Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł premii w ramach akcji „Październik z kartą kredytową” Banku Millennium

200 zł premii w ramach akcji „Październik z kartą kredytową” Banku Millennium
Źródło: strona Banku Millennium

Promocje dotyczące „kredytówek” mocno konkurują z akcjami specjalnymi dotyczącymi kont osobistych. W nagradzaniu klientów za korzystanie z kart kredytowych przodują Citi Handlowy oraz BNP Paribas. Bank Millennium nie chce być gorszy, więc bez dnia przerwy po raz kolejny zachęca do sięgnięcia po kartę Alfa (bardziej dla mężczyzn) i Impresja (raczej dla kobiet), ewentualnie po „kredytówki” w wersji Gold.

Ograniczone grono uczestników

Jak to z promocjami bywa, nie wszyscy mogą wziąć w nich udział. Akcja „Październik z kartą kredytową” potrwa do 8 listopada 2019 r. i do udziału w niej zaproszeni są pełnoletni klienci Banku Millennium, zarówno nowi, jak i obecni.

Jest niestety pewne ograniczenie. Otóż regulamin wyklucza z udziału osoby, które po 1 stycznia 2017 r. posiadały główną kartę kredytową w Banku Millennium lub biegnie im okres wypowiedzenia takiej karty.

Dodajmy jeszcze, że bank przyjmie w ramach tej akcji tylko 2000 wniosków o „kredytówkę”.

Jak zdobyć 200 zł premii?

Zdobycie premii jest w zasięgu każdego. Wystarczy aktywne korzystanie z karty w ciągu kilku najbliższych miesięcy:

Krok 1
Krok 1

Do 8 listopada 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową w Millenecie (bankowość internetowa) lub aplikacji mobilnej. Możesz wnioskować o następujące „kredytówki”:

  • Millennium Mastercard Impresja, Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa – minimalny limit karty to 3000 zł;
  • Millennium Mastercard Gold, Millennium Visa Gold – z minimalnym limitem 5000 zł.
Krok 2
Krok 2

Wykonaj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 200 zł w każdym z poniższych okresów:

  • do 31 grudnia 2019 r.
  • od 1 do 31 stycznia 2020 r.
  • od 1 do 29 lutego 2020 r.
Nagroda
Nagroda

Bonus 200 zł trafi na rachunek Twojej karty kredytowej najpóźniej do końca marca 2020 r. Do tego dnia Twoja karta musi być aktywna.

Dodajmy, że w tej akcji jest jeszcze „premia dodatkowa”. Każdy, kto sięgnie po jedną z kart objętych promocją i wykona nią w miesiącu choć jedną transakcję bezgotówkową, będzie zwolniony za ten okres z opłaty za „plastik”. Bank nie będzie jej pobierał przez 12 kolejnych miesięcy, oczywiście pod warunkiem, że w każdym z nich wykonasz przynajmniej jedną operację kartą.

Karty Alfa i Impresja – co trzeba o nich wiedzieć?

Choć bank zachęca do otwarcia kilku kart, my rekomendujemy dwie z nich – Alfa i Impresja. Korzystanie z nich oznacza bowiem możliwość uzyskania zwrotu części wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach. Ich dobór sprawia, że karta Alfa kierowana jest raczej do mężczyzn, a Impresja do kobiet.

Dodatkowe 200 zł za konto osobiste

Zauważyłeś zapewne, że wniosek o kartę kredytową trzeba złożyć w bankowości elektronicznej. Oznacza to, że musisz być klientem Banku Millennium, by zdobyć premię za kartę kredytową. To, że nim nie jesteś, jest tym razem Twoim atutem. Równolegle trwa bowiem promocja „Chwyć 200 zł”, w której za założenie Konta 360°do zgarnięcia jest wspomniana kwota.

Naprawdę łatwe warunki

Nieco z zaskoczeniem odnotowujemy, że Bank Millennium obniżył i tak łatwe warunki aktywności. Tym razem wystarczy wykonanie w każdym z trzech okresów transakcji bezgotówkowych jedynie na łączną kwotę 200 zł. Nie powinno być to żadnym problemem. Wiele osób może zrealizować ten warunek, tankując do pełna swój samochód.

Dodajmy do tego jeszcze 200 zł w równie prostej promocji konta osobistego i otrzymamy bardzo interesujący pakiet bonusowy, do którego dodatkiem może być podwyższone oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit.

Przydatne dokumenty

  1. REGULAMIN PROMOCJI „Październik z kartą kredytową”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.