Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł premii za Konto Przekorzystne i 3% na lokacie (+ 100 zł za polecenie)

150 zł premii za Konto Przekorzystne i 3% na lokacie (+ 100 zł za polecenie)
Źródło: strona promocji

W promocji związanej z otwarciem Konta Przekorzystnego (lub Konta Świat Premium) premią jest 100 zł w gotówce. Bank zachęca jednak do "pójścia na całość" i powalczenia o bonusy w innych akcjach, m.in. o 50 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile.

Wszystkie promocje dotyczące konta osobistego w Banku Pekao trwają teraz do 30 czerwca 2020 r. Jeśli jednak chcesz zgarnąć pełną pulę, lepiej otwórz rachunek nieco wcześniej.

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja I” jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. do 20 maja 2020 r. nie posiadały w Pekao SA (także jako współposiadacz) rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty terminowej.

Prosta droga do 100 zł

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2020 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy).

Wniosek możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj poniższe zadania:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub za pomocą PeoPay, płacąc w sklepie stacjonarnym lub w Internecie;
  • chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.
Krok 3
Krok 3

Wykonaj te same czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Nagroda
Nagroda

Bonus 100 zł trafi na Twoje Konto Przekorzystne do 30 listopada 2020 r.

Nagrody nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, są więc w całości do Twojej dyspozycji.

Przykład: Załóżmy, że Konto Przekorzystne zakładasz w czerwcu. Do końca lipca po raz pierwszy realizujesz warunki aktywności (jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł, choćby jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub PeoPay oraz logowanie do aplikacji), a następnie te same warunki spełniasz w sierpniu, we wrześniu i w październiku.

O czym powinieneś wiedzieć?

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Proces zakładania rachunku

Pamiętaj, że 100 zł premii otrzymasz tylko wtedy, gdy założysz Konto Przekorzystne metodą "na selfie" z poziomu komputera lub smartfona. Na etapie składania wniosku będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację:

Kliknij, aby powiększyć

Dobra informacja jest taka, że jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i nie pozbawi Cię to prawa do zgarnięcia premii.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay. Transakcje Blikiem nie zostaną uznane.

W przypadku wpływów na konto weź pod uwagę fakt, że w promocji wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów bądź pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji. Jeśli więc chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach.

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Dla osób w wieku do 26. roku życia Konto Przekorzystne jest bezwarunkowo darmowe. Pozostali klienci zapłacą 6 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę karty, chyba że zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonają przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną PeoPay). Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

3% na Lokacie PeoPay

Po otwarciu konta w promocji możesz skorzystać z oferty atrakcyjnej Lokaty PeoPay z oprocentowaniem 3% w skali roku. Podwyższona stawka obejmuje kwoty do 10 tys. zł i obowiązuje przez 3 miesiące.

Atrakcyjna lokata jest dostępna także dla obecnych klientów banku, pod warunkiem, że w okresie od 1 marca do 15 maja 2020 r. nie logowali się do aplikacji PeoPay.

W obecnej sytuacji na rynku produktów oszczędnościowych to prawdziwa gratka!

Idź na całość i zyskaj dodatkowe 50 zł (i więcej) w pozostałych promocjach!

Na tym nie koniec niespodzianek. Za rejestrację karty do rachunku w programie Bezcenne Chwile klientom Pekao przyznawane są punkty o wartości 50 zł. Wystarczy, że spełnisz proste warunki tej akcji:

Do tego można polecać konto swoim znajomym i zgarniać 100 zł za każdą skuteczną rekomendację:

A jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to możesz mu założyć Konto Przekorzystne dla Młodych i zgarnąć kolejne 50 zł.

Premia za standardową aktywność

100 zł za otwarcie rachunku i standardową aktywność – tak w skrócie przedstawia się najnowsza oferta Pekao związana z Kontem Przekorzystnym. Niby premia nie jest specjalnie oszałamiająca, ale to tylko jedna z korzyści dostępnych dla nowych posiadaczy konta osobistego.

3% na lokacie i premie w kolejnych akcjach sprawiają, że łączny zysk można łatwo powiększyć nawet o dodatkowe kilkaset złotych.

Brzmi całkiem nieźle, prawda?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.