Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

10 darmowych wysyłek (ok. 130 zł) z paczkomatów InPost za CitiKonto w banku Citi Handlowy

10 darmowych wysyłek (ok. 130 zł) z paczkomatów InPost za CitiKonto w banku Citi Handlowy
Źródło: strona promocji

Najlepszą premią w promocjach bankowych jest oczywiście gotówka, ale i nagrody rzeczowe są godne uwagi. Nawet te z pozoru dziwne po bliższej analizie okazują się atrakcyjne. Naszym zdaniem do tej kategorii można śmiało zaliczyć bonusy w najnowszej promocji CitiKonta z oferty banku Citi Handlowy. W czasie panującej pandemii wysłanie prezentów dla bliskich czy znajomych w paczce może się okazać jedyną bezpieczną możliwością ich przekazania.

Spójrzmy więc, kto i co może zdobyć w akcji „Paczkowanie z CitiKontem”, która potrwa do 31 stycznia 2021 r. lub do wyczerpania puli 2000 kont otwartych w ramach tej promocji.

Na kogo czekają bonusy?

Oferta przeznaczona jest dla osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Citibanku rachunku osobistego lub oszczędnościowego (także jako współposiadacz).

Z udziału w akcji wykluczone są także osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Do zdobycia jest maksymalnie 10 kodów rabatowych na usługi kurierskie realizowane poprzez platformę szybkienadania.pl. Nie martw się, że nie wiesz, jak nadać przesyłkę w paczkomacie. Na wspomnianej stronie znajdziesz niezbędne wskazówki.

Płatności mobilne przepustką po nagrodę

Warunki aktywności są naprawdę proste.

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2021 r. otwórz CitiKonto na specjalnej stronie banku.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni od podpisania umowy zaakceptuj regulamin promocji.

Krok 3
Krok 3

W trzech kolejnych miesiącach następujących po tym, w którym otworzyłeś rachunek:

  • choć raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • wykonaj płatności bezgotówkowe Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę za każdy miesiąc otrzymasz w bankowości internetowej w zakładce Korzyści i produkty do 10. dnia miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunki aktywności. Za pierwszy miesiąc będą to 4 kody, za drugi i trzeci – po 3 kody.

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet, przy czym nie mogą to być operacje zwrócone.

W celu wykorzystania nagrody powinieneś wpisać otrzymany kod rabatowy w podsumowaniu płatności za przesyłkę. Bonusy będą ważne do 30 października 2021 r. Szczegółowe zasady realizacji przesyłek z wykorzystaniem kodów rabatowych zawarte są w regulaminie świadczenia usługi „Paczkomaty 24/7”.

Ze zdobytych nagród nie musisz się rozliczać przed urzędem skarbowym.

Bezwarunkowo darmowe CitiKonto

Przez długie lata CitiKonto pozostawało na marginesie zainteresowania osób poszukujących atrakcyjnego rachunku osobistego, gdyż korzystanie z niego było dość drogie. Po zmianach sprzed kilku tygodni ROR jest bezwarunkowo bezpłatny i wiążą się z nim ciekawe usługi dodatkowe.

Wiele możliwości

Równolegle trwa inna akcja dotycząca CitiKonta, w której do zdobycia jest 150 zł w gotówce. Nagrodę otrzymają Ci, którzy zrealizują różne warunki aktywności w ciągu 3 miesięcy.

Skala trudności i atrakcyjność bonusów jest więc podobna. Sam musisz zdecydować, który z nich bardziej Ci odpowiada. A jak już będziesz klientem Citibanku, rozważ udział w innych akcjach, które mogą Ci przynieść dodatkowe bonusy.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Paczkowanie z CitiKontem"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.