Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: 400 zł premii gotówkowej za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!

HIT: 400 zł premii gotówkowej za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, proponuje udział w kolejnej akcji, tym razem pod hasłem "Październikowa premia", w której przygotowano pulę 3000 zgłoszeń.

W promocji trwającej do 7 listopada 2021 r. do zdobycia jest łącznie 400 zł:

  • 150 zł za aktywność na rachunku w listopadzie,
  • 250 zł za zrealizowanie wymagań regulaminu w grudniu 2021 r. oraz styczniu i lutym 2022 r.

Standardowa roczna karencja

Promocja skierowana jest do nowych klientów – osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o konto w ramach tej akcji. Z udziału wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o rachunek osobisty.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

400 zł w zasięgu naprawdę każdego

Wymagania stawiane przed uczestnikami tej akcji nie są skomplikowane:

Krok 1
Krok 1

Do 7 listopada 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 7 listopada 2021 r.

Pamiętaj, aby we wniosku podać te same dane co przy rejestracji w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 21 listopada 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W listopadzie wykonaj min. 3 przelewy w aplikacji mobilnej GOmobile lub poprzez bankowość internetową GOonline.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 150 zł w gotówce!

Krok 5
Krok 5

Informację o zdobyciu 150 zł otrzymasz do 20 grudnia 2021 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji.

W wiadomości od organizatora znajdziesz link z unikalnym kodem, którym powinieneś zalogować się na specjalnej stronie, a następnie podać numer swojego Konta Otwartego na Ciebie. Musisz to zrobić do 26 grudnia 2021 r.

Krok 6
Krok 6

Przelew na kwotę 150 zł trafi do Ciebie do 31 grudnia 2021 r.

Krok 7
Krok 7

W grudniu 2021 r. oraz styczniu i lutym 2022 r. (w każdym z tych miesięcy):

  • wykonaj 5 transakcji Blikiem;
  • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody za aktywność we wspomnianych miesiącach otrzymasz do 23 marca 2022 r., a pieniądze wpłyną na Twoje nowo otwarte konto do 31 marca 2022 r.

Kilka objaśnień

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz wykonać w bankowości internetowej (GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile). Nie mogą to być przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Transakcje Blikiem

Regulamin nie stawia ograniczeń odnośnie tego typu transakcji, zawiera jedynie standardową definicję usługi Blik, jako zlecenia płatniczego przy użyciu kodu Blik w aplikacji mobilnej.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

O tym także pamiętaj

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Jeśli nie przekażesz numeru nowo otwartego rachunku w podanym wyżej terminie, to musisz się skontaktować z organizatorem mailowo, pisząc na adres, z którego otrzymasz prośbę o podanie niezbędnych danych. Możesz to zrobić do 30 września 2022 r.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał konto osobiste z oferty banku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Karta kredytowa z 300 zł na Allegro i inne bonusy

Jako klient BNP Paribas możesz skorzystać też z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością i zwraca uwagę przede wszystkim wysoką nagrodą gwarantowaną.

400 zł za tak niewiele

Proste i łatwe do zrealizowania wymagania, krótki okres aktywności i na dodatek bardzo atrakcyjna premia – oto najkrótsze podsumowanie opisywanej akcji. Z realizacją zadań dających prawo do nagrody z pewnością każdy sobie poradzi bez problemów.

Naszym zdaniem jest to dobra okazja do przetrenowania udziału w promocjach bankowych, poczucia jak smakuje nagroda. Czując satysfakcję ze zgarnięcia bonusu, może zechcesz spojrzeć na zawsze bogatą ofertę innych akcji promocyjnych na naszym portalu i wziąć udział w kolejnej, a potem jeszcze w następnej.

Przypominamy także o dodatkowej premii za kartę kredytową – może warto sięgnąć i po nią, aby powiększyć zysk o dodatkowe 300 zł? 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Październikowa premia"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.