3 darmowe szkolenia dla przedsiębiorców za Konto Przekorzystne Biznes + nawet 200 zł w bonach Sodexo od Pekao

3 darmowe szkolenia dla przedsiębiorców za Konto Przekorzystne Biznes + nawet 200 zł w bonach Sodexo od Pekao Źródło obrazka: strona promocji

Kto stoi w miejscu, ten się cofa – to znane powiedzenie może być dla Ciebie motywacją do skorzystania z propozycji Banku Pekao. W zamian za założenie w nim Konta Przekorzystnego Biznes otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, będziesz mógł zrealizować bezpłatnie 3 szkolenia, a kolejne wykupić z 75-procentowym rabatem! Rynkowa wartość tych bonusów to kilkaset złotych. W innych promocjach możesz zgarnąć nawet 200 zł w postaci bonów Sodexo.

Bank Pekao stawia nie tylko na oferowanie swoim klientom atrakcyjnych produktów bankowych, ale i wspieranie ich rozwoju zawodowego. Oto propozycja dla przedsiębiorców, realizowana we współpracy z Harvard Business Review Polska, w której możesz zdobyć bezcenną wiedzę, realizując bezpłatnie 3 szkolenia. Wybierzesz je według własnego uznania z 6 obszarów tematycznych. Na każde kolejne Pekao oferuje Ci 75% rabatu, a w 2 innych promocjach czeka nawet 200 zł w bonach Sodexo.

Promocja „OK, GO Biznes!” potrwa do 7 lutego 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród. Bank Pekao przygotował ich tylko tysiąc. Zapewnia, że informacje o liczbie szkoleń będą dostępne na bieżąco u doradców w placówkach. Zaznacza przy tym, że wszystkie osoby, które spełnią warunki promocji danego dnia, nawet gdyby oznaczało to przekroczenie puli nagród, otrzymają bonus.

Wiedza dla przedsiębiorców

Oferta adresowana jest do przedsiębiorców. W myśl regulaminu są nimi osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólnicy spółek cywilnych, a także spółki jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością, jak również fundacje, spółdzielnie i stowarzyszenia rejestrowe.

Ważne, by ich roczne przychody netto ze sprzedaży wynosiły poniżej 5 mln zł.

Warunki uzyskania nagrody

Uzyskanie dostępu do specjalnej platformy e-learningowej sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków.

 1. Do 7 lutego 2020 r. załóż Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą w Pekao. Możesz to zrobić tylko w placówce własnej banku.
 2. Wyraź zgody marketingowe na kontaktowanie się z Tobą kanałami elektronicznymi w sprawie produktów i usług banku oraz współpracujących z nim podmiotów.
 3. Wyraź zgodę na przystąpienie do promocji „OK GO Biznes!”, zaakceptuj jej regulamin i podpisz oświadczenie klienta (załącznik do regulaminu).

Dostęp do wiedzy

Nagroda, czyli dostęp do platformy szkoleniowej, zostanie Ci przekazany w ciągu 7 dni od spełnienia powyższych warunków. Kod dostępu otrzymasz w formie SMS na numer podany przy podpisywaniu umowy rachunku.

Od momentu zarejestrowania się na platformie będziesz miał 3 miesiące na wybór 3 bezpłatnych szkoleń (kolejne bank oferuje Ci ze zniżką wynoszącą aż 75%). Musisz je ukończyć w ciągu 9 miesięcy.

Ponadto otrzymasz także 3-miesięczny bezpłatny dostęp do prenumeraty cyfrowej i audiowizualnej „Harvard Business Review Polska” – prestiżowego magazynu o zarządzaniu, przywództwie i biznesie.

Dodatkowe umiejętności - bezcenne

Otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes to w tym przypadku tylko „przepustka” uprawniająca do sięgnięcia po coś znacznie cenniejszego – wiedzę i doświadczenie ekspertów dostępne na platformie OK, GO Biznes! Na co dzień możesz korzystać ze studiów przypadków przygotowanych przez „Harvard Business Review Polska” i czytać artykuły fachowców z Banku Pekao S.A.

Natomiast w ramach promocji „OK, GO Biznes!” zyskasz prawo bezpłatnego skorzystania z 3 modułów szkoleniowych z 6 obszarów tematycznych: biznes i finanse, efektywność osobista, marketing i sprzedaż, zarządzanie, komunikacja i negocjacje. Dowiesz się z nich m.in., jak przekładać strategiczne cele firmy na konkretne działania, jak motywować pracowników, jakie korzyści Twojej firmie przyniesie reklama w mediach społecznościowych oraz umiejętne zabieganie o lojalność klientów.

Pełny wykaz tematów szkoleniowych znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji „OK, GO Biznes!”.

Konto Przekorzystne Biznes

Przedstawiliśmy Ci warunki, naszym zdaniem, bardzo ciekawej propozycji Pekao. W podjęciu decyzji z pewnością pomoże Ci garść informacji na temat Konta Przekorzystnego Biznes oraz trwających właśnie 2 promocji związanych z tym rachunkiem.

Warunki rachunku

Konto Przekorzystne Biznes wyróżnia się pozytywnie na rynku pod względem wysokości opłat i możliwości, jakie oferuje swoim posiadaczom.

Opłata za korzystanie z rachunku wynosi 9 zł miesięcznie, ale możesz łatwo jej uniknąć, spełniając tylko jeden z kilku warunków, np. zapewniając jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych oraz przelewów między rachunkami klienta), wykonując min. jeden przelew do ZUS lub US, ewentualnie inny podatkowy, czy rozliczając na rachunku min. 1 transakcję z terminala wydanego przez bank;

Podstawowa opłata za obsługę karty wynosi 7 zł, ale i ona może być anulowana. Wystarczy, że wydasz „plastikiem’ w danym miesiącu min. 300 zł.

Posiadacze tego rachunku mają dostęp do wielu przydatnych usług, m.in. karty wielowalutowej Mastercard Business, darmowych rachunków pomocniczych w 20 walutach, nowoczesnej aplikacji mobilnej PeoPay, płatności Blik, Apple Pay i zbliżeniowych telefonem.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej analizie Konta Przekorzystnego Biznes.

100 zł za przelew do ZUS + 100 zł za terminal POS

Gdy odwiedzisz placówkę banku i będziesz finalizował przystąpienie do promocji „OK GO Biznes!”, poinformuj doradcę, że chciałbyś również otrzymać 100 zł w postaci bonów Sodexo za przelew do ZUS. Akcja „100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS – III edycja” trwa do 31 marca. Zgodnie z jej regulaminem, Twoje zadanie sprowadza się do otwarcia rachunku firmowego i wykonania z niego w ciągu 30 dni od podpisania umowy choćby jednego przelewu do ZUS na kwotę min. 200 zł.

Być może w swojej firmie potrzebujesz terminala POS, a dotąd nie korzystałeś z niego. W tej sytuacji może przydać Ci się informacja o kolejnej nagrodzie oferowanej przez Pekao, także w wysokości 100 zł w postaci bonów Sodexo. W myśl regulaminu akcji „100 zł zwrotu za umowę o terminal POS – III edycja”, otrzymasz ją tylko za to, że w ciągu 30 dni od otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes podpiszesz umowę o terminal POS i nie później niż 30 dni od tej chwili zarejestrujesz na nim choćby jedną transakcję.

Szczegółowe omówienie zasad obu tych promocji znajdziesz w tym tekście.

Inwestycja w siebie = najlepsza inwestycja

Zaczęliśmy od słów, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Mają one szczególne znaczenie we współczesnym, błyskawicznie zmieniającym się świecie, zwłaszcza w biznesie, gdzie rywalizacja o przewagę konkurencyjną jest szczególnie zaciekła. Na co dzień często brakuje nam czasu na samodoskonalenie, tłumaczymy się brakiem środków finansowych na ten cel. W tym przypadku ta ostatnia wymówka nie ma zastosowania. Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes otrzymujesz 3 szkolenia zupełnie za darmo. Musisz tylko znaleźć czas na ich realizację, masz na to aż 9 miesięcy. To dostatecznie długo, potraktuj poświęcony na nie czas jak inwestycję. Pomyśl, że zdobyta wiedza pozwoli Ci uniknąć pewnych błędów, zdobyć przewagę nad konkurentami i wpłynie na rozwój Twojego biznesu.

W tym kontekście trudno określić wymierną wartość bonusów związanych z platformą OK Go Biznes! proponowanych przez Pekao. Krótko mówiąc: zdobyta wiedza i umiejętności – bezcenne. Wspomniane premie w postaci bonów Sodexo za przelew do ZUS czy wzięcie terminala POS w Pekao to już tylko skromny dodatek.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.