Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 100 zł za eKonto Junior.

600 zł na Allegro dla posiadaczy kont firmowych w mBanku

600 zł na Allegro dla posiadaczy kont firmowych w mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Banki coraz chętniej współpracują z różnymi firmami zewnętrznymi, by dostarczać swoim klientom kompleksowy zestaw usług. Nikogo już nie dziwi możliwość wykupienia w bankowości elektronicznej ubezpieczenia, skorzystania z faktoringu czy usług księgowego, sięgnięcia po terminal płatniczy. Na ciekawy pomysł wpadł mBank, który zachęca posiadaczy kont firmowych do rozpoczęcia sprzedaży swoich towarów i usług na portalu Allegro. Do podjęcia niezbędnych działań ma zmotywować premia w postaci vouchera o wartości 600 zł do wykorzystania w tym serwisie.

Kto ma szansę na bon do Allegro?

Odpowiedź na to pytanie jest krótka: osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, będący rezydentami Rzeczypospolitej Polskiej pod warunkiem, że posiadają dowolne konto firmowe w mBanku, ale nie mają Konta Firma na Allegro.

Załóż Konto Firma, wystaw przedmiot, ciesz się z nagrody

Otrzymanie 600 zł do wydania na Allegro nie wymaga skomplikowanych działań. Zresztą spójrz, co trzeba zrobić:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej załóż konto firmowe w mBanku, np. mBiznes Konto Standard.

Jeśli już posiadasz rachunek firmowy w mBanku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 30 listopada 2022 r. stwórz nowe Konto Firma w serwisie Allegro i wystaw choć jeden przedmiot do sprzedaży.

Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu promocji i wskazaniu rachunku firmowego w mBanku jako konta do wypłat środków przez Allegro.

Nagroda
Nagroda

Voucher do Allegro otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji Konta Firma w serwisie Allegro do 30. dnia miesiąca następującego po tym, w którym zarejestrowałeś Konto Firma i wystawiłeś rzecz do sprzedaży.

Do zakończenia promocji nie możesz zmienić rachunku do wypłat z Allegro.

Okazja jakich mało

Rzadko się zdarza tak prosta promocja z tak atrakcyjną nagrodą. Na dodatek udział w niej może Ci przynieść dodatkowe korzyści w postaci zwiększonych przychodów dzięki zaoferowaniu swoich produktów klientom Allegro. O tym, jak korzystać z z bonów na Allegro, możesz przeczytać w naszym tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Nie zatrzymujemy dłużej. Przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, jaką uznasz za słuszną.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Otwórz się na e-Commerce z mBankiem i Allegro”

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.