100 zł na start i nawet 720 zł moneyback za założenie Konta Active w eurobanku

Promocja zakończyła się dnia 15 czerwca 2018 r.

100 zł na start i nawet 720 zł moneyback za założenie Konta Active w eurobanku Źródło obrazka: strona promocji

Eurobank, wraz z nową sympatyczną kampanią reklamową, uruchomił promocję swojego sztandarowego Konta Active. Za spełnienie prostych warunków - wykonywanie transakcji kartą i logowanie do bankowości elektronicznej - możesz otrzymać 100 zł w gotówce. Dodatkowo masz szansę na skorzystanie z moneybacku i dodatkowe 720 zł premii.

Eurobank niezbyt często promuje swoje rachunki osobiste, zatem nowa akcja warta jest zauważenia. Tym razem można otrzymać 100 zł w gotówce za spełnienie dość przystępnych warunków. Z oferty skorzystamy do 15 czerwca 2018 r.

Akcja "Oszalał po setce" skierowana jest do nowych klientów eurobanku, którzy w ciągu 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadali w banku konta osobistego ani nie byli jego współwłaścicielami.

Jak otrzymać 100 zł w gotówce?

Jak w każdej specjalnej akcji, aby mieć prawo do premii, należy spełnić określone przez organizatora warunki. Aby otrzymać 100 zł od eurobanku, powinieneś:

 1. Do 15 czerwca 2018 r. wypełnić formularz na stronie promocji, podając w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i PESEL. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych nie jest konieczne.
 2. Złożyć wniosek o Konto Active wraz z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej oraz do 30 czerwca 2018 r. zawrzeć umowę poprzez przelew z innego banku lub za pośrednictwem kuriera. Uwaga: rachunek nie może zostać założony z polecenia!
 3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta:
  • zalogować się min. 2 razy do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
  • dokonać transakcji kartą na min. 400 zł (liczy się data dokonania transakcji).

Przykładowo, jeśli zawrzemy umowę o Konto Active w maju, to warunki powinniśmy spełnić w czerwcu, lipcu i sierpniu. Łącznie w tym okresie powinniśmy wydać plastikiem co najmniej 1200 zł.

Przekazanie nagrody

Premia zostanie przekazana na Twój nowy rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione wszystkie warunki akcji. Do tego dnia Konto Active oczywiście powinno być aktywne.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Active w eurobanku

Konto Active to podstawowy rachunek w ofercie eurobanku. Jego prowadzenie kosztuje 9 zł miesięcznie, jednak opłaty możesz uniknąć, zapewniając wpływ wynagrodzenia, renty lub emerytury w kwocie min. 1500 zł lub gdy średnie saldo rachunków (kont i lokat) wynosiło w poprzednim miesiącu min. 15 000 zł.

Kosztu obsługi karty debetowej - 4,90 zł miesięcznie - nie poniesiemy, jeśli w ciągu miesiąca dokonamy transakcji na min. 400 zł. Łatwo tu zauważyć, że ten wymóg jest zbieżny z jednym z warunków promocji, zatem często płacąc plastikiem, możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :)

Jeśli często korzystasz z bankomatu, zwróć uwagę, że w przypadku maszyn obcych bank nie pobiera opłat tylko za wypłaty powyżej 100 zł - pobranie z bankomatu niższej kwoty będzie się wiązać z 1,90 zł prowizji.

Dodatkowe zachęty do założenia konta to np. płatności HCE, nieźle oprocentowany rachunek oszczędnościowy Ekstra Zysk z oprocentowaniem do 2,5% czy Lokata LOGujesz-LOKujesz ze stawką 3,5% do 10 000 zł.

Dodatkowe 720 zł w ramach moneybacku

Największą zaletą Konta Active jest trwający do odwołania program lojalnościowy "Rodzina i przyjaciele". Polega on na polecaniu rachunków eurobanku bliskim i znajomym, ale najważniejsze są tu dodatkowe bonusy.

Otóż zarówno polecający, jak i polecony są zwolnieni z opłaty za prowadzenie rachunku tak długo, jak są uczestnikami programu. Drugi profit to 5% moneyback za wydatki na sport, rozrywkę i rekreację. W ciągu miesiąca możesz zyskać maksymalnie 60 zł, natomiast przez rok - nawet 720 zł.

Jak już wspomnieliśmy, nie możesz założyć konta z polecenia w ramach akcji "Rodzina i Przyjaciele" i jednocześnie zyskać 100 zł w bieżącej promocji. Możesz jednak najpierw skorzystać z oferty z premią na start, a potem przystąpić do programu lojalnościowego, polecać konta znajomym i zyskiwać na moneybacku.

Szczegóły akcji znajdziesz w tym artykule.

Sympatyczne 100 zł od wuja Alfreda

W ostatnich tygodniach eurobank rozpoczął nietypową kampanię reklamową, a aktualna promocja dobrze się w nią wpisuje. Bank zachęca do założenia Konta Active oferując 100 zł od wampirzego wuja Alfreda i trzeba przyznać, że robi to w interesujący sposób.

Premię możemy zyskać za założenie konta, a następnie spełnianie w kolejnych trzech miesiącach prostych warunków - logowania do bankowości na komputerze lub smartfonie oraz transakcji kartą na min. 400 zł miesięcznie. Spełniając drugi z wymogów, unikniemy jednocześnie opłaty za kartę debetową (zgodnie z taryfą opłat), co jest dodatkowym ułatwieniem.

Bank wprawdzie pobiera również opłatę za prowadzenie rachunku, jednak ten koszt nas ominie, jeśli przystąpimy do programu lojalnościowego "Rodzina i przyjaciele" i polecimy rachunek znajomym. Uczestnictwo w nim przyniesie nam także dodatkową korzyść w postaci moneybacku za wydatki na sport, rozrywkę i rekreację. Jeśli często jadasz na mieście, podróżujesz lub ćwiczysz w klubach sportowych - ta oferta może Ci się spodobać.

Jeśli jednak poszukujesz nieco łatwiejszych sposobów na zgarnięcie premii, przeglądnij listę wszystkich aktywnych promocji bankowych i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.