Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Oszczędzający / Inwestor

Oszczędzający / Inwestor

Teksty znajdujące się w naszym serwisie przydadzą się przede wszystkim osobom, które:

  • chciałyby dowiedzieć się, w jaki sposób mogą korzystnie ulokować swoje pieniądze;
  • szukają informacji na temat konkretnych produktów – przede wszystkim kont oszczędnościowych;
  • myślą nad założeniem konta maklerskiego i chcą dowiedzieć się, które z nich okaże się najlepsze;
  • są zainteresowane długoterminowym oszczędzaniem z wykorzystaniem preferencyjnych podatkowo kont IKE i IKZE;
  • szukają informacji na temat aktualnych promocji dla oszczędzających, jakie oferują poszczególne banki, biura maklerskie i towarzystwa funduszy inwestycyjnych.

Jak korzystnie ulokować moje pieniądze?

Powyższe pytanie jest jednym z częstszych, jakie pojawia się na naszej redakcyjnej skrzynce. Z myślą o osobach szukających na nie odpowiedzi, przygotowaliśmy cykl tekstów edukacyjnych, w których prezentujemy najpopularniejsze sposoby oszczędzania, zwracając uwagę na ich silne i słabe strony. Wśród dostępnych artykułów znajdziesz m.in. analizy poszczególnych produktów pod kątem towarzyszącego im ryzyka czy teksty w formule „jeden na jeden”, gdzie bezpośrednio konfrontujemy ze sobą np. konta oszczędnościowe i lokaty.

Który produkt będzie dla mnie najlepszy?

Osoby, które posiadają już usystematyzowaną wiedzę na temat finansów, dość często trafiają do naszego serwisu z pytaniami, czy wybrana oferta będzie dla nich odpowiednia. Mając na uwadze ich potrzeby, w naszym serwisie prezentujemy na bieżąco aktualizowane rankingi najlepszych, dostępnych na rynku ofert, np. kont oszczędnościowych. Do ich przygotowania wykorzystujemy starannie opracowaną metodologię. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybrana przez Ciebie oferta będzie wyróżniać się na tle innych i w największym stopniu odpowiadać Twoim potrzebom.

Czy to konto będzie dla mnie odpowiednie?

Znalazłeś konkretny produkt np. konto oszczędnościowe, ale chciałbyś dowiedzieć się, czy warto z niego skorzystać i jak wypada on w zestawieniu z konkurencją? Idealnie trafiłeś – na stronach naszego serwisu znajdziesz analizy praktycznie wszystkich najpopularniejszych ofert. Czytając je, w ciągu kilku chwil dowiesz się najważniejszych informacji na ich temat. Poznasz także naszą opinię o danym produkcie, a także sprawdzisz, czy przypadkiem w ofercie konkurencji nie ma czegoś lepszego.

Chciałbym oszczędzać na przyszłą emeryturę

W serwisie najlepszekonto.pl przygotowaliśmy także obszerny dział poświęcony rachunkom prowadzonym w ramach trzeciego filara emerytalnego. Dowiesz się z nich m.in., czym są konta IKE i IKZE, które z banków je oferują i jakie korzyści przynoszą takie rachunki. Zanim jednak przejdziesz na odpowiednią podstronę, możemy zdradzić – IKE i IKZE to obowiązkowa oferta dla wszystkich osób poważnie myślących o budowaniu kapitału na przyszłą emeryturę!

Jak zacząć tanio inwestować na giełdzie?

Jeśli jesteś osobą posiadającą solidne zaplecze teoretyczne w zakresie finansów, to bardzo możliwe, że zainteresuje Cię dział poświęcony inwestycjom giełdowym. Znajdziesz w nim przede wszystkim profesjonalny ranking najlepszych rachunków maklerskich. Przeglądając go, w szybki sposób poznasz szczegóły ofert każdego z nich i wybierzesz ten najlepszy. A gdybyś nadal miał z tym kłopoty przygotowaliśmy dla Ciebie również mały poradnik wyjaśniający, na co zwracać uwagę przy wyborze rachunku. Natomiast jeśli już założysz najlepszy dla Ciebie rachunek, ale nie będziesz wiedział w jakie instrumenty ulokować swoje pieniądze znów postaramy się przyjść z pomocą m.in. w postaci tekstu na temat inwestowania w obligacje. A kiedy na koniec roku będziesz miał problem z prawidłowym rozliczeniem osiągniętych zysków – przyjdziemy z pomocą w postaci poradnika, w jaki sposób się za to zabrać.

Premia na zachętę? Proszę bardzo!

Chyba ciężko byłoby znaleźć kogoś, kto nie lubi dostawać nagród ani „gratisów”. Z takiego założenia wychodzą zresztą także same banki, kusząc klientów atrakcyjnymi premiami. Ta zasada dotyczy nie tylko rachunków osobistych czy kart kredytowych, ale także produktów oszczędnościowych. Na łamach naszego serwisu prezentujemy wszystkie najciekawsze akcje promocyjne aktualnie dostępne na rynku. Dzięki temu dowiesz się, który bank aktualnie oferuje promocyjne oprocentowanie na koncie, który za jego otwarcie da Ci kilkaset złotych w gotówce, a także który fundusz zwolni Cię z opłat za zarządzanie, a dodatkowo dorzuci jeszcze 1% premii od siebie.

Masz pytanie? Jesteśmy do usług!

Dzięki naszym tekstom o inwestowaniu i oszczędzaniu w szybki i przystępny sposób zyskasz potrzebną Ci wiedzę. Jeśli jednak jest coś, czego nie znalazłeś na łamach naszego serwisu – daj nam znać! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Niejednokrotnie było też tak, że Wasze pytania i komentarze zainspirowały nas do opracowania kolejnych artykułów. I o to właśnie chodzi!