Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 300 zł na start za konto osobiste i nawet 300 zł zwrotu za rachunki od Santander Bank Polska

HIT! 300 zł na start za konto osobiste i nawet 300 zł zwrotu za rachunki od Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Zasady akcji nie są skomplikowane. Aby otrzymać 250 zł w gotówce, należy otworzyć konto osobiste (karta debetowa jest opcjonalna, ale warto ją mieć – czytaj dalej), a następnie przez 3 miesiące spełniać dość standardowe warunki aktywności.

Założenie rachunku pozwoli także na zyskanie dodatkowych bonusów: 50 zł za założenie konta z polecenia i nawet 300 zł zwrotu za domowe rachunki. Łącznie do zdobycia jest aż 600 zł.

Z promocji Santander Bank Polska można skorzystać do 31 maja 2021 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 maja 2020 r. posiadały w Santander Banku konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. otworzyły w promocji Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych, lub Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 250 zł premii gotówkowej?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji, na szczęście nie jest ich wiele:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2021 r. złóż internetowy wniosek o wybrane konto. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Pamiętaj o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także o wyrażeniu zgód na kontakt w sprawie realizacji wniosku, w celach marketingowych oraz na elektroniczny kanał kontaktu.

Jeśli nie wyrazisz wszystkich zgód na etapie wnioskowania o konto, to możesz nadrobić tę zaległość najpóźniej do 30 czerwca 2021 r.

Krok 2
Krok 2

Do 15 czerwca 2021 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera.

Krok 3
Krok 3

W czerwcu:

  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na łączną kwotę min 250 zł;
  • ​​​​​​​​​​​​​​zaloguj się minimum 5 razy do aplikacji Santander Mobile.
Nagroda
Nagroda

Pierwsza część premii – 100 zł – będzie przelana na Twój nowy rachunek do 31 lipca 2021 r.

Wcześniej, bo do 15 lipca, otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.

Krok 4
Krok 4

W lipcu oraz w sierpniu (czyli w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj poniższe działania:

  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na łączną kwotę min 250 zł;
  • ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​zaloguj się minimum 5 razy do aplikacji Santander Mobile;​​​​​​​
  • zrealizuj w bankowości elektronicznej choćby 1 zewnętrzny przelew natychmiastowy.
Nagroda
Nagroda

Do 15 września 2021 r. bank prześle Ci wiadomość o przyznaniu drugiej części premii – 150 zł.

Przelew otrzymasz na nowo otwarte konto do 30 września 2021 r.

O czym warto wiedzieć?

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Kliknij, aby powiększyć

Jak widzisz, spełnienie wszystkich warunków akcji rozciąga się nieco w czasie, ale bank zdecydował się na wypłacanie premii w dwóch ratach, więc dość szybko będziesz mógł się cieszyć z pierwszej części nagrody.

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą lub Blikiem? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia transakcji, zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Zwróć również uwagę na dwa warunki, które mogą Ci umknąć. Po pierwsze pamiętaj, że powinieneś 5 razy zalogować się do aplikacji mobilnej w każdym z trzech miesięcy: czerwiec, lipiec i sierpień. Po drugie zauważ, że w lipcu i sierpniu musisz zrealizować co najmniej po jednym przelewie natychmiastowym (Express Elixir lub Blue Cash). Na szczęście przelewy te są darmowe, co stanowi unikalny wyróżnik konta Santander Bank Polska.

Premię otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazania Twoje konto będzie aktywne. Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku:

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta.

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji – 250 zł – możesz powiększyć o 50 zł, zakładając rachunek z kodem polecenia. Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

UWAGA: w programie poleceń musisz posiadać kartę debetową! Nie jest ona konieczna w promocji z 250 zł premii, jednak jeśli chcesz powiększyć zarobek o 50 zł, zamów kartę przy składaniu wniosku o rachunek.

Kod podaj już we wniosku o rachunek, dokładnie w kroku nr 5, tuż pod niezbędną w promocji zgodą na elektroniczną korespondencję (EKK):

Kliknij, aby powiększyć

300 zł za rachunki

Jako klient Santandera możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję:

800 zł za kartę kredytową

600 zł to za mało? Możesz powiększyć swój zysk o 800 zł, korzystając z promocji karty kredytowej:

300 zł bez większego wysiłku

Najnowsza promocja Santander Bank Polska to jedna z najlepszych akcji tego banku w ostatnim czasie. Aby otrzymać 250 zł, wystarczy przez 3 miesiące realizować dość standardowe warunki aktywności. Jest ich dość dużo i trzeba uważać, by czegoś nie przeoczyć, nie pomylić się w obliczeniach, ile czego już się zrealizowało. Pamiętaj, że swój zysk możesz zwiększyć o dodatkowe 50 zł, zakładając konto z polecenia.

Sam rachunek należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Co ciekawe, promocja świetnie się z nimi wiąże, ponieważ spełniając warunki opisywanej akcji, automatycznie sprawisz, że konto i karta będą bezpłatne w danym miesiącu. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków oraz darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz konto, zyskaj 250 zł"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.