Darmowe szkolenie + 100 zł w promocji Konta Przekorzystnego dla młodych w Pekao

Darmowe szkolenie + 100 zł w promocji Konta Przekorzystnego dla młodych w Pekao Źródło obrazka: strona Pekao

Wiedza i umiejętności są bezcenne. Stąd nie sposób przeliczyć na pieniądze nagrody – modułu szkoleniowego przygotowanego przez ekspertów wysokiej klasy - w II edycji promocji „OK, GO” dotyczącej Konta Przekorzystnego dla młodych poniżej 26. roku życia z oferty Banku Pekao. Według nas wartość bonusu to kilkaset złotych! 100 zł za otwarcie wspomnianego rachunku to już tylko „skromny” dodatek.

Jak dotąd w promocjach mogłeś zdobyć gotówkę, vouchery do różnych sklepów, bony rabatowe czy nagrody rzeczowe. Bank Pekao, owszem, proponuje 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego dla młodych w ramach promocji, ale to tylko wstęp do możliwości zdobycia czegoś znacznie cenniejszego - wiedzy i umiejętności, które mogą się przydać w rozwoju osobistym i karierze zawodowej.

Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych, możesz bowiem otrzymać nie tylko gotówkę, ale i wziąć udział w promocji „OK, GO!”. W jej ramach otrzymasz bezpłatny dostęp do 1 z 30 modułów szkoleniowych z sześciu obszarów tematycznych oraz dodatkowe bonusy. Łączną wartość nagród szacujemy na kilkaset złotych!

Nie zwlekaj

Na otwarcie konta w promocji masz czas do 30 kwietnia 2019 r. (o jej zasadach piszemy niżej). Do akcji „OK, GO!” możesz przystąpić do 31 grudnia 2019 r.

Nie odkładaj decyzji na później. Są ku temu dwa powody. Pierwszy - w kwietniu kończą się promocyjne warunki podpisania umowy o rachunek. Drugi - w akcji „OK, GO!” do zdobycia jest tylko 3 800 nagród.

Platforma OK, GO!

Posiadanie Konta Przekorzystnego dla młodych z oferty banku Pekao to tylko „przepustka” uprawniająca do sięgnięcia po coś znacznie cenniejszego – wiedzę i doświadczenie ekspertów dostępne na platformie OK, GO! Na co dzień możesz korzystać ze studiów przypadków przygotowanych przez „Harvard Business Review Polska” i czytać artykuły fachowców z Banku Pekao S.A.

W ramach II edycji promocji „OK, GO!” zyskujesz dodatkowo prawo skorzystania z 1 z 30 modułów szkoleniowych z 6 obszarów tematycznych: biznes i finanse, efektywność osobista, marketing i sprzedaż, zarządzanie, przywództwo, strategia.

Pełny wykaz tematów szkoleniowych znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji „OK, GO!”.

Zainwestuj w siebie

Przystąpienie do wspomnianej akcji specjalnej jest banalnie proste. Przede wszystkim musisz być posiadaczem Konto Przekorzystnego dla młodych. Konieczne też jest, byś miał wyrażone zgody na marketing banku. Musisz je utrzymać do chwili wypłaty nagrody.

Kod z dostępem do platformy OK, GO! otrzymasz od doradcy w placówce banku. Pracownik przekaże Ci do wypełnienia formularz przystąpienia do promocji “OK, GO!”, w którym musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Pekao Twoich danych osobowych na potrzeby tej akcji. Konkretnie chodzi o możliwość wysłania na Twój numer telefonu sms-a z kodem umożliwiającym Ci dostęp do platformy szkoleniowej.

Kod do wiedzy

Otrzymasz go w ciągu 7 dni od podpisania umowy o Konto Przekorzystne dla młodych. Od momentu rejestracji na platformie OK, GO! masz 3 miesiące na wybór interesującego Cię szkolenia i zapisanie się na nie, a potem kolejne 3 miesiące na jego realizację.

