Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł premii w Banku Pekao: 100 zł za konto osobiste + 50 zł w punktach Bezcenne Chwile

150 zł premii w Banku Pekao: 100 zł za konto osobiste + 50 zł w punktach Bezcenne Chwile
Źródło: najlepszekonto.pl
Bank Pekao - Konto Przekorzystne

Najnowsza promocja dotycząca konta osobistego w Banku Pekao trwa do 14 lipca 2021 r.

Premia tradycyjnie dla nowych klientów

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium na selfie i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja II" jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. do 31 maja 2021 r. nie posiadały w Banku Pekao SA rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty (także jako współposiadacz).

100 zł za płatności

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 14 lipca 2021 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy) lub przez stronę banku.

Wniosek możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

Krok 2
Krok 2

W każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po otwarciu konta wykonaj poniższe zadania:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay.
Krok 3
Krok 3

Udaj sie do dowolnego oddziału banku Pekao, by złożyć wzór podpisu oraz zweryfikować swoją tożsamość poprzez okazanie dokumentu tożsamości.

Musisz to zrobić do 30 września 2021 r., jeśli założyłeś Konto Przekorzystne w czerwcu, lub do 29 października 2021 r., gdy umowę o ROR podpisałeś w lipcu.

Nagroda
Nagroda

Premia 100 zł wpłynie na Twoje konto do końca miesiąca następującego po zakończeniu 3-miesięcznego okresu spełniania warunków.

Przykład: Załóżmy, że Konto Przekorzystne zakładasz w czerwcu. Wymagane transakcje realizujesz w lipcu, sierpniu i we wrześniu, a premię otrzymasz do końca października 2021 r.

Uczestnicząc w tej promocji, we wniosku o Konto Przekorzystne nie wpisuj kodu polecenia. Jeśli to zrobisz, system zakwalifikuje Cię do udziału w programie poleceń i dla otrzymania 100 zł premii będziesz musiał spełnić inne warunki aktywności.

O czym powinieneś wiedzieć?

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Proces zakładania rachunku

Pamiętaj, że 100 zł premii otrzymasz tylko wtedy, gdy założysz Konto Przekorzystne metodą "na selfie" z poziomu komputera lub smartfona. Na etapie składania wniosku będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację:

Kliknij, aby powiększyć

Dobra informacja jest taka, że jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i nie pozbawi Cię to prawa do zgarnięcia premii.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać tylko za pomocą karty debetowej lub za pośrednictwem płatności zbliżeniowych PeoPay. Transakcje Blikiem nie zostaną uznane.

W przypadku wpływów na konto weź pod uwagę fakt, że w promocji wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów bądź pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji. Jeśli więc chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach.

Dodatkowe 50 zł w punktach Bezcenne Chwile!

Skorzystanie z opisywanej promocji i sięgnięcie po kartę debetową do konta stanowi przepustkę do zgarnięcia 3400 punktów (równowartość 50 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Ponadto taką samą liczbę punktów mogą otrzymać Ci, którzy zarejestrują w programie kartę kredytową – być może to dobry powód, by "pójść na całość", zawnioskować również o ten produkt i powiększyć swój zysk na dobry początek przygody z Bankiem Pekao?

100 zł za każde polecenie konta

A gdy już będziesz posiadaczem konta, za polecenie rachunku swojemu znajomemu zgarniesz kolejną stówę (za każdą skuteczną rekomendację, w sumie nawet 1500 zł):

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Dla osób do 26. roku życia Konto Przekorzystne jest bezwarunkowo darmowe. Pozostali klienci zapłacą 6 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę karty, chyba że zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonają przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną PeoPay).

Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

Promocje Banku Pekao dla firm i dla dzieci

Bank pomyślał nie tylko o nowych klientach indywidualnych, przygotował też promocję dla przedsiębiorców z okazałą premią.

Jest też atrakcyjna oferta dla najmłodszych klientów Pekao:

Korzystaj z kumulacji!

Bank Pekao stawia mocny akcent na aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego. Zgarnięcie 100 zł nie powinno Ci sprawić żadnych trudności. Warunki są bardzo proste w realizacji i dotyczy to zarówno premii za rachunek, jak i za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile w ramach równoległej promocji.

Jako klient Pekao będziesz mógł polecać jego produkty, a za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz kolejne 100 zł (maksymalnie 1500 zł). Do tego jeszcze możliwość zdobycia premii za założenie konta dla dziecka oraz – jeśli jesteś przedsiębiorcą – bonusy za rachunek firmowy.

Twoje zyski z udziału w akcjach promocyjnych Banku Pekao nie muszą się więc ograniczyć do 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, mogą być o wiele wyższe!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium na selfie i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja II

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.