Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 400 zł premii: 100 zł za konto osobiste + 200 zł za kartę kredytową + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile

Nawet 400 zł premii: 100 zł za konto osobiste + 200 zł za kartę kredytową + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile
Źródło: najlepszekonto.pl
Bank Pekao - Konto Przekorzystne

W akcji związanej z otwarciem Konta Przekorzystnego (lub Konta Świat Premium) premią jest 100 zł w gotówce. Bank zachęca jednak do "pójścia na całość" i powalczenia także o nagrodę za aktywne korzystanie z karty kredytowej, która wynosi 200 zł oraz sięgnięcia po bonus (równowartość 100 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Najnowsza promocja dotycząca konta osobistego w Banku Pekao trwa do 31 maja 2021 r.

Premia tradycyjnie dla nowych klientów

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium na selfie i otrzymaj nagrodę 100 zł" jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. do 31 marca 2021 r. nie posiadały w Banku Pekao SA rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty terminowej (także jako współposiadacz).

100 zł za płatności

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2021 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy) lub przez stronę banku.

Wniosek możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

Krok 2
Krok 2

W każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po otwarciu konta wykonaj poniższe zadania:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego, płacąc w sklepie stacjonarnym lub w Internecie.
Krok 3
Krok 3

Udaj sie do dowolnego oddziału banku Pekao, by złożyć wzór podpisu oraz zweryfikować swoją tożsamość poprzez okazanie dokumentu tożsamości.

Musisz to zrobić do 31 lipca 2021 r., jeśli założyłeś Konto Przekorzystne w kwietniu, lub do 31 sierpnia 2021 r., gdy umowę o ROR podpisałeś w maju.

Nagroda
Nagroda

Premia 100 zł wpłynie na Twoje konto do końca miesiąca następującego po zakończeniu 3-miesięcznego okresu spełniania warunków.

Przykład: Załóżmy, że Konto Przekorzystne zakładasz w kwietniu. Wymagane transakcje realizujesz w maju, czerwcu i lipcu, a premię otrzymasz do końca sierpnia 2021 r.

Uczestnicząc w tej promocji, we wniosku o Konto Przekorzystne nie wpisuj kodu polecenia. Jeśli to zrobisz, system zakwalifikuje Cię do udziału w programie poleceń i dla otrzymania 100 zł premii będziesz musiał spełnić inne warunki aktywności.

O czym powinieneś wiedzieć?

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Proces zakładania rachunku

Pamiętaj, że 100 zł premii otrzymasz tylko wtedy, gdy założysz Konto Przekorzystne metodą "na selfie" z poziomu komputera lub smartfona. Na etapie składania wniosku będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację:

Kliknij, aby powiększyć

Dobra informacja jest taka, że jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i nie pozbawi Cię to prawa do zgarnięcia premii.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać tylko za pomocą karty debetowej lub za pośrednictwem płatności zbliżeniowych PeoPay. Transakcje Blikiem nie zostaną uznane.

W przypadku wpływów na konto weź pod uwagę fakt, że w promocji wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów bądź pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji. Jeśli więc chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach.

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Dla osób do 26. roku życia Konto Przekorzystne jest bezwarunkowo darmowe. Pozostali klienci zapłacą 6 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę karty, chyba że zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonają przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną PeoPay).

Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

Zyskaj dodatkowe 200 zł za kartę kredytową...

Na tym nie koniec niespodzianek. Każdy, kto otworzy konto osobiste w promocji, może zyskać 200 zł w odrębnej akcji dotyczącej skorzystania z karty kredytowej i aktywnego korzystania z niej przez 3 miesiące.

... 100 zł w punktach Bezcenne Chwile

Skorzystanie z opisywanej promocji, sięgnięcie po kartę debetową i "kredytówkę" stanowi przepustkę do zgarnięcia nawet 6800 punktów (równowartość 100 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

... oraz 100 zł za polecenie konta

Dodatkowo za polecenie konta swojemu znajomemu zgarniesz kolejną stówę (za każdą skuteczną rekomendację, w sumie nawet 1500 zł).

1200 zł dla przedsiębiorców

Bank pomyślał nie tylko o osobach indywidualnych, przygotował także promocję dla przedsiębiorców. I to z okazałą premią.

a dla dzieci 50 zł i 2% na rachunku Mój Skarb

Jest też premia dla najmłodszych klientów Pekao, dla których bank przygotował ciekawą promocję:

Korzystaj z kumulacji!

Bank Pekao stawia mocny akcent na aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego (100 zł premii) i dodatkowo zachęca do skorzystania z kolejnego produktu, czyli karty kredytowej (200 zł nagrody).

Zgarnięcie 100 zł za konto nie powinno Ci sprawić żadnych trudności, warunki są bardzo proste w realizacji. Podobnie zasady zdobycia premii za "kredytówkę".

Jako klient Pekao będziesz mógł polecać jego produkty i za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz 100 zł, maksymalnie 1500 zł. Do tego jeszcze możliwość zdobycia premii za założenie konta dla dziecka, punkty w programie Bezcenne Chwile i – jeśli jesteś przedsiębiorcą – bonusy za rachunek firmowy. Uff, to już wszystko.

Tak więc Twoje zyski z udziału w akcjach promocyjnych banku Pekao nie muszą się ograniczyć do 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, mogą być o wiele wyższe.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium na selfie i otrzymaj 100 zł

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku.

Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.