Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Pekao lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 3% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym.

200 zł premii pieniężnej za Konto Przekorzystne i kartę od Pekao i 3% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

200 zł premii pieniężnej za Konto Przekorzystne i kartę od Pekao i 3% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym
Źródło: strona promocji

200 zł to ostatnio bardzo „modna” kwota wśród organizatorów promocji kont osobistych. Tym razem oferuje ją Bank Pekao i bardzo niewiele wymaga od uczestników swojej najnowszej akcji dotyczącej Konta Przekorzystnego. Bardziej niecierpliwi, którzy nie będą chcieli korzystać z rachunku przez kilka miesięcy, mogą się zadowolić kwotą 100 zł, którą bank wypłaci już po miesiącu aktywności na koncie.

Założenie Konta Przekorzystnego i wykonywanie na nim operacji w jednym miesiącu oznacza nagrodę w wysokości 100 zł, a dalsza aktywność, przez kolejne trzy miesiące, to kolejne 100 zł premii. Dodajmy, że wymagane działania są bardzo proste, a jako klient Pekao będziesz mógł skorzystać z podwyższonego do 3% w skali roku oprocentowania Konta Oszczędnościowego.

Popatrzmy więc na szczegółowe zasady akcji, która potrwa do 31 grudnia 2019 r.

Półtoraroczny okres karencji

Do udziału w tej akcji specjalnej bank zaprasza pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie były jego klientami – a konkretnie nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w złotówkach (także jako współposiadacz) - w okresie od 1 stycznia 2018 r. do 30 września 2019 r.

200 zł w dwóch ratach po 100 zł

Czas przejść do przedstawienia działań, których wykonanie da Ci prawo do otrzymania obiecanej premii:

Drukuj

Przełóżmy opisane powyżej warunki na konkretny przykład. W październiku założyłeś Konto Przekorzystne, a w listopadzie po raz pierwszy zrealizowałeś warunki aktywności (jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i choćby jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub aplikacją peoPay). W tej sytuacji pierwsze 100 zł dostaniesz do końca grudnia 2019 r. Jeśli chcesz zgarnąć kolejne 100 zł, to w grudniu 2019 r. oraz w styczniu i w lutym 2020 r. musisz zrobić dokładnie to samo, co w listopadzie 2019 r.

Istotne informacje

Dla rozwiania możliwych wątpliwości, przekazujemy kilka istotnych informacji zawartych w regulaminie.

Proces zakładania rachunku

Jak wspomnieliśmy, Konto Przekorzystne musisz założyć online metodą "na selfie". Tylko ta "ścieżka" da Ci prawo do otrzymania 200 zł premii. Regulamin dopuszcza możliwość, że z przyczyn technicznych nie uda Ci się tego zrobić, weryfikacja Twojej tożsamości nie powiedzie się. Wówczas możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do zgarnięcia pełnej puli.

Tych, którzy nie lubią (lub obawiają się) otwierania konta przez Internet, informujemy, iż istnieje możliwość przeprowadzenia całego procesu bezpośrednio w placówce Pekao. Przy wyborze tej drogi maksymalna premia wyniesie tylko 100 zł. Do jej uzyskania wystarczy aktywność w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś Konto Przekorzystne.

Wpływ na konto

Wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji.

Transakcje bezgotówkowe

Wymagania regulaminu spełnią transakcje kartą debetową lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay będące zapłatą za nabywane towary lub usługi. Transakcje Blikiem nie zostaną uznane.

Nagroda w całości dla Ciebie

Otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, jest więc w całości do twojej dyspozycji.

Oferta Pekao

Podstawowym warunkiem starania się o nagrodę jest otwarcie Konta Przekorzystnego. Wspomnieliśmy też o podwyższonym oprocentowaniu na Koncie Oszczędnościowym. Spójrzmy więc na oba produkty Banku Pekao.

Konto Przekorzystne

Rachunek oczywiście otwierany jest za darmo, a jego miesięczne prowadzenie kosztuje 6 zł. Opłaty można uniknąć, zapewniając wpływ w wysokości min. 500 oraz wykonując minimum jedną transakcję kartą lub PeoPay. Tak, dobrze kojarzysz! Dokładnie to samo trzeba zrobić w ramach promocji.

Zwracamy uwagę, że osoby w wieku 18 – 26 lat konto mają bezwarunkowo za darmo, ale dla sięgnięcia po premię w opisywanej promocji muszą zrealizować wspomniane zadania.

Samo konto posiada kilka autów. Poza niskimi opłatami, oferta może zainteresować osoby często podróżujące za granicę. Karta debetowa Mastercard Debit FX umożliwia bowiem przewalutowanie transakcji z dowolnej waluty na złotówki po korzystnym kursie Mastercarda. Bank ze swojej strony nie pobiera żadnej prowizji za przewalutowanie.

Konto Oszczędnościowe

W ramach oferty promocyjnej możesz zyskać 3% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Twoje środki, do 30 000 zł, będą pracowały na tak wysoki procent przez pół roku.

Poleć konto dziecku - zdobądź 50 zł dla syna/córki

Do 31 października 2019 r. (chyba, że wcześniej wyczerpie się pula 20 000 promocyjnych wniosków) masz szansę zdobyć 50 zł dla swojego dziecka (nie może mieć ono ukończonych 18 lat). Wystarczy, że będąc już klientem Pekao, udasz się z pociechą do placówki banku i otworzysz synowi lub córce Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb. Nagrodę bank przekaże na konto dziecka do 24 listopada 2019 r.

Kilka miesięcy niewielkiej aktywności

Malkontenci powiedzą, że trzeba kilku miesięcy aktywności na rachunku, by zdobyć 200 zł. Na dodatek, druga stówa będzie wypłacona do maja 2020 r. Optymiści zauważą, że wymagana jest niewielka aktywność – jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub aplikacją PeoPay, to żadna trudność.

A co my o tym myślimy? Dostrzegamy wspomniane wyżej plusy i minusy propozycji Banku Pekao i widzimy jeszcze dwa ważne argumenty na rzecz jej przemyślenia. Po pierwsze, w czasach, gdy średnie oprocentowanie depozytów wynosi ok. 1,5%, proponowane przez bank 3% do 30 000 zł przez 6 miesięcy na Koncie Oszczędnościowym ma bardzo atrakcyjny wydźwięk. Po drugie, konto jest całkiem uniwersalne i sprawdzi się także przy płatnościach bezgotówkowych za granicą.

Decyzja należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz Konto Przekorzystne z kartą"
  2. Regulamin promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom"

O banku

Pekao SA to jeden z najstarszych polskich banków, który działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. Bank Pekao SA jest drugim co do wielkości aktywów bankiem w naszym kraju. Misja i zasady tej instytucji to budowanie wartości dla klientów, uczestnictwo w społecznościach lokalnych, tworzenie najlepszych miejsc pracy, osiąganie najwyższych standardów i wprowadzanie prostych rozwiązań.

Czytaj więcej

Komentarze