Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Osoby, które otworzą Konto Przekorzystne w tej promocji 22 grudnia 2021 r. lub później i nigdy nie były klientami banku, mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5% na Koncie Oszczędnościowym.

200 zł premii za konto osobiste w Banku Pekao + 2,5% na Koncie Oszczędnościowym + nawet kilkaset zł w pozostałych promocjach

200 zł premii za konto osobiste w Banku Pekao + 2,5% na Koncie Oszczędnościowym + nawet kilkaset zł w pozostałych promocjach
Źródło: najlepszekonto.pl

Najnowsza promocja dotycząca konta osobistego w Banku Pekao (Konta Przekorzystnego i Konta Świat Premium) trwa do 31 grudnia 2021 r.

Uwaga! Jeśli nigdy dotąd nie byłeś klientem banku i otworzysz konto 22 grudnia 2021 r. lub później, zyskasz możliwość otrzymania podwyższonej stawki 2,5% na Koncie Oszczędnościowym.

Premia tradycyjnie dla nowych klientów

Akcja "Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł" jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. do 30 listopada 2021 r. nie posiadały w Banku Pekao rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty (także jako współposiadacz).

Wpływ + transakcje = 2 x 100 zł

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą Mastercard i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy) lub przez stronę banku.

Wniosek możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

Krok 2
Krok 2

Aby otrzymać pierwszą część premii (100 zł), również do 31 grudnia 2021 r. zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł.

Krok 3
Krok 3

Aby zyskać drugą część premii (100 zł), w każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po otwarciu konta (a więc w styczniu, lutym i w marcu 2022 r.) wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Nagroda
Nagroda

Premię 100 zł za otwarcie konta i wpływ otrzymasz na swoje konto do 28 lutego 2022 r. Kolejne 100 zł za transakcje w każdym z trzech kolejnych miesięcy wpłynie do 30 kwietnia 2022 r.

Uczestnicząc w tej promocji, we wniosku o Konto Przekorzystne nie wpisuj kodu polecenia. Jeśli to zrobisz, system zakwalifikuje Cię do udziału w programie poleceń i dla otrzymania premii będziesz musiał spełnić inne warunki aktywności.

O czym powinieneś wiedzieć?

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Proces zakładania rachunku

Konto Przekorzystne założysz metodą "na selfie" z poziomu komputera lub smartfona. Na etapie składania wniosku będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację:

Kliknij, aby powiększyć

Dobra informacja jest taka, że jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i nie pozbawi Cię to prawa do zgarnięcia premii.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać tylko za pomocą karty debetowej lub za pośrednictwem płatności zbliżeniowych PeoPay. Transakcje Blikiem – podobnie jak wszelkie płatności zwrócone lub odrzucone – nie zostaną uznane.

W przypadku wpływów na konto weź pod uwagę fakt, że w promocji wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów bądź pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji. Jeśli więc chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach.

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Dla osób do 26. roku życia Konto Przekorzystne jest bezwarunkowo darmowe. Pozostali klienci zapłacą 4 zł miesięcznie za obsługę karty, chyba że zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonają przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną PeoPay).

Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

Przypominamy, że w promocji możesz otworzyć również Konto Świat Premium:

Nawet kilkaset zł w innych promocjach Banku Pekao

100 zł za polecenie konta oraz takie same premie za otwarcie rachunku dziecku lub nastolatkowi – to kolejne bonusy, które oferuje bank. Zapoznaj się ze szczegółami równolegle obowiązujących akcji:

A może 250 zł w bonie?

Również do końca roku trwa alternatywna promocja ze znacznie krótszą karencją i z inną premią za otwarcie konta, a mianowicie kodami o łącznej wartości 250 zł do wydania w jednym z trzech sklepów – może ta propozycja przypadnie Ci do gustu bardziej niż ta z premią gotówkową?

Oczywiście jeśli zdecydujesz się na udział w tej promocji, również będziesz mógł zgarnąć dodatkowe bonusy w innych akcjach banku.

+ 100 zł dla nowych uczestników programu Bezcenne Chwile

Jeśli nie uczestniczysz jeszcze w programie Mastercard Bezcenne Chwile i w Pekao otworzysz konto z kartą Mastercard Debit FX, to będziesz mógł ją zarejestrować w we wspomnianym programie i zgarnąć dodatkowe 100 zł.

Zgarnij premię za konto i łącz promocje!

Bank Pekao stawia mocny akcent na aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego. Zgarnięcie 200 zł nie powinno Ci sprawić żadnych trudności, gdyż warunki są bardzo proste w realizacji.

Jako klient Pekao będziesz mógł polecać jego produkty, a za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz kolejne 100 zł (maksymalnie 1500 zł). Do tego dochodzi możliwość zdobycia premii za założenie konta dla dziecka i/lub nastolatka.

Twoje zyski z udziału w akcjach promocyjnych Banku Pekao nie muszą się więc ograniczyć do 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, mogą być o wiele wyższe!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja 1

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.