Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 3% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym

Beata Szymańska

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 3% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym
Źródło: strona promocji

W tej promocji nagrodą za otwarcie konta i spełnienie mało skomplikowanych warunków są dwie premie w formie przelewu na rachunek, obie o wartości 100 zł. Dodatkowo zyskasz możliwość skorzystania z atrakcyjnego konta oszczędnościowego (3% przez 180 dni dla środków do 30 tys. zł). Oferta obowiązuje do 31 marca 2020 r.

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł – edycja II” jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. nie posiadały w Pekao SA rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w złotówkach ani nie były jego współposiadaczami.

Jest jeszcze jedna możliwość - jeśli przynajmniej przez jeden dzień między 1 stycznia 2019 r. a 31 grudnia 2019 r. posiadałeś w Banku (również jako współposiadacz) konto osobiste, oszczędnościowe lub lokatę, na których, w każdym miesiącu kalendarzowym, suma średnich miesięcznych sald rachunków posiadanych w Banku wynosiła od 0 zł do 50 zł, także możesz skorzystać z promocji.

200 zł w dwóch ratach po 100 zł

Obie premie trafią na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Drukuj

Obie premie nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, są więc w całości do Twojej dyspozycji.

Przykład: Załóżmy, że Konto Przekorzystne zakładasz w styczniu. W lutym po raz pierwszy realizujesz warunki aktywności (jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i choćby jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub aplikacją PeoPay), a pierwsze 100 zł dostajesz do końca marca 2019 r. Jeśli chcesz zgarnąć kolejne 100 zł, to w marcu, kwietniu i maju 2020 r. wykonujesz dokładnie te same czynności, co w lutym 2020 r.

O czym powinieneś wiedzieć?

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Proces zakładania rachunku

Pamiętaj, że 200 zł premii otrzymasz tylko wtedy, gdy założysz Konto Przekorzystne metodą "na selfie" z poziomu komputera lub smartfona. Na etapie składania wniosku będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację:

Wniosek o Konto Przekorzystne, metoda na selfie.
Kliknij, aby powiększyć

Jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i nie pozbawi Cię to prawa do zgarnięcia obu nagród.

Jeśli jednak jesteś na bakier z nowoczesnymi technologami i wolisz bardziej tradycyjne metody otwierania rachunku, możesz założyć konto bezpośrednio w placówce Pekao. Niestety, jeżeli zdecydujesz się na tę opcję, Twoja maksymalna premia wyniesie tylko 100 zł. Do jej uzyskania wystarczy aktywność w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś Konto Przekorzystne.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay. Transakcje Blikiem nie zostaną uznane.

W przypadku wpływów na konto weź pod uwagę fakt, że w promocji wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów bądź pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji. Jeśli więc chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach.

Dodatkowa premia w programie poleceń

Kiedy już zostaniesz klientem Banku Pekao, możesz polecać Konto Przekorzystne rodzinie i znajomym. Maksymalnie za skuteczne rekomendacje możesz zyskać nawet 1500 zł.

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Dla osób w wieku do 26. roku życia konto jest bezwarunkowo darmowe. Pozostali klienci zapłacą 6 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę karty, chyba że zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonają przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną PeoPay). Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

Konto Oszczędnościowe

Jak już wiesz, w ramach oferty promocyjnej możesz też zyskać 3% w skali roku dla środków do 30 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym. Z tej propozycji będziesz mógł skorzystać do 31 marca 2020 r.

Atrakcyjna premia za kilka operacji

200 zł za otwarcie rachunku i wykonanie kilku prostych operacji – tak w skrócie przedstawia się najnowsza oferta Pekao SA związana z Kontem Przekorzystnym. To naprawdę rzadkość, by spełnienie banalnie prostych warunków (wpływ na konto w wysokości min. 500 zł + 1 transakcja kartą lub za pomocą PeoPay) uprawniało do zgarnięcia tak pokaźnej premii.

W dodatku 200 zł to nie jedyny zysk, który może Ci przynieść udział w tej promocji. Jej kolejnym atutem jest 3% do 30 000 zł przez 6 miesięcy na Koncie Oszczędnościowym, które będziesz mógł założyć, będąc już klientem banku. Warto więc przemyśleć tę propozycję, bo obie okazje prezentują się w naszej opinii naprawdę korzystnie 😊

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Pekao SA działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. W ciągu długoletniej działalności instytucja przeszła wiele zmian, zarówno organizacyjnych, jak i prawnych: po II wojnie światowej większość akcji nabył Skarb Państwa, a nazwę podmiotu zmieniono na Bank Powszechna Kasa Oszczędności. W 1999 r. bank stał się częścią międzynarodowej grupy UniCredit, zaś w 2017 r. głównym akcjonariuszem Pekao SA został Powszechny Zakład Ubezpieczeń.

Czytaj więcej