Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

250 zł premii: 200 zł w gotówce + 50 zł w Bezcennych Chwilach za bezpłatne Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 7%!

250 zł premii: 200 zł w gotówce + 50 zł w Bezcennych Chwilach za bezpłatne Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 7%!
Źródło: najlepszekonto.pl
Bank Pekao - Konto Przekorzystne

Bank Pekao proponuje w ramach promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200zł” – edycja III, która trwa do 31 sierpnia 2022 r., nawet 200 zł premii. 50 zł otrzymasz za samo założenie rachunku, natomiast za aktywność możesz zyskać maksymalnie 3 x 50 zł, czyli w sumie 150 zł. Dodatkowe 50 zł (w postaci 4000 punktów) zyskasz za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile i spełnienie prostych warunków aktywności.

Tradycyjnie dla nowych klientów

Zacznijmy od podstaw, czyli odpowiedzi na pytanie: czy możesz wziąć udział w akcji? Nie ma żadnych przeciwwskazań, byś w niej uczestniczył, o ile od 1 stycznia 2020 r. do 30 czerwca 2022 r. nie posiadałeś w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych ani lokaty terminowej.

Jeśli spełniasz ten warunek, sprawdź, jak niewiele trzeba, by zgarnąć 200 zł premii.

200 zł za płatności kartą

Oto wymagane czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2022 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z:

  • kartą debetową,
  • dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay,
  • wnioskiem o otwarcie Konta Oszczędnościowego (jeśli chcesz otrzymać na nim promocyjne oprocentowanie).
Nagroda
Nagroda

Zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

Krok 2
Krok 2

Za samo założenie konta otrzymasz 50 zł premii. Przelew trafi na Twój rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym doszło do zawarcia umowy.

Krok 3
Krok 3

Do 30 września 2022 r. zarejestruj otrzymaną kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 30 dni od rejestracji w Bezcennych Chwilach karty płatniczej Mastercard wykonaj nią lub przy pomocy aplikacji PeoPay (musi być w niej podpięta karta zarejestrowana we wspomnianym programie) transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę min. 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę za przystąpienie do Bezcennych Chwil, czyli 4000 punktów powitalnych, otrzymasz na swoje konto założone w programie w ciągu 30 dni kalendarzowych od chwili spełnienia wymagań stawianych w promocji.

Krok 5
Krok 5

W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego:

  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay;
  • zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej PeoPay.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie warunku aktywności otrzymasz maksymalnie 150 zł premii. Nagroda trafi na Twój rachunek do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu wszystkich wymagań.

Uwaga: jeśli transakcje kartą wykonasz tylko w dwóch miesiącach, Twoja nagroda wyniesie 100 zł, jeśli zaś tylko w jednym miesiącu – otrzymasz jedynie 50 zł.

Przykład: założyłeś konto w sierpniu, 50 zł otrzymasz do końca września 2022 r. Warunki aktywności realizujesz wtedy od września do listopada 2022 r., a ostatnie 50 zł wpłynie na Twój rachunek do 31 grudnia 2022 r.

Ważna informacja! Jeśli nie uda Ci się z powodu kłopotów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, możesz dopełnić formalności w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

To też musisz wiedzieć

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane, a także te wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6050), przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

Nagroda nie zostanie wypłacona w przypadku, gdy zamkniesz ROR przed jej przekazaniem.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Bonusowe punkty w Bezcennych Chwilach

Współpracując z bankiem Pekao powinieneś wiedzieć, że jego klienci zbierają punkty w programie Bezcenne Chwile dużo szybciej, według specjalnego przelicznika wynikającego z rodzaju posiadanej karty.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Konto Przekorzystne z pewnością wyróżnia się na rynku bezwarunkowym brakiem opłat za prowadzenie rachunku. Za wydawaną do niego kartę bank co prawda standardowo pobiera prowizję, ale możesz jej uniknąć:

Unikalną cechą rachunku i karty wydawanej do niego są przewalutowania po świetnym kursie organizacji płatniczej. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas wakacji za granicą.

Konto Przekorzystne dla młodych

Wersja promowanego rachunku dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż., na co dzień nieznacznie różni się od tej dla starszych. Główna różnica? Bezwarunkowy brak opłat za kartę i korzystanie z bankomatów.

Konto Oszczędnościowe

Otwarcie Konta Przekorzystnego pozwoli Ci uzyskać wysokie oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym. Odsetki będą naliczane według promocyjnych zasad dla kwot do 100 tys. zł przez pół roku (dokładnie przez 183 dni).

Pamiętaj, że Konto Oszczędnościowe powinieneś uruchomić w trakcie otwierania rachunku osobistego.

Wysoka premia na prostych zasadach

Nowa odsłona promocji Konta Przekorzystnego to prawdziwa gratka.

Do zdobycia w łatwy sposób jest aż 200 zł i na dodatek niezrealizowanie warunków aktywności w jednym z miesięcy nie pozbawia prawa do pozostałej części premii.

Do tego dochodzi atrakcyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym, korzystne przewalutowania przy płatnościach kartą za granicą i nowoczesna aplikacja mobilna.

Czego chcieć więcej? 🙂

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł" - edycja III
  2. Regulamin promocji "Punkty na start z Bankiem Pekao SA - edycja IX"
  3. Regulamin promocji "7,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium”

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.