Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Pula nagród w tej promocji została wyczerpana. Sprawdź aktualnie dostępne promocje.

6800 punktów (100 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

6800 punktów (100 zł) dla nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile
Źródło: najlepszekonto.pl

Zgromadzenie w programie Mastercard Bezcenne Chwile odpowiedniej liczby punktów według "standardowych" zasad, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu, jest dość pracochłonne. Na szczęście często są dostępne oferty specjalne, pozwalające zdobyć punkty w znacznie prostszy sposób. Na ogół propozycje dotyczą klientów konkretnego banku, ale zdarzają się też sytuacje, gdy Mastercard rozdaje punkty klientom wszystkich instytucji finansowych, które z nim współpracują. Właśnie z taką akcją mamy do czynienia w tej chwili.

Oferta specjalna "Paliwo na zimę" trwa do chwili rozdania 8740 zestawów promocyjnych, każdy z nich zawiera 6800 punktów. Mastercard zobowiązał się w regulaminie promocji, że na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem bonusów zamieści informację na ten temat na stronie internetowej programu.

Kto może zdobyć punkty?

Szansę na zdobycie bonusowych punktów mają osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą z logo Mastercard i nie byli uczestnikami programu Bezcenne Chwile przed 20 grudnia 2021 r.

Transakcje o wartości min. 25 zł przepustką do nagrody

Wymagania postawione przez Mastercard nie są trudne do zrealizowania:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od daty przystąpienia do programu wykonaj kartą, którą w nim zarejestrowałeś, transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 25 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonusowe 6800 punktów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 60 dni od daty spełnienia wszystkich warunków regulaminu.

Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od dnia ich przyznania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Transakcje możesz wykonać w punktach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych, przy czym płatność musi nastąpić w złotych polskich. Ważne, by zakup nie został zwrócony, nie był związany z grami losowymi, opłaceniem polisy ubezpieczeniowej czy wszelkiego rodzaju podatków i odsetek. Niedozwolone są również doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych.

Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
  • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
  • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
  • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
  • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty).

Warto skorzystać

Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje. Po zgarnięciu powitalnych punktów i wymienieniu ich na nagrodę z katalogu programu, możesz zapomnieć o tym, że w nim uczestniczysz lub śledzić oferty specjalne przedstawiane przez Mastercard i zbierać w łatwy sposób kolejne bonusy. Decyzja należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty specjalnej "Paliwo na zimę"

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.