Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Pekao lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 3% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym.

200 zł za Konto Przekorzystne i kartę + 3% na Koncie Oszczędnościowym w Pekao

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

200 zł za Konto Przekorzystne i kartę + 3% na Koncie Oszczędnościowym w Pekao
Źródło: strona promocji

Bank Pekao oferuje aktualnie 200 zł premii za otwarcie Konta Przekorzystnego. Wymaga przy tym aktywnego korzystania z rachunku do końca 2019 r. Na szczęście warunki nie są trudne do spełnienia - zapewnianie wpływu w wysokości min. 500 zł i wykonywanie choćby jednej transakcji kartą lub w aplikacji PeoPay. Dodatkowy bonus, z którego możesz skorzystać jako klient Pekao, to podwyższone do 3% w skali roku oprocentowanie Konta Oszczędnościowego.

Przyzwyczailiśmy się, że bank Pekao proponował 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego i korzystanie z niego przez miesiąc. Tym razem premia jest dwa razy wyższa, ale znacznie wydłużył się okres koniecznej aktywności na rachunku. Mimo wszystko warto się bliżej przyjrzeć tej akcji i rozważyć udział w niej ze względu na inne atuty oferty Pekao.

Promocja „Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 200 zł” trwa do 31 sierpnia 2019 r. Liczbę uczestników bank ograniczył do 10 000 osób. Gdy zostanie ona osiągnięta, akcja zostanie zakończona.

Roczny okres karencji

Do udziału w tej akcji specjalnej bank zaprasza pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie były jego klientami – a konkretnie nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w złotówkach (także jako współposiadacz) - w okresie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 lipca 2019 r.

100 zł wkrótce + 100 zł w styczniu

Czas przejść do przedstawienia działań, których wykonanie da Ci prawo do otrzymania obiecanej premii:

Drukuj

To musisz wiedzieć!

Bank dokładnie określił w regulaminie, jakie wpływy nie spełnią jego oczekiwań. Wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji;

Dla przeciwwagi dobra wiadomość - otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Spójrzmy na ofertę Pekao

Podstawowym warunkiem starania się o nagrodę jest otwarcie Konta Przekorzystnego. Wspomnieliśmy też o podwyższonym oprocentowaniu na Koncie Oszczędnościowym. Spójrzmy więc na oba produkty banku Pekao.

Konto Przekorzystne

Rachunek oczywiście otwierany jest za darmo, a jego miesięczne prowadzenie kosztuje 6 zł. Opłaty można uniknąć, zapewniając wpływ w wysokości min. 500 oraz wykonując minimum jedną transakcję kartą lub PeoPay. Brzmi znajomo? Tak, dokładnie to samo trzeba zrobić w ramach promocji.

Zwracamy uwagę, że osoby w wieku 18 – 26 lat konto mają bezwarunkowo za darmo, ale dla sięgnięcia po premię w opisywanej promocji muszą zrealizować wspomniane zadania.

Otwierając Konto Przekorzystne w promocji, masz 2 opcje podpisania umowy: wykonanie selfie i przesłanie go ze skanem dowodu osobistego lub wizytę w oddziale.

Konto Oszczędnościowe

W ramach oferty promocyjnej możesz zyskać 3% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Twoje środki, do 30 000 zł, będą pracowały na tak wysoki procent przez pół roku.

Niewielka, ale dość długa aktywność gwarancją nagrody

Miło, że bank Pekao zdecydował się podwoić premię. Szkoda, że wydłużył przy tym znacznie okres, w którym należy wykazać się aktywnością na Koncie Przekorzystnym. Na szczęście warunki nie zostały utrudnione. Nadal wystarczy zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 500 zł i wykonanie choćby jednej transakcji kartą lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Nie powinno to sprawić nikomu kłopotów.

Wypłacenie części premii kilka tygodniu po otwarciu rachunku ma być zapewne czynnikiem motywującym do dalszego aktywnego korzystania z konta i zdobycia drugiej połowy bonusu.

Popieramy taki sposób myślenia marketingowców Pekao i życzymy Ci zgarnięcia całej puli - zdobycia 200 zł.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz Konto Przekorzystne z kartą i otrzymaj 200 zł"

O banku

Pekao SA to jeden z najstarszych polskich banków, który działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. Bank Pekao SA jest drugim co do wielkości aktywów bankiem w naszym kraju. Misja i zasady tej instytucji to budowanie wartości dla klientów, uczestnictwo w społecznościach lokalnych, tworzenie najlepszych miejsc pracy, osiąganie najwyższych standardów i wprowadzanie prostych rozwiązań.

Czytaj więcej

Komentarze