Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Wciąż możesz zdobyć 1060 zł od Banku Millennium! 300 zł na Allegro za kartę kredytową + 760 zł w ramach moneybacku

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Wciąż możesz zdobyć 1060 zł od Banku Millennium! 300 zł na Allegro za kartę kredytową + 760 zł w ramach moneybacku
Źródło: strona promocji

Bank Millennium cyklicznie zachęca do skorzystania z kart kredytowych ze swojej oferty. Warunki są niezmiennie łatwe do spełnienia, czasem zmieniają się tylko nagrody. Na ogół premią jest 200 zł w gotówce — tym razem jednak można zgarnąć 300 zł na Allegro. Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit bonusów — tym razem przygotowano ich 10 000.

Akcja nie dla każdego

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Promocja „Październik z kartą kredytową Mastercard Millennium ” potrwa do 31 października 2020 r. lub do wyczerpania wspomnianej już puli uczestników. Do udziału w niej zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Oba warunki dotyczą osób, które będą się starały o premię w postaci vouchera na Allegro; nie musisz się nimi martwić, jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 300 zł na Allegro?

Warunki zapisane w regulaminie akcji oceniamy jako łatwe do spełnienia. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł.

Krok 1
Krok 1

Otwórz Konto 360°, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

Krok 2
Krok 2

Do 31 października 2020 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową / o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub aplikacji mobilnej. Możesz ubiegać się o następujące „kredytówki”:

  • Millennium Mastercard Impresja,
  • Millennium Mastercard

z minimalnym limitem kredytowym 3000 zł,

  • Millennium Mastercard Gold

z limitem co najmniej 5000 zł.

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy po złożeniu wniosku o „kredytówkę" (tzn. w listopadzie i grudniu 2020 r. oraz w styczniu 2021 r.).

Nagroda
Nagroda

Bank przekaże Ci nagrodę, czyli e-kod do wykorzystania na Allegro, w wiadomości SMS na numer telefonu zapisany w systemie najpóźniej do końca lutego 2021 r.

Transakcje bezgotówkowe — zasady

Niespełnienie warunku aktywności w jednym z miesięcy niestety dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

Do chwili otrzymania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Otrzymaną premię będziesz mógł wykorzystać na zakupy na Allegro do 28 lutego 2022 r.

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karta kredytowa Impresja — co trzeba o niej wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Maksymalna wysokość zwrotów w ciągu roku może wynieść 760 zł.

Warto zacząć od konta osobistego

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Szczególnie polecamy jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku, a mianowicie Konto 360°.

a potem skorzystać z innych ofert

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium; trwają również promocje dla przedsiębiorców i dla dzieci.

Trzy miesiące aktywności = 300 zł!

Podtrzymujemy wyrażoną na wstępie opinię, że warunki otrzymania premii w tej promocji są łatwe do spełnienia. Wiele osób zrealizuje je podczas jednych zakupów, inni będą potrzebowali na to kilku wizyt w sklepach.

Potem przyjdzie czas na decyzję, czy zostawić sobie „kredytówkę” Banku Millennium i korzystać dalej z moneybacku w sklepach partnerów, czy może zrezygnować z niej i poszukać promocji karty kredytowej w innym banku.

Decyzja należy do Ciebie :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Październik z kartą kredytową Mastercard Millennium"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium