Darmowe szkolenie + 100 zł w promocji Konta Przekorzystnego dla młodych w Pekao

Darmowe szkolenie + 100 zł w promocji Konta Przekorzystnego dla młodych w Pekao Źródło obrazka: strona Pekao

Wiedza i umiejętności są bezcenne. Stąd nie sposób przeliczyć na pieniądze nagrody – modułu szkoleniowego przygotowanego przez ekspertów wysokiej klasy - w II edycji promocji „OK, GO” dotyczącej Konta Przekorzystnego dla młodych poniżej 26. roku życia z oferty Banku Pekao. Według nas wartość bonusu to kilkaset złotych! 100 zł za otwarcie wspomnianego rachunku to już tylko „skromny” dodatek.

Jak dotąd w promocjach mogłeś zdobyć gotówkę, vouchery do różnych sklepów, bony rabatowe czy nagrody rzeczowe. Bank Pekao, owszem, proponuje 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego dla młodych w ramach promocji, ale to tylko wstęp do możliwości zdobycia czegoś znacznie cenniejszego - wiedzy i umiejętności, które mogą się przydać w rozwoju osobistym i karierze zawodowej.

Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych, możesz bowiem otrzymać nie tylko gotówkę, ale i wziąć udział w promocji „OK, GO!”. W jej ramach otrzymasz bezpłatny dostęp do 1 z 30 modułów szkoleniowych z sześciu obszarów tematycznych oraz dodatkowe bonusy. Łączną wartość nagród szacujemy na kilkaset złotych!

Nie zwlekaj

Na otwarcie konta w promocji masz czas do 30 kwietnia 2019 r. (o jej zasadach piszemy niżej). Do akcji „OK, GO!” możesz przystąpić do 31 grudnia 2019 r.

Nie odkładaj decyzji na później. Są ku temu dwa powody. Pierwszy - w kwietniu kończą się promocyjne warunki podpisania umowy o rachunek. Drugi - w akcji „OK, GO!” do zdobycia jest tylko 3 800 nagród.

Platforma OK, GO!

Posiadanie Konta Przekorzystnego dla młodych z oferty banku Pekao to tylko „przepustka” uprawniająca do sięgnięcia po coś znacznie cenniejszego – wiedzę i doświadczenie ekspertów dostępne na platformie OK, GO! Na co dzień możesz korzystać ze studiów przypadków przygotowanych przez „Harvard Business Review Polska” i czytać artykuły fachowców z Banku Pekao S.A.

W ramach II edycji promocji „OK, GO!” zyskujesz dodatkowo prawo skorzystania z 1 z 30 modułów szkoleniowych z 6 obszarów tematycznych: biznes i finanse, efektywność osobista, marketing i sprzedaż, zarządzanie, przywództwo, strategia.

Pełny wykaz tematów szkoleniowych znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji „OK, GO!”.

Zainwestuj w siebie

Przystąpienie do wspomnianej akcji specjalnej jest banalnie proste. Przede wszystkim musisz być posiadaczem Konto Przekorzystnego dla młodych. Konieczne też jest, byś miał wyrażone zgody na marketing banku. Musisz je utrzymać do chwili wypłaty nagrody.

Kod z dostępem do platformy OK, GO! otrzymasz od doradcy w placówce banku. Pracownik przekaże Ci do wypełnienia formularz przystąpienia do promocji “OK, GO!”, w którym musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Pekao Twoich danych osobowych na potrzeby tej akcji. Konkretnie chodzi o możliwość wysłania na Twój numer telefonu sms-a z kodem umożliwiającym Ci dostęp do platformy szkoleniowej.

Kod do wiedzy

Otrzymasz go w ciągu 7 dni od podpisania umowy o Konto Przekorzystne dla młodych. Od momentu rejestracji na platformie OK, GO! masz 3 miesiące na wybór interesującego Cię szkolenia i zapisanie się na nie, a potem kolejne 3 miesiące na jego realizację.

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz prestiżowy certyfikat ICAN Institute i Banku Pekao S.A., sygnowany marką „Harvard Business Review Polska”. Zyskasz też 3-miesięczny dostęp do prenumeraty cyfrowej „Harvard Business Review Polska” - prestiżowego magazynu o zarządzaniu, przywództwie i biznesie.

Gdyby zainteresowało Cię jeszcze jakieś szkolenie, to możesz je wykupić z 75-procentowym rabatem.

Przypominamy, że bank rozda tylko 3 800 kodów dostępu. W regulaminie zapisano, że informację o ich dostępności otrzymasz przed zawarciem umowy o rachunek. Wszystkie dokumenty podpisane tego samego dnia bank traktuje jako zawarte równocześnie, co może skutkować wydaniem większej liczby bonusów.

Masz więc pewność, że jeśli doradca poinformuje Cię o dostępności kodów promocyjnych, to na pewno otrzymasz swoją nagrodę.

100 zł za otwarcie rachunku

Powróćmy do kwestii założenia Konta Przekorzystnego dla młodych, dzięki czemu będziesz miał szansę na zdobycie 100 zł w gotówce. W promocji mogą uczestniczyć osoby, które nie były związane z Pekao, także jako współposiadacz, umową rachunku osobistego czy rachunku lokaty terminowej w II półroczu 2018 r. O nagrodę mogą się ubiegać także osoby, które między 1 lipca 2018 r. a 31 grudnia 2018 r. były klientami Pekao, ale suma średnich sald na ich rachunkach, także tych, których są współposiadaczami, w każdym z miesięcy wspomnianego okresu nie przekracza 50 zł.

Jeśli spełniasz warunki przystąpienia do akcji “100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego” przeczytaj nasz artykuł, w którym szczegółowo opisaliśmy jej zasady. Regulamin tej promocji znajdziesz tutaj.

Bardzo ważne informacje

Kluczowe dla powodzenia operacji „połączenie dwóch promocji” – „100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego” i „OK, GO! - II edycja” - jest przestrzeganie poniższych wskazówek. Potwierdziliśmy to w banku.

- wnioskując o otwarcie konta osobistego, jako produkt „dodatkowy” powinieneś wybrać kartę debetową. Jej posiadanie, to warunek zapisany w regulaminie akcji “OK, GO!”

- wniosek o konto osobiste możesz złożyć przez Internet, ale umowę musisz podpisać w oddziale banku! Tylko wtedy będzie mógł poinformować doradcę o chęci uzyskania kodu dostępu do platformy Ok, GO!

Konto Przekorzystne dla młodych

Rachunek w tej wersji dostępny jest dla osób, które ukończyły 18 r.ż., ale nie skończyły jeszcze 26 lat. Charakteryzuje go bardzo wiele zer. 0 zł dotyczy otwarcia i prowadzenia Konta Przekorzystnego dla młodych, obsługi wielowalutowej karty debetowej i korzystania ze wszystkich bankomatów na świecie.

Jako klient Pekao będziesz miał dostęp do programu Galeria Rabatów, w ramach którego możesz zyskać zniżki sięgające 30%.

W życiu liczą się nie tylko pieniądze

100 zł za założenie Konta Przekorzystnego dla młodych może być dobrym wabikiem, by skorzystać z tego rachunku. W naszej opinii znacznie cenniejsza, wręcz bezcenna, jest druga nagroda – bezpłatny dostęp do platformy OK, GO! i możliwość darmowego udziału w 1 z 30 szkoleń. Tylko od Ciebie zależy, co wybierzesz, jak poważnie potraktujesz kurs i co zrobisz ze zdobytą wiedzą.

Przemyśl bardzo poważnie propozycję Pekao. Na tej stronie możesz sprawdzić tematykę szkoleń i cenę pełnych pakietów szkoleniowych. Co prawda Ty będziesz miał dostęp tylko do jednego z nich, a drugie możesz kupić z rabatem 75%, ale to i tak nagroda o wartości kilkuset złotych.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.