Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

30 listopada 2021 r. zakończyła się promocja „Ekstra 100 zł z kontem założonym online” (edycja 3), dzięki której łącznie można było zdobyć 200 zł premii. Aktualnie do zgarnięcia jest jedynie 100 zł w promocji "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł​​​​​​​" (edycja 2). Tekst zawiera aktualne informacje.

Łatwe 100 zł premii w Banku Pekao za darmowe konto + bezpłatny przez 6 miesięcy Pakiet Komfort

Łatwe 100 zł premii w Banku Pekao za darmowe konto + bezpłatny przez 6 miesięcy Pakiet Komfort
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł - edycja II” - trwa do końca roku i można w niej zyskać 100 zł premii. Dodatkowym bonusem jest Pakiet Komfort, którego składnikiem jest m.in. ubezpieczenie assistance, przydatne zarówno w domu, jak i w podróży.

Premia tradycyjnie dla nowych klientów

Akcja jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. do 30 września 2021 r. nie posiadały w Banku Pekao SA rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty (także jako współposiadacz).

Prosta recepta na zdobycie 100 zł

Wymogi stawiane przez bank są w obu akcjach naprawdę proste.

Krok 1
Krok 1

Jeśli chcesz zdobyć oba bonusy, to do 31 grudnia 2021 r.:

  • zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą Mastercard i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy) lub przez stronę banku;
  • złóż dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort.

Wniosek możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

Krok 2
Krok 2

W każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po dniu otwarcia konta wykonaj poniższe zadania:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay.
Krok 3
Krok 3

Udaj się do dowolnego oddziału banku Pekao, by złożyć wzór podpisu oraz zweryfikować swoją tożsamość poprzez okazanie dokumentu tożsamości.

Musisz to zrobić do 28 lutego 2022 r., gdy umowę o ROR podpisałeś w listopadzie, albo do 31 marca 2022 r., jeśli formalności dopełniłeś w grudniu.

Nagroda
Nagroda

Jeśli założyłeś konto w listopadzie 2021 r., premię otrzymasz do 31 marca 2022 r. Natomiast jeśli założyłeś konto w grudniu, Twoja nagroda trafi do Ciebie do końca kwietnia 2022 r.

Uczestnicząc w tej promocji, we wniosku o Konto Przekorzystne nie wpisuj kodu polecenia. Jeśli to zrobisz, system zakwalifikuje Cię do udziału w programie poleceń i dla otrzymania premii będziesz musiał spełnić inne warunki aktywności.

O czym powinieneś wiedzieć?

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Proces zakładania rachunku

Konto Przekorzystne możesz założyć na stronie internetowej. Na etapie składania wniosku będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację:

Kliknij, aby powiększyć

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać tylko za pomocą karty debetowej lub za pośrednictwem płatności zbliżeniowych PeoPay. Transakcje Blikiem nie zostaną uznane.

W przypadku wpływów na konto weź pod uwagę fakt, że w promocji wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów bądź pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji. Jeśli więc chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach.

Dodatkowe informacje

Nagrody nie otrzymasz, jeśli przed dniem jej przekazania zrezygnujesz z Konta Korzystnego lub Pakietu Komfort.

Bonusy zdobyte w ramach tej akcji zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Ubezpieczenie assistance i przelewy natychmiastowe w Pakiecie Komfort

Pakiet Komfort składa się z dwóch elementów: zestawu darmowych przelewów natychmiastowych Express Elixir oraz pakietu ubezpieczeń. Liczba przelewów oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej zależą od wybranego przez Ciebie wariantu (do wyboru są Standard, Złoty i Platynowy).

Przez pierwsze 6 miesięcy nie poniesiesz żadnych opłat związanych z Pakietem Komfort. Po tym okresie będziesz co miesiąc płacił za pakiet przelewów natychmiastowych (6 zł w wariancie Standard, 9 zł w opcji Złotej i 12 zł w wariancie Platynowym), a Pekao będzie opłacało ze swoich środków składkę ubezpieczeniową do PZU, który jest ubezpieczycielem.

Kliknij, aby powiększyć

Pakiet Komfort możesz aktywować w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Zwróć uwagę na zasady dotyczące aktywacji opisane w regulaminie tej usługi:

Po złożeniu dyspozycji aktywacji Pakietu Komfort:
1) będzie on aktywny od początku kolejnego miesiąca kalendarzowego, jeżeli dyspozycja jego aktywacji zostanie złożona do 25 dnia danego miesiąca włącznie;
2) jeżeli dyspozycja jego aktywacji zostanie złożona pomiędzy 26 dniem danego miesiąca a końcem tego miesiąca włącznie, Pakiet Komfort będzie aktywny miesiąc później tj. od pierwszego dnia miesiąca następującego po kolejnym miesiącu.

Wybrany wariant możesz zmienić raz na 6 miesięcy. Pierwsza modyfikacja możliwa jest po upływie pół roku od aktywacji Pakietu.

Punkty w programie Bezcenne Chwile

Będąc klientem Pekao SA, warto wiedzieć o promocji związanej z programem lojalnościowym Masterard Bezcenne Chwile, dzięki której szybciej i łatwiej zbierzesz liczbę punktów potrzebnych do odebrania nagrody wybranej z katalogu. W ramach tej akcji specjalnej obowiązuje bowiem zasada, że za każdą płatność powyżej 50 zł wykonaną kartą debetową lub PeoPay otrzymasz ekstra 2 punkty, zaś w przypadku transakcji „kredytówką” – aż 4 punkty.

Punkty bonusowe będą ważne przez 3 lata.

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Konto Przekorzystne jest bezwarunkowo darmowe. Obsługa karty kosztuje 4 zł / mies., chyba że zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonasz przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną PeoPay). Zapewne zauważyłeś, że to identyczne wymagania, jakie stawia przed Tobą regulamin promocji. Realizując warunki akcji przez 3 miesiące, zapewne się do nich przyzwyczaisz i będziesz o nich pamiętał także później, dzięki czemu unikniesz opłat.

Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

Warto jeszcze wspomnieć o dwóch istotnych cechach Konta Przekorzystnego - korzystnych przewalutowaniach i dostępie do nowoczesnych płatności mobilnych, w tym Garmin Pay i Fitbit Pay.

Alternatywa: 250 zł za konto z kartą Visa

Wyższą premię (250 zł w formie bonów) możesz zgarnąć w alternatywnej promocji:

Promocje Banku Pekao dla firm i dla małoletnich

Bank pomyślał nie tylko o jednej grupie klientów, przygotował też interesujące promocje dla innych:

Płać i zyskuj!

Bank Pekao stawia mocny akcent na aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego. Zgarnięcie 100 zł nie powinno Ci sprawić żadnych trudności.

Warunki akcji są bardzo proste w realizacji, ponadto jako klient Pekao będziesz mógł polecać jego produkty, a za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz kolejne 100 zł (maksymalnie 1500 zł). Do tego jeszcze możliwość zdobycia premii za założenie konta dla dziecka oraz – jeśli jesteś przedsiębiorcą – bonusy za rachunek firmowy.

Twoje zyski z udziału w akcjach promocyjnych Banku Pekao nie muszą się więc ograniczyć do 100 zł, mogą być o wiele wyższe! Pamiętaj też o korzyściach związanych z Pakietem Komfort.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja 2
  2. Regulamin Pakietu Komfort
  3. Ogólne Warunki Ubezpieczenia "Twoja Ochrona" w ramach Pakietu Komfort
  4. Regulamin promocji "Zbieraj do 4 razy więcej punktów z Bankiem Pekao"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.