Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Darmowe szkolenia na platformie OK, GO! dla zakładających Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao

Darmowe szkolenia na platformie OK, GO! dla zakładających Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao
Źródło: najlepszekonto.pl

Punktem wyjścia do zdobycia bonusu w tej akcji jest otwarcie w placówce Pekao SA rachunku Konto Przekorzystne dla Młodych przeznaczonego dla osób w wieku do 26 lat. Później sam wybierzesz, czego będziesz chciał się nauczyć, co będzie Ci najbardziej przydatne w życiu osobistym i zawodowym. Zainteresowany? Czytaj dalej.

Kto skorzysta ze szkoleń?

Do V edycji promocji „OK, GO!”, która trwa do 31 grudnia 2022 r., zaproszone są pełnoletnie osoby fizyczne, które nie skończyły 26 r.ż. i mają pełną zdolność do czynności prawnych.

Regulamin nie mówi nic o okresie karencji.

Załóż konto, skorzystaj ze szkoleń

Przedstawiamy listę działań, które musisz podjąć, by skorzystać z bonusu:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2022 r. odwiedź jedną z placówek banku Pekao S.A. i zawrzyj w niej umowę o Konto Przekorzystne dla młodych wraz z kartą debetową.

Musisz przy tym zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji, otrzymywanie informacji handlowo-marketingowych oraz kontakty telefoniczne ze strony banku.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli kod dostępu do platformy szkoleniowej OK, GO!, otrzymasz w wiadomości sms przesłanej na numer telefonu podany przy zakładaniu konta. Bank prześle kod w ciągu 7 dni od zawarcia umowy o wspomniane produkty.

Krok 2
Krok 2

Od momentu rejestracji na platformie, będziesz miał 3 miesiące na wybór modułu szkoleniowego. Wybrane szkolenie musisz zrealizować w ciągu 3 miesięcy od daty podjęcia decyzji.

Nagroda
Nagroda

Na uczestników tej akcji czeka też nagroda dodatkowa - kolejne szkolenia możesz kupić z 75-procentowym rabatem.

Moduły szkoleniowe

Jak wspomnieliśmy, możesz wybrać jeden moduł szkoleniowy. Ich tematyka dotyczy m.in. biznesu i finansów, marketingu i sprzedaży, zarządzania, rozwoju osobistego. Pełny wykaz tematów znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji.

Po wybraniu szkolenia możesz się w pełni skoncentrować na jego realizacji, nie musisz się martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym - Twoja nagroda jest zwolniona z opodatkowania.

Konto Przekorzystne dla Młodych

Rachunek przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 r.ż., ale nie skończyły jeszcze 26 lat. Konto Przekorzystne dla Młodych prowadzone jest bezwarunkowo za darmowo. Bezpłatne też jest wydanie i korzystanie z karty debetowej oraz wypłaty nią ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Jako klient Pekao będziesz miał dostęp do programu Galeria Rabatów, w ramach którego możesz zyskać zniżki sięgające 30%.

Bezcenna nagroda

Premia gotówkowa to zawsze bardzo miła i pożądana nagroda za udział w promocji bankowej. Jednak nie zawsze można wszystko przeliczać na pieniądze. Naszym zdaniem nagroda oferowana przez Pekao jest dużo cenniejsza niż nawet kilkaset złotych w gotówce, pozwala bowiem zdobyć wiedzę, nowe umiejętności, które będziesz wykorzystywał w życiu.

Co ważne, bank niczego nie narzuca. To Ty decydujesz, które ze szkoleń wybierzesz, jak poważnie do niego podejdziesz i jak wykorzystasz zdobytą wiedzę. Pamiętaj, że kolejne szkolenia możesz wykupić z 75-procentowym rabatem.

Jeśli nie jesteś przekonany do nagrody w tej promocji, ale podoba Ci się Konto Przekorzystne dla Młodych w Pekao, to sprawdź, czy nie trwa inna akcja specjalna dotycząca tego rachunku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "OK, GO! - V edycja"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.