Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego w bankowości elektronicznej mBanku

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

100 zł za wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego w bankowości elektronicznej mBanku
Źródło: strona promocji

Wszyscy wokół zachęcają do pozostania w domu, by chronić się przed koronawirusem i przypominają, jak wiele rzeczy można załatwić, korzystając ze współczesnych technologii. mBank nie tylko pokazuje zalety swojej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, ale popiera swoje słowa konkretnymi argumentami finansowymi w postaci 15% rabatu na OC lub pakiet OC i AC. Decydując się na oba ubezpieczenia, zyskasz dodatkowo 100 zł. Oferta obowiązuje do 5 maja 2020 r.

A co ma zrobić osoba, która nie współpracuje z mBankiem? Założyć konto osobiste w jednej z trwających właśnie promocji i przy okazji zgarnąć premię gotówkową. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Na kogo czekają bonusy?

W promocji „Pakiet OC i AC przez Internet ze zwrotem 100 zł” mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające (także jako współposiadacz) rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN w mBanku.

Dodatkowo regulamin akcji wymaga, by uczestnik w ostatnich 12 miesiącach nie posiadał pakietu ubezpieczeniowego OC i AC wykupionego za pośrednictwem mBanku.

Jak zdobyć stówę?

Będzie to chyba najprościej zarobione 100 zł w Twoim życiu.

Krok 1
Krok 1

Do 5 maja 2020 r. zaloguj się do serwisu transakcyjnego mBanku lub aplikacji mobilnej i wykup ubezpieczenie komunikacyjne dla swojego pojazdu. Za sam fakt, że zrobisz to internetowo (niezależnie od tego, czy kupisz tylko OC, czy w pakiecie z AC), otrzymasz 15% rabatu. Decydując się na zestaw OC + AC, dasz sobie szansę na 100 zł premii.

Krok 2
Krok 2

Nie odstępuj od wykupionego ubezpieczenia przez 30 dni od chwili zawarcia polisy.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz na rachunek, z którego opłaciłeś polisę. Bank przekaże Ci pieniądze do końca drugiego miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś ubezpieczenie.

Dodajmy, że ubezpieczycielem jest Axa Ubezpieczenia, a premia nie podlega opodatkowaniu i będzie w całości do Twojej dyspozycji.

Oferta mBanku

Na wstępie obiecaliśmy przekazać informacje, które mogą zainteresować potencjalnych klientów mBanku. Otóż, aktualnie trwają promocje różnych rachunków osobistych z oferty mBanku, w których można zdobyć atrakcyjne premie gotówkowe.

Potrzebujesz ubezpieczenia? Kup je w mBanku i zgarnij premię!

Nic tak nie cieszy jak możliwość zaoszczędzenia na wydatkach. Korzystając z oferty mBanku, zyskujesz podwójnie – po pierwsze otrzymujesz 15% rabatu za zakup ubezpieczenia online, a po drugie zgarniasz 100 zł premii. Szybko, bezpiecznie (nie musisz wychodzić z domu i narażać się na spotkanie z koronawirusem) i niezawodnie.

Takie jest nasze zdanie, ale ostateczna decyzja jak zawsze należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Pakiet OC i AC przez Internet ze zwrotem 100 PLN"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.

Więcej o mBank