycięzcę formalności.

Może się zdarzyć, że któraś z nagród nie zostanie wydana. Wówczas 25 stycznia 2022 r. odbędzie się losowanie dodatkowe, w którym wezmą udział wszystkie zgłoszenia, których autorzy nie zostali dotąd wylosowani. Tym razem wskazanych zostanie tylu laureatów, ile nagród II stopnia będzie do rozdysponowania.

Losowania nagród I stopnia (po 100 tys. zł) odbędą się 22 października, 22 listopada i 22 grudnia 2021 r. W każdym z nich wezmą udział zgłoszenia z poprzedniego miesiąca, wylosowany zostanie 1 laureat i 2 rezerwowych.

Ważne szczegóły zapisane w regulaminie

W formularzu zgłoszeniowym trzeba podać swoje dane osobowe oraz adres e-mail do kontaktów, a także numer REGON prowadzonej działalności gospodarczej.

Przy ocenie spełnienia warunku transakcyjności nie będą uwzględniane transakcje zwrócone lub anulowane oraz wszelkie transakcje gotówkowe, przelewy z karty oraz operacje typu cashback.

W regulaminie jest bardzo ważny zapis dotyczący rozliczeń podatkowych:

przedsiębiorcy ci są traktowani jak konsumenci, z uwagi na to, że przystąpienie do Loterii nie posiada charakteru zawodowego i następuje poza prowadzoną działalnością.

Oznacza to, że ewentualnej wygranej nie musisz ujmować po stronie przychodów swojej firmy. Co więcej, organizator przygotował odrębną pulę środków, z której zapłaci daninę fiskusowi i zajmie się dopełnieniem wszelkich formalności.

Konto Direct dla Firmy

Nagrody rozbudzają wyobraźnię, ale trzeba zachować spokój i bliżej przyjrzeć się rachunkowi, którego założenie jest niezbędne, byś mógł wziąć udział w loterii. Parametry Konta Direct dla Firmy przedstawiają się następująco:

Daj szansę szczęściu

Jeśli nie masz jeszcze rachunku firmowego albo rozważasz jego zmianę, zastanów się, czy nie skorzystać z propozycji ING. Być może los uśmiechnie się do Ciebie i to Ty wygrasz jedną z nagród? Im wcześniej przystąpisz do loterii, tym więcej będzie losowań, w których Twoje zgłoszenie weźmie udział. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii "Pieniądze na start w biznesie"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.