Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao.

Łatwe 200 zł premii za DARMOWE Konto Przekorzystne dla Młodych od Pekao S.A.

Łatwe 200 zł premii za DARMOWE Konto Przekorzystne dla Młodych od Pekao S.A.
Źródło: najlepszekonto.pl

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

W promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja III" mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które nie skończyły 26 r.ż. i mają pełną zdolność do czynności prawnych. Bank stawia jeszcze jeden warunek – akcja dostępna jest wyłącznie dla tych osób, które w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 23 stycznia 2022 r. nie miały w Pekao rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty terminowej (także jako współposiadacz).

Premia składa się z 4 części (po 50 zł), wypłacanych w kolejnych miesiącach po spełnieniu warunków aktywności.

Jak w prosty sposób zdobyć 200 zł?

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy) lub przez stronę banku.

Wniosek o konto możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego prostego warunku otrzymasz premię w wysokości 50 zł. Jeżeli podpiszesz umowę o konto w styczniu, bank prześle Ci bonus do 28 lutego 2022 r.

Natomiast jeśli otworzysz ROR w lutym, nagroda pojawi się na Twoim koncie do końca marca, a jeżeli w marcu - do końca kwietnia 2022 r.

Krok 2
Krok 2

W każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po dniu otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Nagroda
Nagroda

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz warunek aktywności, otrzymasz 50 zł premii do końca następnego miesiąca. W zależności od tego, czy zawarłeś umowę w styczniu, w lutym czy w marcu 2022 r., ostatnią część premii otrzymasz odpowiednio do 31 maja30 czerwca lub do 31 lipca 2022 r.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, będzie więc w całości do Twojej dyspozycji.

Przystępując do promocji w styczniu, warunki aktywności musisz zrealizować w lutym, marcu i w kwietniu. Jeżeli otworzysz konto w lutym, Twój grafik przesunie się o miesiąc, czyli transakcje bezgotówkowe będziesz musiał wykonać w marcu, kwietniu i w maju 2022 r. Jeżeli w marcu - ostatnim miesiącem aktywności będzie czerwiec.

Jeżeli w którymś z miesięcy nie uda Ci się spełnić warunków aktywności, nie martw się: wciąż będziesz miał szanse na zdobycie kolejnych części premii.

O czym powinieneś wiedzieć?

Proces zakładania rachunku

Konto Przekorzystne możesz założyć na stronie internetowej. Po wejściu we wniosek będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację - z poziomu komputera czy w aplikacji mobilnej.

Kliknij, aby powiększyć

Wiedz jednak, że jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i zachować prawo do premii.

Transakcje bezgotówkowe

Wymagane przez bank transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay. Płatności Blikiem nie zostaną uznane, podobnie jak transakcje odrzucone, nieautoryzowane bądź zwrócone.

Dodatkowe informacje

Do chwili otrzymania premii nie możesz odwołać zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz złożyć wypowiedzenia umowy rachunku.

Bonus, który zdobędziesz w tej akcji, jest zwolniony z podatku dochodowego, nie musisz się z niego rozliczać z urzędem skarbowym.

50 lub 100 zł za każdą skuteczną rekomendację rachunku

Bank Pekao ma dla Ciebie jeszcze jedną propozycję, dzięki której powiększysz swoją pulę nagród. Będąc posiadaczem konta, będziesz mógł polecać rachunek znajomym - za każdą skuteczną rekomendację Konta Przekorzystnego bank nagrodzi Cię premią w wysokości 100 zł, natomiast zakończona sukcesem rekomendacja Konta Przekorzystnego dla Młodych przyniesie Ci 50 zł.

Konto Przekorzystne dla Młodych

Konto Przekorzystne dla osób do 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacisz więc ani grosza za prowadzenie rachunku i obsługę karty, przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów. Atutem konta są również nowoczesne płatności mobilne, karta wielowalutowa bez opłat za przewalutowanie oraz funkcjonalna aplikacja mobilna (z możliwością wykonywania transakcji Blik oraz szybkich przelewów na numer telefonu).

Atrakcyjna premia za kilka operacji

Jak na możliwość zgarnięcia 200 zł warunki oferty promocyjnej są przejrzyste i niezbyt wymagające. Otwarcie konta oraz wykonanie w sumie 15 transakcji kartą lub PeoPay wystarczy, by móc cieszyć się z dodatkowego przypływu gotówki (oczywiście pod warunkiem, że będziesz pamiętał o terminach spełnienia warunków).

Oferta jest tym bardziej godna polecenia dla tych osób do 26. roku życia, które akurat poszukują korzystnej oferty konta osobistego. Jeśli jesteś jedną z nich - do dzieła :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja III"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.