Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł na start i nawet 720 zł moneyback za założenie Konta Active w eurobanku

100 zł na start i nawet 720 zł moneyback za założenie Konta Active w eurobanku
Źródło: strona promocji

Eurobank niezbyt często promuje swoje rachunki osobiste, zatem nowa akcja warta jest zauważenia. Tym razem można otrzymać 100 zł w gotówce za spełnienie dość przystępnych warunków. Z oferty skorzystamy do 15 czerwca 2018 r.

Akcja "Oszalał po setce" skierowana jest do nowych klientów eurobanku, którzy w ciągu 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadali w banku konta osobistego ani nie byli jego współwłaścicielami.

Jak otrzymać 100 zł w gotówce?

Jak w każdej specjalnej akcji, aby mieć prawo do premii, należy spełnić określone przez organizatora warunki. Aby otrzymać 100 zł od eurobanku, powinieneś:

  1. Do 15 czerwca 2018 r. wypełnić formularz na stronie promocji, podając w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i PESEL. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych nie jest konieczne.
  2. Złożyć wniosek o Konto Active wraz z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej oraz do 30 czerwca 2018 r. zawrzeć umowę poprzez przelew z innego banku lub za pośrednictwem kuriera. Uwaga: rachunek nie może zostać założony z polecenia!
  3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta:
    • zalogować się min. 2 razy do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
    • dokonać transakcji kartą na min. 400 zł (liczy się data dokonania transakcji).

Przykładowo, jeśli zawrzemy umowę o Konto Active w maju, to warunki powinniśmy spełnić w czerwcu, lipcu i sierpniu. Łącznie w tym okresie powinniśmy wydać plastikiem co najmniej 1200 zł.

Przekazanie nagrody

Premia zostanie przekazana na Twój nowy rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione wszystkie warunki akcji. Do tego dnia Konto Active oczywiście powinno być aktywne.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Active w eurobanku

Konto Active to podstawowy rachunek w ofercie eurobanku. Jego prowadzenie kosztuje 9 zł miesięcznie, jednak opłaty możesz uniknąć, zapewniając wpływ wynagrodzenia, renty lub emerytury w kwocie min. 1500 zł lub gdy średnie saldo rachunków (kont i lokat) wynosiło w poprzednim miesiącu min. 15 000 zł.

Kosztu obsługi karty debetowej - 4,90 zł miesięcznie - nie poniesiemy, jeśli w ciągu miesiąca dokonamy transakcji na min. 400 zł. Łatwo tu zauważyć, że ten wymóg jest zbieżny z jednym z warunków promocji, zatem często płacąc plastikiem, możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :)

Jeśli często korzystasz z bankomatu, zwróć uwagę, że w przypadku maszyn obcych bank nie pobiera opłat tylko za wypłaty powyżej 100 zł - pobranie z bankomatu niższej kwoty będzie się wiązać z 1,90 zł prowizji.

Dodatkowe zachęty do założenia konta to np. płatności HCE, nieźle oprocentowany rachunek oszczędnościowy Ekstra Zysk z oprocentowaniem do 2,5% czy Lokata LOGujesz-LOKujesz ze stawką 3,5% do 10 000 zł.

Dodatkowe 720 zł w ramach moneybacku

Największą zaletą Konta Active jest trwający do odwołania program lojalnościowy "Rodzina i przyjaciele". Polega on na polecaniu rachunków eurobanku bliskim i znajomym, ale najważniejsze są tu dodatkowe bonusy.

Otóż zarówno polecający, jak i polecony są zwolnieni z opłaty za prowadzenie rachunku tak długo, jak są uczestnikami programu. Drugi profit to 5% moneyback za wydatki na sport, rozrywkę i rekreację. W ciągu miesiąca możesz zyskać maksymalnie 60 zł, natomiast przez rok - nawet 720 zł.

Jak już wspomnieliśmy, nie możesz założyć konta z polecenia w ramach akcji "Rodzina i Przyjaciele" i jednocześnie zyskać 100 zł w bieżącej promocji. Możesz jednak najpierw skorzystać z oferty z premią na start, a potem przystąpić do programu lojalnościowego, polecać konta znajomym i zyskiwać na moneybacku.

Szczegóły akcji znajdziesz w tym artykule.

Sympatyczne 100 zł od wuja Alfreda

W ostatnich tygodniach eurobank rozpoczął nietypową kampanię reklamową, a aktualna promocja dobrze się w nią wpisuje. Bank zachęca do założenia Konta Active oferując 100 zł od wampirzego wuja Alfreda i trzeba przyznać, że robi to w interesujący sposób.

Premię możemy zyskać za założenie konta, a następnie spełnianie w kolejnych trzech miesiącach prostych warunków - logowania do bankowości na komputerze lub smartfonie oraz transakcji kartą na min. 400 zł miesięcznie. Spełniając drugi z wymogów, unikniemy jednocześnie opłaty za kartę debetową (zgodnie z taryfą opłat), co jest dodatkowym ułatwieniem.

Bank wprawdzie pobiera również opłatę za prowadzenie rachunku, jednak ten koszt nas ominie, jeśli przystąpimy do programu lojalnościowego "Rodzina i przyjaciele" i polecimy rachunek znajomym. Uczestnictwo w nim przyniesie nam także dodatkową korzyść w postaci moneybacku za wydatki na sport, rozrywkę i rekreację. Jeśli często jadasz na mieście, podróżujesz lub ćwiczysz w klubach sportowych - ta oferta może Ci się spodobać.

Jeśli jednak poszukujesz nieco łatwiejszych sposobów na zgarnięcie premii, przeglądnij listę wszystkich aktywnych promocji bankowych i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.

O banku

eurobank rozpoczął działalność w Polsce w 2003 r, a dwa lata później stał się częścią grupy finansowej Societe Generale. Bank początkowo specjalizował się w kredytach gotówkowych, potem rozszerzył swoje usługi również o pozostałe usługi finansowe dla osób fizycznych (konta osobiste, produkty oszczędnościowe i inwestycyjne itp.). W 2012 r. został uznany jedną z najsilniejszych marek w Polsce.