Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za Konto Przekorzystne w Pekao + 3% na Koncie Oszczędnościowym

100 zł za Konto Przekorzystne w Pekao + 3% na Koncie Oszczędnościowym
Źródło: strona promocji

Czasu na przystąpienie do promocji jest dużo. Możesz to zrobić do 31 lipca 2019 r. Musisz jednak pamiętać, że bank ograniczył liczbę uczestników do 10 000 osób. Gdy zostanie ona osiągnięta, akcja zostanie zakończona.

Kilka miesięcy karencji

Bank Pekao należy do tych organizatorów promocji, którzy wyznaczają krótkie okresy karencji. Do udziału w tej akcji specjalnej zaprasza pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie były jego klientami – a konkretnie nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w złotówkach (także jako współposiadacz) - w okresie od 1 lipca 2018 r. do 13 czerwca 2019 r.

100 zł za aktywność

Czas przejść do przedstawienia działań, których wykonanie da Ci prawo do otrzymania 100 zł nagrody:

  1. Do 31 lipca 2019 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą lub aplikacją PeoPay. Wniosek możesz złożyć na specjalnej podstronie, w aplikacji PeoPay lub w oddziale banku.
  2. Do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji, spełnij oba poniższe warunki:
    • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 500 zł. Musi to być jednorazowe zasilenie. Wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji;
    • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub za pomocą PeoPay, płacąc za towary lub usługi.

Premia na konto

Premia w wysokości 100 zł trafi na otwarte przez Ciebie Konto Przekorzystne w ciągu 45 dni kalendarzowych od chwili zakończenia promocji, czyli licząc od 31 lipca 2019 r. Trudno przewidzieć, czy będziesz mógł się cieszyć z nagrody dopiero w I połowie września, czy może bank wypłaci nagrodę wcześniej.

Otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto Przekorzystne - co warto wiedzieć?

Konto Przekorzystne to rachunek bardzo "przyjazny" dla jego posiadacza. Warunki do spełnienia w ramach promocji są tożsame z tymi, które trzeba wypełnić, by rachunek był prowadzony za darmo.

Warto też wiedzieć, że wydawana do rachunku karta Mastercard Debit FX jest bardzo przydatna podczas zagranicznych wyjazdów. Bank nie pobiera prowizji za przewalutowanie dokonanych nią transakcji, dzięki czemu nie ponosisz dodatkowych, niepotrzebnych kosztów.

Koszty związane z używaniem tej karty za granicą, na tle "plastików" oferowanych przez inne banki, pokazaliśmy w tym tekście.

Podwyższone do 3% oprocentowanie Konta Oszczędnościowego

Jako klient Pekao będziesz mógł założyć do 30 września 2019 r. Konto Oszczędnościowe i cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 3% w skali roku. Bank będzie je naliczał przez 6 miesięcy dla kwot do 30 tys. zł.

Szczegóły znajdziesz w tym tekście.

Szybka akcja, potem oczekiwanie na nagrodę

Promocja przygotowana przez Pekao pasuje do okresu wakacyjnego – niewiele trzeba zrobić, by zdobyć nagrodę. Zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 500 zł i wykonanie choćby jednej transakcji kartą lub w aplikacji mobilnej PeoPay, nie powinno sprawić nikomu kłopotów, nawet w letnie upały. Trzeba mieć nadzieję, że premia zostanie wypłacona nieco wcześniej, że na nagrodę nie trzeba będzie czekać aż do września.

Nie ma jednak co narzekać. Ważne, że jest premia i będziesz mógł ją wydać w dowolny sposób.

Osobom młodym, w wieku 18 - 26 lat, zwracamy uwagę na możliwość sięgnięcia po darmowe szkolenie o wartości kilkuset złotych. Warunki tej akcji są tak określone, że nauki nie trzeba rozpoczynać w wakacje, można z tym poczekać do jesieni.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz Konto Przekorzystne i otrzymaj 100 zł"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.