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz prestiżowy certyfikat ICAN Institute i Banku Pekao S.A., sygnowany marką „Harvard Business Review Polska”. Zyskasz też 3-miesięczny dostęp do prenumeraty cyfrowej „Harvard Business Review Polska” - prestiżowego magazynu o zarządzaniu, przywództwie i biznesie.

Gdyby zainteresowało Cię jeszcze jakieś szkolenie, to możesz je wykupić z 75-procentowym rabatem.

Przypominamy, że bank rozda tylko 3 800 kodów dostępu. W regulaminie zapisano, że informację o ich dostępności otrzymasz przed zawarciem umowy o rachunek. Wszystkie dokumenty podpisane tego samego dnia bank traktuje jako zawarte równocześnie, co może skutkować wydaniem większej liczby bonusów.

Masz więc pewność, że jeśli doradca poinformuje Cię o dostępności kodów promocyjnych, to na pewno otrzymasz swoją nagrodę.

100 zł za otwarcie rachunku

Powróćmy do kwestii założenia Konta Przekorzystnego dla młodych, dzięki czemu będziesz miał szansę na zdobycie 100 zł w gotówce. W promocji mogą uczestniczyć osoby, które nie były związane z Pekao, także jako współposiadacz, umową rachunku osobistego czy rachunku lokaty terminowej w II półroczu 2018 r. O nagrodę mogą się ubiegać także osoby, które między 1 lipca 2018 r. a 31 grudnia 2018 r. były klientami Pekao, ale suma średnich sald na ich rachunkach, także tych, których są współposiadaczami, w każdym z miesięcy wspomnianego okresu nie przekracza 50 zł.

Jeśli spełniasz warunki przystąpienia do akcji “100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego” przeczytaj nasz artykuł, w którym szczegółowo opisaliśmy jej zasady. Regulamin tej promocji znajdziesz tutaj.

Bardzo ważne informacje

Kluczowe dla powodzenia operacji „połączenie dwóch promocji” – „100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego” i „OK, GO! - II edycja” - jest przestrzeganie poniższych wskazówek. Potwierdziliśmy to w banku.

- wnioskując o otwarcie konta osobistego, jako produkt „dodatkowy” powinieneś wybrać kartę debetową. Jej posiadanie, to warunek zapisany w regulaminie akcji “OK, GO!”

- wniosek o konto osobiste możesz złożyć przez Internet, ale umowę musisz podpisać w oddziale banku! Tylko wtedy będzie mógł poinformować doradcę o chęci uzyskania kodu dostępu do platformy Ok, GO!

Konto Przekorzystne dla młodych

Rachunek w tej wersji dostępny jest dla osób, które ukończyły 18 r.ż., ale nie skończyły jeszcze 26 lat. Charakteryzuje go bardzo wiele zer. 0 zł dotyczy otwarcia i prowadzenia Konta Przekorzystnego dla młodych, obsługi wielowalutowej karty debetowej i korzystania ze wszystkich bankomatów na świecie.

Jako klient Pekao będziesz miał dostęp do programu Galeria Rabatów, w ramach którego możesz zyskać zniżki sięgające 30%.

W życiu liczą się nie tylko pieniądze

100 zł za założenie Konta Przekorzystnego dla młodych może być dobrym wabikiem, by skorzystać z tego rachunku. W naszej opinii znacznie cenniejsza, wręcz bezcenna, jest druga nagroda – bezpłatny dostęp do platformy OK, GO! i możliwość darmowego udziału w 1 z 30 szkoleń. Tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz, jak poważnie potraktujesz kurs i co zrobisz ze zdobytą wiedzą.

Przemyśl bardzo poważnie propozycję Pekao. Na tej stronie możesz sprawdzić tematykę szkoleń i cenę pełnych pakietów szkoleniowych. Co prawda Ty będziesz miał dostęp tylko do jednego z nich, a drugie możesz kupić z rabatem 75%, ale to i tak nagroda o wartości kilkuset złotych.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.