Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł premii + nawet 5000 zł w konkursie za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

300 zł premii + nawet 5000 zł w konkursie za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną promocję Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Otwórz się na zmiany". Towarzyszy jej konkurs, w którym trzeba opowiedzieć o inspiracjach do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji.

W ramach promocji do zdobycia są trzy premie (50 zł, 150 zł i 100 zł). Wymagania sprowadzają się do wykonywania standardowych operacji bankowych przez 3 miesiące. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 30 czerwca 2021 r., to zakończy się ona wcześniej, gdyż wyczerpie się pula 3000 promocyjnych wniosków​​​​​.

Do takich przypuszczeń skłania nas dodatkowo fakt, że udział w tej akcji daje prawo do uczestnictwa w konkursie, w którym zostanie wyłonionych 5 laureatów - zdobywca I nagrody otrzyma 5000 zł, dwie osoby, którym jury przyzna II miejsca, otrzymają po 1500 zł, a dwaj zdobywcy III nagród - po 1000 zł.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Z każdym miesiącem coraz więcej aktywności

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane.

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji,
  • zaznacz, czy chcesz brać udział w konkursie. Sugerujemy zaznaczenie TAK, bo do niczego Cię to nie zobowiązuje, a wybierając NIE, zamkniesz sobie definitywnie drogę do zdobycia nagród.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 30 czerwca 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 16 lipca 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (zrób to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W lipcu wykonaj min. 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile lub poprzez bankowość internetową GOonline.

Krok 5
Krok 5

Informację o zdobyciu pierwszej części premii, czyli 50 zł, otrzymasz do 20 sierpnia 2021 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji. W wiadomości znajdziesz link, który zaprowadzi Cię na bezpieczną stronę z miejscem na wpisanie numeru nowo otwartego rachunku, na który mają być przesłane pieniądze. Dane musisz przekazać do 26 sierpnia 2021 r.

Nagroda
Nagroda

50 zł wpłynie na Twoje konto do 31 sierpnia 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W sierpniu:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływ na rachunek na łączną kwotę min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Premię 100 zł za aktywność w sierpniu otrzymasz do 30 września 2021 r.

Krok 7
Krok 7

We wrześniu:

  • zleć min. 3 przelewy poprzez bankowość elektroniczną;
  • zrealizuj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł;
  • zapewnij wpływ na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Ostatnia część premii, w wysokości 100 zł, znajdzie się na Twoim rachunku do 31 października 2021 r.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay). Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC, wyszczególnionych w regulaminie akcji (np. związane z grami hazardowymi czy przekazami pieniężnymi).

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Dodatkowe informacje

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Weź też udział w konkursie

Proponujemy, byś nie zadowalał się premią za otwarcie rachunku osobistego i aktywność na nim, ale wziął także udział w konkursie. Zwracamy przy tym uwagę, że decyzję o udziale w nim musisz podjąć na etapie przystępowania do promocji, później nie będzie to już możliwe.

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2021 r. przystąp w opisany wyżej sposób do promocji. Zaznacz przy tym, że chcesz wziąć udział w konkursie i akceptujesz jego regulamin, po czym wyślij formularz zgłoszeniowy.

Informacja
Informacja

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego z zaznaczoną chęcią wzięcia udziału w konkursie, otrzymasz informację, że zostałeś nim objęty. Zobaczysz ją w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz w wiadomości przesłanej na podany adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

W lipcu zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej.

Krok 3
Krok 3

Między 1 a 30 września 2021 r. odpowiedz na stronie konkursu na zadanie, które brzmi: „Opowiedz nam co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji”.

​​​​​​​Pamiętaj, by podać ten sam adres e-mail, co w zgłoszeniu do udziału w promocji oraz przed wysłaniem odpowiedzi wyrazić zgodę na publikację opisu zadania konkursowego i fotografii (jeżeli dodasz ją do zadania konkursowego) przez organizatora i bank​​​​​​​.

Nagroda
Nagroda

Laureaci nagród otrzymają do 20 października 2021 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu wiadomość o ich zdobyciu. Przelewy z bonusami zostaną wysłane na numer konta podany do wypłaty premii w promocji do 31 października 2021 r.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością.

300 zł za aktywność + nagroda w konkursie

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i w sumie aż 300 zł premii gotówkowej z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Jeśli masz pomysł na ciekawą, oryginalną odpowiedź na zadanie konkursowe, spróbuj swych sił. Nic nie ryzykujesz, a możesz wygrać nawet 5000 zł.

Tak więc, tym razem zostawiamy Cię aż z dwoma dylematami - czy przystąpić do promocji i czy wziąć udział w konkursie? Naszym zdaniem, jeśli tylko spełniasz wymogi formalne, warto, ale Ty możesz mieć inne zdanie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Wszystko zaczęło się od..."
  2. Regulamin promocji "Otwórz się na zmiany"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.