Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł w gotówce + 100 zł w Bezcennych Chwilach za darmowe Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 5% na Koncie Oszczędnościowym

200 zł w gotówce + 100 zł w Bezcennych Chwilach za darmowe Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 5% na Koncie Oszczędnościowym
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Pekao proponuje w ramach promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200zł” – edycja II, która trwa do 30 czerwca 2022 r., nawet 200 zł premii. 50 zł otrzymasz za samo założenie rachunku, natomiast za aktywność możesz zyskać maksymalnie 150 zł.

Za zarejestrowanie karty płatniczej Pekao w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile możesz zgarnąć 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł.

Tradycyjnie dla nowych klientów

Zacznijmy od podstaw, czyli odpowiedzi na pytanie: czy możesz wziąć udział w akcji? Nie ma żadnych przeciwwskazań, byś w niej uczestniczył, o ile od 1 stycznia 2020 r. do 31 marca 2022 r. nie posiadałeś w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych ani lokaty terminowej.

Jeśli spełniasz ten warunek, sprawdź, jak niewiele trzeba, by zgarnąć 200 zł premii.

200 zł za płatności kartą

Oto wymagane czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2022 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych albo Konto Świat Premium wraz z:

  • kartą debetową,
  • dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay,
  • wnioskiem o otwarcie Konta Oszczędnościowego (jeśli chcesz otrzymać na nim promocyjne oprocentowanie).
Nagroda
Nagroda

Zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

Krok 2
Krok 2

Za samo założenie konta otrzymasz 50 zł premii. Przelew trafi na Twój rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym doszło po zawarciu umowy.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay.

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie warunku aktywności otrzymasz maksymalnie 150 zł premii. Nagroda trafi na Twój rachunek do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu wszystkich wymagań.

Uwaga: jeśli transakcje kartą wykonasz tylko w dwóch miesiącach, Twoja nagroda wyniesie 100 zł, jeśli zaś tylko w jednym miesiącu – otrzymasz jedynie 50 zł.

Przykład: założyłeś konto w kwietniu, 50 zł otrzymasz do końca maja 2022 r. Warunki aktywności realizujesz wtedy od maja do lipca 2022 r., a 150 zł wpłynie na Twój rachunek do 31 sierpnia 2022 r.

Ważna informacja! Jeśli nie uda Ci się z powodu kłopotów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, możesz dopełnić formalności w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

To też musisz wiedzieć

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Nagroda nie zostanie wypłacona w przypadku, gdy zamkniesz ROR przed jej przekazaniem.

Wypłacona premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Dodatkowe 100 zł premii w programie Bezcenne Chwile

Jeśli nie uczestniczysz jeszcze w programie Mastercard Bezcenne Chwile, swój zysk możesz powiększyć, rejestrując w nim kartę otrzymaną od Pekao. Za dokonanie transakcji na min. 50 zł otrzymasz 8000 punktów, które stanowią równowartość ok. 100 zł w bonie zakupowym do wybranego sklepu.

Bonusowe punkty w Bezcennych Chwilach

Współpracując z bankiem Pekao powinieneś wiedzieć, że jego klienci zbierają punkty w programie Bezcenne Chwile dużo szybciej, według specjalnego przelicznika wynikającego z rodzaju posiadanej karty.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Konto Przekorzystne z pewnością wyróżnia się na rynku bezwarunkowym brakiem opłat za prowadzenie rachunku. Za wydawaną do niego kartę bank co prawda standardowo pobiera prowizję, ale możesz jej uniknąć:

Konto Przekorzystne dla młodych

Wersja promowanego rachunku dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż. na co dzień nieznacznie różni się od tej dla starszych. Główna różnica? Bezwarunkowy brak opłat za kartę i korzystanie z bankomatów.

Konto Świat Premium

Ten rachunek należy do segmentu premium a jego parametry wyglądają następująco:

Konto Oszczędnościowe

Otwarcie Konta Przekorzystnego pozwoli Ci uzyskać wysokie oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym. Odsetki będą naliczane według promocyjnych zasad dla kwot do 100 tys. zł przez pół roku (dokładnie przez 183 dni).

Pamiętaj, że Konto Oszczędnościowe powinieneś uruchomić w trakcie otwierania rachunku osobistego.

Wyższa premia i łatwiejsze warunki

Nowa odsłona promocji Konta Przekorzystnego to prawdziwa gratka. Bank Pekao podniósł kwotę premii do 200 zł i znacznie uprościł warunki, rezygnując z wymaganych wpływów na rachunek. Obecnie wystarczą regularne transakcje kartą w trzech kolejnych miesiącach, ale i tu uczestnicy mają pewną swobodę. W obecnej edycji brak spełnienia warunku aktywności w jednym z miesięcy skutkuje jedynie obniżeniem drugiej części premii, co z pewnością ucieszy wiele osób. Do tego dochodzi atrakcyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym, nowoczesna aplikacja mobilna i szansa na 100 zł za zarejestrowanie karty w Bezcennych Chwilach. Czego chcieć więcej? 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł" - edycja II
  2. Regulamin promocji "5,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium”

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.