Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: PKO BP
Ocena redakcji:

Pakiet MOBILNY DLA FIRM w PKO BP

Pakiet MOBILNY DLA FIRM w PKO BP
Źródło: strona PKO BP

W naszej analizie przyjrzymy się stronie kosztowej nowego rachunku firmowego w PKO BP i sprawdzimy, jakie dodatkowe usługi oferowane są w ramach Pakietu MOBILNEGO DLA FIRM.

Podstawowe Parametry Pakietu MOBILNEGO DLA FIRM

Dla młodych, rozwijających się firm opłaty za prowadzenie konta firmowego mogą stać się sporym obciążeniem, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego rachunku do zarządzania naszymi środkami. Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Pakietu MOBILNEGO DLA FIRM:

Usługi dodatkowe dla posiadaczy Pakietu MOBILNEGO DLA FIRM

Dodatkowe funkcjonalności dołączane do rachunków firmowych często podnoszą komfort użytkowania konta i niejednokrotnie decydują o wyborze konkretnej oferty. W ramach Pakietu MOBILNEGO DLA FIRM przedsiębiorcy mogą korzystać z poniższych udogodnień:

  • Rachunek lokacyjny Korzyść – konto do gromadzenia nadwyżek finansowych z oprocentowaniem do 1,75% (w zależności od ulokowanej kwoty).
  • Platforma wymiany walut iPKO dealer – usługa umożliwiająca wymianę walut na atrakcyjnych warunkach.
  • Rachunki pomocnicze – rachunki prowadzone w PLN, EUR, USD, GBP, AUD, CZK, DKK, JPY, CAD, NOK, SEK, HUF, CNY, TRY, BGN, RON, HKD (koszt każdego to 25 zł).
  • Aplikacja mobilna IKO – aplikacja banku na smartfony pozwala zarządzać środkami firmy z każdego miejsca na świecie.

Pakiet MOBILNY DLA FIRM okiem redakcji

Propozycja PKO BP dla małych firm to ukłon w stronę mobilności i wygody użytkowania konta. Pakiet MOBILNY DLA FIRM oferuje bezpłatne przelewy i wypłaty z bankomatów PKO BP przez aplikację IKO, a samo jego prowadzenie jest bezpłatne po spełnieniu dość wymagającego warunku płatności kartą na łączną kwotę min. 700 zł.

Rozwijające się firmy mogą mieć problemy ze spełnienie takich wymagań, dlatego rachunek możemy polecić klientom, którzy już pewien czas prowadzą działalność, preferują płatności bezgotówkowe i korzystają z rozwiązań mobilnych.

Ocena redakcji łącznie:

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.

Więcej o PKO BP