Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao.

200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + równowartość 100 zł w Bezcennych Chwilach + Konto Oszczędnościowe na 8%!

200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + równowartość 100 zł w Bezcennych Chwilach + Konto Oszczędnościowe na 8%!
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Pekao proponuje w ramach promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja VII, która trwa do 15 marca 2023 r., nawet 200 zł premii. 50 zł otrzymasz za samo założenie rachunku, natomiast za aktywność możesz zyskać maksymalnie 3 x 50 zł, czyli w sumie 150 zł.

W trwającej do 17 maja 2023 r. akcji "Punkty na start" związanej z programem Mastercard Bezcenne Chwile można zgarnąć 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł. Nie warto zwlekać z decyzją, bo w tej promocji pula nagród jest ograniczona.

Tradycyjnie dla nowych klientów

Zacznijmy od podstaw, czyli odpowiedzi na pytanie: czy możesz wziąć udział w akcji? Nie ma żadnych przeciwwskazań, byś w niej uczestniczył, o ile od 1 stycznia 2021 r. do 9 stycznia 2023 r. nie posiadałeś w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych ani lokaty terminowej.

Uwaga: bank wymaga także, by uczestnik był obywatelem polskim i mieszkał w Polsce.

Jeśli spełniasz ten warunek, sprawdź, jak niewiele trzeba, by zgarnąć premie.

200 zł w gotówce

Oto wymagane czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 15 marca 2023 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z:

  • kartą debetową,
  • dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay,
  • wnioskiem o otwarcie Konta Oszczędnościowego (jeśli chcesz otrzymać na nim promocyjne oprocentowanie).
Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

Nagroda
Nagroda

Za samo założenie konta otrzymasz 50 zł premii. Przelew trafi na Twój rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym doszło do zawarcia umowy.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego:

  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay;
  • zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej PeoPay.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie warunku aktywności otrzymasz maksymalnie 150 zł premii. Nagroda za dany miesiąc trafi na Twój rachunek do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu wszystkich wymagań.

Uwaga: jeśli transakcje kartą wykonasz tylko w dwóch miesiącach, Twoja nagroda wyniesie 100 zł, jeśli zaś tylko w jednym miesiącu – otrzymasz jedynie 50 zł.

Przykład: założyłeś konto w styczniu 2023 r., 50 zł otrzymasz do końca lutego 2023 r. Warunki aktywności realizujesz wtedy od lutego do kwietnia 2023 r., a ostatnie 50 zł wpłynie na Twój rachunek do końca maja 2023 r.

Ważna informacja! Jeśli nie uda Ci się z powodu kłopotów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, możesz dopełnić formalności w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

+ równowartość 100 zł w Bezcennych Chwilach

Jeśli nie współpracowałeś dotąd z Pekao SA i tym samym nie masz wydanej przez ten bank karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile, to masz szansę na zdobycie 8000 punktów powitalnych, które stanowią równowartość 100 zł.

To też musisz wiedzieć

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane, a także te wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6050), przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

Nagroda nie zostanie wypłacona w przypadku, gdy zamkniesz ROR lub kartę debetową przed jej przekazaniem.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Współpracując z bankiem Pekao, powinieneś wiedzieć, że jego klienci zbierają punkty w programie Bezcenne Chwile dużo szybciej, według specjalnego przelicznika wynikającego z rodzaju posiadanej karty. Mogą też oczywiście brać udział w akcjach dla wszystkich uczestników tego programu.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Konto Przekorzystne z pewnością wyróżnia się na rynku bezwarunkowym brakiem opłat za prowadzenie rachunku. Za wydawaną do niego kartę bank co prawda standardowo pobiera prowizję, ale możesz jej uniknąć:

Unikalną cechą rachunku i karty wydawanej do niego są przewalutowania po świetnym kursie organizacji płatniczej. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas wakacji za granicą.

Konto Przekorzystne dla młodych

Wersja promowanego rachunku dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż., na co dzień nieznacznie różni się od tej dla starszych. Główna różnica? Bezwarunkowy brak opłat za kartę i korzystanie z bankomatów.

8% na Koncie Oszczędnościowym!

Otwarcie Konta Przekorzystnego pozwoli Ci uzyskać wysokie oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym. Odsetki będą naliczane według promocyjnych zasad dla kwot do 200 tys. zł przez pół roku (dokładnie przez 183 dni).

Pamiętaj, że Konto Oszczędnościowe powinieneś uruchomić w trakcie otwierania rachunku osobistego.

Wysoka premia na prostych zasadach

Nowa odsłona promocji Konta Przekorzystnego to prawdziwa gratka.

Do zdobycia w łatwy sposób jest aż 200 zł w gotówce i na dodatek niezrealizowanie warunków aktywności w jednym z miesięcy nie pozbawia prawa do pozostałej części premii. Niejako przy okazji mozna zdobyć równowartość 100 zł w punktach w programie Bezcenne Chwile.

Do tego dochodzi atrakcyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym, korzystne przewalutowania przy płatnościach kartą za granicą i nowoczesna aplikacja mobilna.

Czego chcieć więcej? 🙂

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł" - edycja VII
  2. Regulamin promocji "8,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium” - edycja II

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.