Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł w e-kodach Allegro za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat w BNP Paribas

Aldona Derdziak
Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

300 zł w e-kodach Allegro za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Już się obawialiśmy, że nadejdzie ta chwila i nie będziemy mogli Wam opisać kolejnej promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Na szczęście bank stanął na wysokości zadania i wraz ze spółką Ad Astra rozpoczął kolejną specjalną akcję pod nazwą "Piękna premia", która trwa do 26 maja 2020 r. lub wyczerpania limitu 3500 rejestracji.

Do zdobycia jest 300 zł do wydania na Allegro w formie trzech e-kodów po 100 zł każdy.

Niezmiennie dla nowych klientów

Przyzwyczailiśmy się, że BNP Paribas kieruje swoje promocje do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem jest to osoba, która na dzień złożenia wniosku o rachunek nie jest stroną umowy ramowej (tzn. umowy o konto, kartę i bankowość elektroniczną) z tym bankiem.

Od niedawna obowiązuje także nieco dłuższa karencja, jeśli chodzi o samo konto - w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w ramach promocji nie można być posiadaczem ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

300 zł do Allegro w zasięgu ręki

Organizator na szczęście nie wymaga od uczestników skomplikowanej aktywności — wystarczy kilka przelewów, płatności i wpływ na konto.

Krok 1
Krok 1

Do 26 maja 2020 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji i podaj swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Zaakceptuj przy tym regulamin i wyraź wymagane zgody na przetwarzanie danych w celach promocji i przekazywanie informacji między bankiem a organizatorem.

Pamiętaj, że limit rejestracji to tylko 3500 zgłoszeń.

Krok 2
Krok 2

Do tego samego dnia złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat z wykorzystaniem linka promocyjnego, który wyświetli się po rejestracji w akcji i zostanie także wysłany na Twój adres e-mail.

Pamiętaj, że dane we wniosku o rachunek powinny być takie same jak te, którymi rejestrowałeś się w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 16 czerwca 2020 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą kodu SMS w systemie Autenti i aktywuj kartę debetową, którą dostarczy Ci kurier.

Krok 4
Krok 4

W czerwcu 2020 r. wykonaj

  • min. 3 transakcje Blik oraz
  • min. 3 przelewy środków w bankowości internetowej GOonline lub w aplikacji mobilnej GOmobile.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł do Allegro (I nagroda).

Nagroda
Nagroda

Do 19 lipca 2020 r. na Twój adres e-mail trafi wiadomość o przyznaniu I nagrody. Sam e-kod do Allegro zostanie przesłany na Twój numer telefonu (podany przy rejestracji w promocji) do końca tego samego miesiąca.

Wiadomość od organizatora zostanie nadana z adresu [email protected]

Krok 5
Krok 5

W lipcu 2020 r.

  • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz
  • wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą debetową.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz kolejne 100 zł do Allegro (II nagroda).

Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu II nagrody otrzymasz do 25 sierpnia 2020 r., natomiast kod do Allegro trafi do Ciebie do 31 sierpnia.

Krok 6
Krok 6

W sierpniu 2020 r. spełnij te same warunki co w czerwcu, czyli wykonaj min. 3 transakcje Blik i min. 3 przelewy elektroniczne.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz ostatnie 100 zł do Allegro (III nagroda).

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu III nagrody otrzymasz do 25 września 2020 r., natomiast SMS z kodem do Allegro — do 30 września.

Pamiętaj, że na dzień przekazania każdej z nagród Twoje konto, karta i bankowość elektroniczna muszą być aktywne.

Niestety regulamin nie określa daty ważności e-kodów do Allegro. Zasady ich wykorzystania są określone w tym dokumencie.

Garść definicji dla precyzji

W "Pięknej premii" do spełnienia jest kilka warunków, warto zatem wiedzieć, jak regulamin definiuje najważniejsze pojęcia.

Transakcja Blik określona jest w mało przystępny sposób — jako transakcja zainicjowana i wykonana z wykorzystaniem usługi Blik. Najbezpieczniej będzie po prostu zapłacić w sklepie z wykorzystaniem Blika.

Wpływ na konto to każdy przelew przychodzący z wyjątkiem wpłat gotówkowych, przelewów z Twoich innych rachunków w BNP Paribas i BGŻOptima oraz wpływów z rachunków kredytowych. Ten warunek najprościej jest spełnić, przelewając pieniądze ze swojego konta w innym banku.

Transakcja bezgotówkowa to płatność kartą debetową za towary lub usługi dokonana w sklepach stacjonarnych i internetowych z wyłączeniem operacji wykonanych za pośrednictwem pośredników typu Blik, PayU, Dotpay itd. Zwracamy uwagę, że muszą to być transakcje dotyczące nabycia towarów lub usług, można je więc zrealizować, płacąc za codzienne zakupy.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Podstawowy rachunek w BNP Paribas —Konto Otwarte na Ciebie jest prowadzony bezpłatnie.

Unikalną cechą jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych, jednak w ramach tej promocji musisz zamówić konkretnie Kartę Otwartą na eŚwiat. Zapewnia ona darmowe ubezpieczenie "Cyber Pomoc" i wypłaty z bankomatów w kraju, jednak kosztuje 6 zł miesięcznie (opłaty nie można uniknąć).

Piękna premia — trudniejsze warunki

W porównaniu z "Majową premią" mamy większy bonus — aż 300 zł — ale już w formie bonów do Allegro. Warunki także są nieco bardziej wymagające, bowiem trzeba pamiętać o ich spełnianiu przez kolejne 3 miesiące.

Doceniamy jednak fakt, że bank zdecydował się podnieść nieco premię i wybrał przy tym serwis (Allegro), który jest szeroko dostępny i popularny. Choć nagrodę otrzymamy w częściach, to będzie można się nią cieszyć przez całe wakacje.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Piękna premia"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Więcej o BNP Paribas