Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za Konto Przekorzystne + 2,5% na Koncie Oszczędnościowym + brak opłat za kartę Mastercard Debit FX przez 2 lata w Banku Pekao

100 zł za Konto Przekorzystne + 2,5% na Koncie Oszczędnościowym + brak opłat za kartę Mastercard Debit FX przez 2 lata w Banku Pekao
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Pekao najwyraźniej zamierza iść śladem konkurentów, u których w jednym czasie trwają dwie lub więcej promocji dotyczących danego produktu. Zróżnicowanie warunków uczestnictwa i nagród sprawia, że każdy ma szansę wybrać akcję dopasowaną do jego możliwości i oczekiwań.

Spójrzmy, co Pekao proponuje w ramach promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 100zł”, która trwa do 31 marca 2022 r. Podkreślmy, że równolegle trwa akcja, w ramach której bank zwalnia na 2 lata z opłat za obsługę karty debetowej Mastercard Debit FX oraz wypłaty nią ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dla kogo łatwa premia 100 zł?

Zacznijmy od podstaw, czyli odpowiedzi na pytanie: czy możesz wziąć udział w akcji? Nie ma żadnych przeciwwskazań, byś w niej uczestniczył, o ile od 1 stycznia 2019 r. do 21 grudnia 2021 r. nie posiadałeś w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych ani lokaty terminowej.

Jeśli spełniasz ten warunek, sprawdź, jak niewiele trzeba, by zgarnąć 100 zł premii.

100 zł na wyciągnięcie ręki

Oto wymagane czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z:

  • kartą Mastercard Debit FX,
  • dostępem do aplikacji mobilnej PeoPay,
  • dyspozycją aktywacji Pakietu Komfort,
  • wnioskiem o otwarcie Konta Oszczędnościowego (jeśli chcesz otrzymać na nim promocyjne oprocentowanie).
Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego:

  • zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówkowych i przelewów własnych między rachunkami w Banku Pekao;
  • wykonaj przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe kartą lub w aplikacji PeoPay.
Nagroda
Nagroda

Termin wypłaty premii uzależniony jest od daty zawarcia umowy o Konto Przekorzystne i okresu realizacji warunków aktywności. Obowiązuje zasada, że bank wypłaci Ci 100 zł do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagania regulaminu akcji.

Przykład: założyłeś konto w grudniu 2021 i warunki aktywności realizowałeś od stycznia do marca 2022 r., to nagrodę otrzymasz do 30.04.2022 r.

Ważna informacja! Jeśli nie uda Ci się z powodu kłopotów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, możesz dopełnić formalności w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

To też musisz wiedzieć

Warunków wpływu nie spełnią przelewy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub pożyczki czy też kredytu.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Nagroda nie zostanie wypłacona w przypadku, gdy zamkniesz ROR przed jej przekazaniem.

Wypłacona premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Konto Przekorzystne z pewnością wyróżnia się na rynku bezwarunkowym brakiem opłat. Za wydawaną do niego kartę bank co prawda standardowo pobiera prowizję, ale w ramach kolejnej promocji możesz jej uniknąć. Zgodnie z jej regulaminem, Pekao nie będzie pobierał opłat za obsługę karty Mastercard Debit FX i wypłaty nią ze wszystkich bankomatów w Polsce przez 2 lata.

Konto Przekorzystne dla Młodych

Wersja promowanego rachunku dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż. na co dzień nieznacznie różni się od tej dla starszych.

Konto Oszczędnościowe

Otwarcie Konta Przekorzystnego do 31 marca 2022 r. pozwoli Ci uzyskać 2,5% na Koncie Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane dla kwot do 20 tys. zł przez pół roku (dokładnie przez 183 dni). Niestety z zapisów regulaminu wynika, że jest to propozycja tylko dla osób, które nigdy w historii nie współpracowały z Pekao.

Pamiętaj, że Konto Oszczędnościowe musisz uruchomić w trakcie otwierania rachunku osobistego.

Banalnie prosta promocja

100 zł po spełnieniu niewielkich wymagań – to najkrótsze podsumowanie najnowszej promocji Konta Przekorzystnego. Do zgarnięcia premii wystarczy otwarcie rachunku i aktywne korzystanie z niego przez 3 miesiące. Najwyraźniej bank Pekao chce pozyskać jak najwięcej klientów i kusi nie tylko różnymi bonusami, ale i prostymi warunkami.

Naszym zdaniem warto przeanalizować ofertę Pekao i - jeśli spełniasz warunki uczestnictwa - skorzystać ze wszystkich dostępnych promocji. Decyzja - jak zawsze - należy jednak do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 100zł"
  2. Regulamin akcji "Promocja 2,50% na Koncie Oszczędnościowym”
  3. Regulamin promocji dotyczącej zwolnienia z opłat za kartę Mastercard Debit FX do Konta Przekorzystnego

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.