Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 2,5% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym

HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 2,5% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym
Źródło: strona promocji

W tej promocji nagrodą za otwarcie konta i spełnienie mało skomplikowanych warunków są dwie premie w formie przelewu na rachunek, obie o wartości 100 zł. Dodatkowo zyskasz możliwość skorzystania z atrakcyjnego konta oszczędnościowego (2,5% przez 120 dni dla środków do 30 tys. zł). Oferta obowiązuje do 20 maja 2020 r.

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł – edycja III” jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. do 31 marca 2020 r. nie posiadały w Pekao SA (także jako współposiadacz) rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty terminowej.

Jest jeszcze jedna możliwość - jeśli przynajmniej przez jeden dzień między 1 stycznia 2019 r. a 31 marca 2020 r. posiadałeś w Pekao (również jako współposiadacz) wspomniane produkty, ale w każdym miesiącu kalendarzowym suma ich średnich miesięcznych sald wynosiła od 0 zł do 50 zł, to także możesz skorzystać z promocji.

200 zł w dwóch ratach po 100 zł

Obie premie trafią na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 20 maja 2020 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy).

Wniosek możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym przystąpiłeś do akcji, wykonaj poniższe zadania:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub za pomocą PeoPay, płacąc za towary lub usługi;
  • chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.
Krok 3
Krok 3

Pierwszy bonus, czyli 100 zł, trafi na Twoje Konto Przekorzystne do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zrealizowałeś powyższe warunki.

Krok 4
Krok 4

W każdym z trzech kolejnych miesięcy (następujących po tym, w którym wywiązałeś się z zadań umożliwiających zdobycie pierwszego bonusu) powtórz wszystkie trzy czynności:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub za pomocą PeoPay, płacąc za towary lub usługi;
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.
Nagroda
Nagroda

Druga połowa nagrody (kolejne 100 zł) zasili Twój rachunek do 30 sierpnia 2020 r.

Nagrody nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, są więc w całości do Twojej dyspozycji.

Przykład: Załóżmy, że Konto Przekorzystne zakładasz w kwietniu. W maju po raz pierwszy realizujesz warunki aktywności (jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i choćby jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub aplikacją PeoPay), a pierwsze 100 zł dostajesz do końca czerwca 2019 r. Jeśli chcesz zgarnąć kolejne 100 zł, to w czerwcu, lipcu i sierpniu 2020 r. wykonujesz dokładnie te same czynności, co w maju 2020 r.

O czym powinieneś wiedzieć?

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Proces zakładania rachunku

Pamiętaj, że 200 zł premii otrzymasz tylko wtedy, gdy założysz Konto Przekorzystne metodą "na selfie" z poziomu komputera lub smartfona. Na etapie składania wniosku będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację:

Kliknij, aby powiększyć

Jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i nie pozbawi Cię to prawa do zgarnięcia obu nagród.

Jeśli jednak jesteś na bakier z nowoczesnymi technologami i wolisz bardziej tradycyjne metody otwierania rachunku, możesz założyć konto bezpośrednio w placówce Pekao. Niestety, jeżeli zdecydujesz się na tę opcję, Twoja maksymalna premia wyniesie tylko 100 zł. Do jej uzyskania wystarczy aktywność w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś Konto Przekorzystne.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay. Transakcje Blikiem nie zostaną uznane.

W przypadku wpływów na konto weź pod uwagę fakt, że w promocji wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów bądź pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji. Jeśli więc chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach.

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Dla osób w wieku do 26. roku życia konto jest bezwarunkowo darmowe. Pozostali klienci zapłacą 6 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę karty, chyba że zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonają przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną PeoPay). Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

Konto Oszczędnościowe

Jak już wiesz, w ramach oferty promocyjnej możesz też zyskać 2,5% w skali roku dla środków do 30 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym. Z tej propozycji będziesz mógł skorzystać do 20 maja 2020 r.

Atrakcyjna premia za kilka operacji

200 zł za otwarcie rachunku i wykonanie kilku prostych operacji – tak w skrócie przedstawia się najnowsza oferta Pekao SA związana z Kontem Przekorzystnym. To naprawdę rzadkość, by spełnienie banalnie prostych warunków (wpływ na konto w wysokości min. 500 zł + 1 transakcja kartą lub za pomocą PeoPay) uprawniało do zgarnięcia tak pokaźnej premii.

W dodatku 200 zł to nie jedyny zysk, który może Ci przynieść udział w tej promocji. Jej kolejnym atutem jest 2,5% do 30 000 zł przez 4 miesiące na Koncie Oszczędnościowym, które będziesz mógł założyć, będąc już klientem banku. Warto więc przemyśleć tę propozycję, bo obie okazje prezentują się w naszej opinii naprawdę korzystnie 😊

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.