Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

30 września 2021 r. zakończyły się promocje związane z programem Bezcenne Chwile. W związku z tym aktualizowaliśmy wysokość maksymalnej premii i inne zapisy w tekście.

Łatwe 150 zł premii za DARMOWE Konto Przekorzystne dla Młodych od Pekao S.A.

Łatwe 150 zł premii za DARMOWE Konto Przekorzystne dla Młodych od Pekao S.A.

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

W promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 150 zł” – edycja I" mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które nie skończyły 26 r.ż. i mają pełną zdolność do czynności prawnych. Bank stawia jeszcze jeden warunek – akcja dostępna jest wyłącznie dla tych osób, które w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 31 sierpnia 2021 r. nie posiadały w Pekao rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty terminowej (także jako współposiadacz).

Jak w prosty sposób zdobyć 150 zł?

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2021 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy) lub przez stronę banku.

Wniosek o konto możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego prostego warunku otrzymasz premię w wysokości 50 zł. Jeżeli podpiszesz umowę o konto we wrześniu, bank prześle Ci bonus do 31 października 2021 r.

Natomiast jeśli otworzysz ROR w październiku, nagroda pojawi się na Twoim koncie do końca listopada.

Krok 2
Krok 2

W każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po dniu otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Krok 3
Krok 3

Tylko tyle wystarczy, abyś zgarnął kolejne 100 zł premii. W zależności od tego, czy zawarłeś umowę we wrześniu czy też w październiku, nagrodę otrzymasz odpowiednio do 31 stycznia lub 28 lutego 2022 r.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, będzie więc w całości do Twojej dyspozycji.

Przystępując do promocji we wrześniu, warunki aktywności musisz zrealizować od 1 października do 31 grudnia 2021 r.; otwierając konto w październiku, Twój grafik przesunie się o miesiąc, czyli zaczynasz od 1 listopada 2021 r. i kończysz 31 stycznia 2022 r.

O czym powinieneś wiedzieć?

Proces zakładania rachunku

Konto Przekorzystne możesz założyć na stronie internetowej. Po wejściu we wniosek będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację - z poziomu komputera czy w aplikacji mobilnej. 

Kliknij, aby powiększyć

Wiedz jednak, że jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i zachować prawo do premii.

Transakcje bezgotówkowe

Wymagane przez bank transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay. Płatności Blikiem nie zostaną uznane, podobnie jak transakcje odrzucone, nieautoryzowane bądź zwrócone.

50 lub 100 zł za każdą skuteczną rekomendację rachunku

Jeśli sądzisz, że lista promocyjnych ofert kończy się na Bezcennych Chwilach, to jesteś w dużym błędzie. Bank Pekao ma dla Ciebie jeszcze jedną propozycję, dzięki której powiększysz swoją pulę nagród.  Będąc posiadaczem konta, będziesz mógł polecać rachunek znajomym - za każdą skuteczną rekomendację Konta Przekorzystnego bank nagrodzi Cię premią w wysokości 100 zł, natomiast zakończona sukcesem rekomendacja Konta Przekorzystnego dla Młodych przyniesie Ci 50 zł.

Konto Przekorzystne dla Młodych

Musisz wiedzieć, że dla osób do 26. roku życia Konto Przekorzystne jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacisz więc ani grosza za prowadzenie rachunku i obsługę karty, przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów. Atutem konta są również nowoczesne płatności mobilne, karta wielowalutowa bez opłat za przewalutowanie oraz funkcjonalna aplikacja mobilna (z możliwością dokonywania transakcji Blik oraz szybkich przelewów na numer telefonu).

Atrakcyjna premia za kilka operacji

Jak na możliwość zgarnięcia 150 zł warunki oferty promocyjnej są przejrzyste i niezbyt wymagające. Otwarcie konta oraz dokonanie w sumie 15 transakcji kartą lub PeoPay wystarczy, by móc cieszyć się z dodatkowego przypływu gotówki (oczywiście pod warunkiem, że będziesz pamiętał o terminach spełnienia warunków).

Oferta jest tym bardziej godna polecenia dla tych osób do 26. roku życia, które akurat poszukują korzystnej oferty konta osobistego. Jeśli jesteś jednym z nich - do dzieła :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 150 zł” – edycja 1"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.