Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł premii za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 100 zł za polecenie + szansa na BMW i3 w loterii!

Michał Radzimiński
Michał Radzimiński

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

100 zł premii za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 100 zł za polecenie + szansa na BMW i3 w loterii!
Źródło: strona promocji

W najnowszej, trwającej do 31 października 2020 r., promocji związanej z otwarciem Konta Przekorzystnego (lub Konta Świat Premium) premią jest 100 zł w gotówce. Założenie rachunku w Pekao SA otworzy Ci drogę do zdobycia nagród w innych akcjach promocyjnych przygotowanych przez ten bank. Najcenniejsza z nich to samochód elektryczny BMW i3 o wartości 169 000 zł!

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja III” jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. do 30 września 2020 r. nie posiadały w Pekao SA (także jako współposiadacz) rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty terminowej.

Prosta droga do 100 zł

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2020 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą i aplikacją PeoPay na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

Krok 2
Krok 2

Do 30 listopada 2020 r:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub za pomocą PeoPay, płacąc w sklepie stacjonarnym lub w Internecie;
  • chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.
Krok 3
Krok 3

Wykonaj powyższe czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy, czyli w grudniu 2020 r. oraz w styczniu i lutym 2021 r.

Nagroda
Nagroda

Bonus 100 zł trafi na Twoje Konto Przekorzystne do 31 marca 2021 r.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, będzie więc w całości do Twojej dyspozycji.

O czym powinieneś wiedzieć?

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Proces zakładania rachunku "na selfie"

Pamiętaj, że Konto Przekorzystne założysz metodą "na selfie" z poziomu komputera lub smartfona. Na etapie składania wniosku będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację:

Kliknij, aby powiększyć

Dobra informacja jest taka, że jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i nie pozbawi Cię to prawa do zgarnięcia premii.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay. Płatności Blikiem nie zostaną uznane.

W przypadku wpływów na konto weź pod uwagę fakt, że w promocji wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów bądź pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji. Jeśli więc chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach.

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Dla osób do 26. roku życia Konto Przekorzystne jest bezwarunkowo darmowe. Pozostali klienci zapłacą 6 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę karty, chyba że zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonają przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną PeoPay). Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

Możesz zyskać więcej!

Na tym nie koniec niespodzianek. Możesz polecać konto swoim znajomym i zgarniać 100 zł za każdą skuteczną rekomendację...

...a także postarać się o premię dla swojego dziecka – 50 zł w gotówce i 2% na rachunku Mój Skarb.

Loteria Banku Pekao – do wygrania BMW i3 oraz karty na Allegro!

Kto nie marzy o wielkiej wygranej...? Jako posiadacz karty wydanej przez Pekao możesz wziąć udział w losowaniu elektrycznego auta BMW i3 lub jednej z ponad 3000 kart podarunkowych na Allegro:

Premia za standardową aktywność

100 zł za otwarcie rachunku i standardową aktywność – tak w skrócie przedstawia się najnowsza oferta Pekao związana z Kontem Przekorzystnym. Niby premia nie jest specjalnie oszałamiająca, ale to tylko jedna z korzyści dostępnych dla nowych posiadaczy konta osobistego. Bonusy w kolejnych akcjach sprawiają, że łączny zysk można łatwo powiększyć nawet o dodatkowe kilkaset złotych.

Brzmi całkiem nieźle, prawda?

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja III

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku.

Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.

Więcej o Bank Pekao