Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

100 zł premii za Cel oszczędnościowy w ING Banku Śląskim + 160 zł dla nowych klientów

100 zł premii za Cel oszczędnościowy w ING Banku Śląskim + 160 zł dla nowych klientów
Źródło: strona ING

Promocja „Odkładaj na cel i zgarnij 100 zł” związana jest z niezwykle praktyczną usługą od ING Banku Śląskiego, czyli Celem oszczędnościowym. W bankowości elektronicznej zakładasz „wirtualną skarbonkę”, wyznaczasz cel oszczędzania (wakacje, droższy zakup, remont lub cokolwiek) i tyle. Wpłat na Cel oszczędnościowy możesz dokonywać samodzielnie albo ustawić automatyczną regularną wpłatę wskazanej kwoty.

Podstawy mamy wyjaśnione, więc przejdźmy do warunków promocji.

Załóż konto osobiste i oszczędnościowe, jeśli ich nie posiadasz!

Po pierwsze, potrwa ona do 8 marca 2020 r. Po drugie, mogą z niej skorzystać tylko osoby pełnoletnie (wymagana jest pełna zdolność do czynności prawnych), które na dzień 16 lutego nie miały ustawionego żadnego Celu oszczędnościowego.

Jednocześnie w momencie przystąpienia do promocji musisz posiadać rachunek osobisty: Konto z Lwem Komfort, Direct, Mobi, PRP (podstawowy rachunek płatniczy), Premium, Klasyczne lub Student, a do tego Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO).

Jeśli jeszcze nie posiadasz wspomnianych produktów, to nic straconego. Nadal masz czas, by otworzyć zarówno rachunek osobisty wraz z OKO. Dopiero potem będziesz mógł przystąpić do akcji z Celem oszczędnościowym.

Premia 100 zł (+ 160 zł dla nowych klientów)

Premią w promocji z oszczędzaniem jest 100 zł w gotówce. Dodatkowo, jeśli na ten moment nie posiadasz konta osobistego w ING Banku Śląskim, możesz zgarnąć nawet 160 zł za jego otwarcie w równolegle obowiązującej akcji.

Nowym klientom polecamy więc najpierw założenie rachunku w jednej z promocji, których szczegóły znajdziesz na kafelkach poniżej, a dopiero później ubieganie się o premię za regularne oszczędzanie.

Pamiętaj, by wraz z kontem osobistym otworzyć też Otwarte Konto Oszczędnościowe! Będzie Ci ono potrzebne do uzyskania 100 zł za regularne oszczędzanie.

Wpłacaj co miesiąc na Cel oszczędnościowy

A teraz załóżmy, że masz już oba wymagane produkty, czyli konto osobiste i Otwarte Konto Oszczędnościowe. Co dalej?

Krok 1
Krok 1

Do 8 marca 2020 r. zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Moje ING i zapisz się do promocji.

W tym celu wejdź w Oferta ING / Oszczędności / Cele Oszczędnościowe / Dowiedz się więcej i wybierz „Skorzystaj z promocji”. Pamiętaj o akceptacji regulaminu.

Krok 2
Krok 2

W tym samym terminie wyznacz na Otwartym Koncie Oszczędnościowym przynajmniej jeden Cel oszczędnościowy.

Krok 3
Krok 3

Do 10 czerwca 2020 r. w różnych miesiącach dokonaj przynajmniej 3 wpłat na wyznaczony Cel. Wartość każdej z tych wpłat nie może być niższa niż 100 zł.

Krok 4
Krok 4

Dopilnuj, by 10 czerwca 2020 r. saldo Twojej „skarbonki” nie było niższe niż 300 zł. W żadnym wypadku nie likwiduj Celu przed tym dniem!

Nagroda
Nagroda

100 zł premii wpłynie na Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 24 czerwca 2020 r.

Jednocześnie z wypłatą premii bank sfinansuje dodatkową nagrodę, która jednak nie trafi do Ciebie. Zamiast tego zostanie przeznaczona na spłatę należnego podatku.

Jak dokonać wpłaty na Cel oszczędnościowy?

ING Bank Śląski uznaje w regulaminie promocji dwie możliwości zasilenia Celu. Pierwszym jest przelew (możesz go wykonać ze swojego konta osobistego lub oszczędnościowego), drugim – wpłata gotówkowa.

Podpowiadamy, że najwygodniejszą opcją będzie ustawienie (już na etapie wyznaczania Celu) automatycznej wpłaty. W takiej sytuacji nie będziesz musiał pamiętać o regularnym oszczędzaniu. Wybierz tylko kwotę zlecenia stałego – nie mniej niż 100 zł – ustaw dzień wykonywania (np. 5. dnia miesiąca) i gotowe, warunek spełni się sam ;)

Konto z Lwem Direct i OKO – co warto o nich wiedzieć?

Promocja jest skierowana do posiadaczy jednego z kilku rachunków osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski. Nowym klientom przedstawiamy parametry typowego konta dla pełnoletnich klientów, a więc Konta z Lwem Direct:

Jeśli natomiast nie ukończyłeś jeszcze 26. roku życia, wybierz wersję studencką (Konto z Lwem Mobi) – rachunek i kartę będziesz miał wówczas za bezwarunkowe 0 zł.

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Sprawdź też, jakie warunki czekają na posiadaczy OKO w ING Banku Śląskim:

Zwracamy uwagę, że choć do otwarcia OKO teoretycznie nie potrzebujesz konta osobistego, to jego posiadanie jest konieczne do skorzystania z promocji z Celem oszczędnościowym.

Brawa dla ING!

Promocja „Odkładaj na cel i zgarnij 100 zł” to kolejny dowód na to, że ING Bank Śląski nie zapomina o obecnych klientach. Oferty, w których na premię mogą liczyć także obecni posiadacze kont, są przez ten bank organizowane wyjątkowo często (przynajmniej w porównaniu do konkurencji…).

Co z tymi, którzy jeszcze nie posiadają w ING konta osobistego i oszczędnościowego? Takie osoby nie mają nad czym rozpaczać – jeśli otworzą wspomniane produkty w równoległej promocji, będą mogły zyskać do 160 zł premii.

Krótko mówiąc, każdy wygrywa ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Odkładaj na cel i zgarnij 100 zł"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.