100 zł na start i nawet 720 zł moneyback za założenie Konta Active w eurobanku

Promocja zakończyła się dnia 15 czerwca 2018 r.

100 zł na start i nawet 720 zł moneyback za założenie Konta Active w eurobanku Źródło obrazka: strona promocji

Eurobank, wraz z nową sympatyczną kampanią reklamową, uruchomił promocję swojego sztandarowego Konta Active. Za spełnienie prostych warunków - wykonywanie transakcji kartą i logowanie do bankowości elektronicznej - możesz otrzymać 100 zł w gotówce. Dodatkowo masz szansę na skorzystanie z moneybacku i dodatkowe 720 zł premii.

Eurobank niezbyt często promuje swoje rachunki osobiste, zatem nowa akcja warta jest zauważenia. Tym razem można otrzymać 100 zł w gotówce za spełnienie dość przystępnych warunków. Z oferty skorzystamy do 15 czerwca 2018 r.

Akcja "Oszalał po setce" skierowana jest do nowych klientów eurobanku, którzy w ciągu 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadali w banku konta osobistego ani nie byli jego współwłaścicielami.

Jak otrzymać 100 zł w gotówce?

Jak w każdej specjalnej akcji, aby mieć prawo do premii, należy spełnić określone przez organizatora warunki. Aby otrzymać 100 zł od eurobanku, powinieneś:

 1. Do 15 czerwca 2018 r. wypełnić formularz na stronie promocji, podając w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i PESEL. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych nie jest konieczne.
 2. Złożyć wniosek o Konto Active wraz z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej oraz do 30 czerwca 2018 r. zawrzeć umowę poprzez przelew z innego banku lub za pośrednictwem kuriera. Uwaga: rachunek nie może zostać założony z polecenia!
 3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta:
  • zalogować się min. 2 razy do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
  • dokonać transakcji kartą na min. 400 zł (liczy się data dokonania transakcji).

Przykładowo, jeśli zawrzemy umowę o Konto Active w maju, to warunki powinniśmy spełnić w czerwcu, lipcu i sierpniu. Łącznie w tym okresie powinniśmy wydać plastikiem co najmniej 1200 zł.

Przekazanie nagrody

Premia zostanie przekazana na Twój nowy rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione wszystkie warunki akcji. Do tego dnia Konto Active oczywiście powinno być aktywne.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Active w eurobanku

Konto Active to podstawowy rachunek w ofercie eurobanku. Jego prowadzenie kosztuje 9 zł miesięcznie, jednak opłaty możesz uniknąć, zapewniając wpływ wynagrodzenia, renty lub emerytury w kwocie min. 1500 zł lub gdy średnie saldo rachunków (kont i lokat) wynosiło w poprzednim miesiącu min. 15 000 zł.

Kosztu obsługi karty debetowej - 4,90 zł miesięcznie - nie poniesiemy, jeśli w ciągu miesiąca dokonamy transakcji na min. 400 zł. Łatwo tu zauważyć, że ten wymóg jest zbieżny z jednym z warunków promocji, zatem często płacąc plastikiem, możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :)

Jeśli często korzystasz z bankomatu, zwróć uwagę, że w przypadku maszyn obcych bank nie pobiera opłat tylko za wypłaty powyżej 100 zł - pobranie z bankomatu niższej kwoty będzie się wiązać z 1,90 zł prowizji.

Dodatkowe zachęty do założenia konta to np. płatności HCE, nieźle oprocentowany rachunek oszczędnościowy Ekstra Zysk z oprocentowaniem do 2,5% czy Lokata LOGujesz-LOKujesz ze stawką 3,5% do 10 000 zł.

Dodatkowe 720 zł w ramach moneybacku

Największą zaletą Konta Active jest trwający do odwołania program lojalnościowy "Rodzina i przyjaciele". Polega on na polecaniu rachunków eurobanku bliskim i znajomym, ale najważniejsze są tu dodatkowe bonusy.

Otóż zarówno polecający, jak i polecony są zwolnieni z opłaty za prowadzenie rachunku tak długo, jak są uczestnikami programu. Drugi profit to 5% moneyback za wydatki na sport, rozrywkę i rekreację. W ciągu miesiąca możesz zyskać maksymalnie 60 zł, natomiast przez rok - nawet 720 zł.

Jak już wspomnieliśmy, nie możesz założyć konta z polecenia w ramach akcji "Rodzina i Przyjaciele" i jednocześnie zyskać 100 zł w bieżącej promocji. Możesz jednak najpierw skorzystać z oferty z premią na start, a potem przystąpić do programu lojalnościowego, polecać konta znajomym i zyskiwać na moneybacku.

Szczegóły akcji znajdziesz w tym artykule.

Sympatyczne 100 zł od wuja Alfreda

W ostatnich tygodniach eurobank rozpoczął nietypową kampanię reklamową, a aktualna promocja dobrze się w nią wpisuje. Bank zachęca do założenia Konta Active oferując 100 zł od wampirzego wuja Alfreda i trzeba przyznać, że robi to w interesujący sposób.

Premię możemy zyskać za założenie konta, a następnie spełnianie w kolejnych trzech miesiącach prostych warunków - logowania do bankowości na komputerze lub smartfonie oraz transakcji kartą na min. 400 zł miesięcznie. Spełniając drugi z wymogów, unikniemy jednocześnie opłaty za kartę debetową (zgodnie z taryfą opłat), co jest dodatkowym ułatwieniem.

Bank wprawdzie pobiera również opłatę za prowadzenie rachunku, jednak ten koszt nas ominie, jeśli przystąpimy do programu lojalnościowego "Rodzina i przyjaciele" i polecimy rachunek znajomym. Uczestnictwo w nim przyniesie nam także dodatkową korzyść w postaci moneybacku za wydatki na sport, rozrywkę i rekreację. Jeśli często jadasz na mieście, podróżujesz lub ćwiczysz w klubach sportowych - ta oferta może Ci się spodobać.

Jeśli jednak poszukujesz nieco łatwiejszych sposobów na zgarnięcie premii, przeglądnij listę wszystkich aktywnych promocji bankowych i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.

Z ostatniej chwili

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.