Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

100 zł premii + roczna darmowa subskrypcja G2A Plus za konto osobiste w mBanku

100 zł premii + roczna darmowa subskrypcja G2A Plus za konto osobiste w mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

E-sport staje się coraz popularniejszy, lawinowo rośnie też grono osób grających w gry komputerowe. Kolejne banki zauważają, że fani tego typu rozrywki stanowią znaczną grupę odbiorców, którym warto zaoferować coś specjalnego związanego z ich pasją. Propozycja mBanku jest o tyle ciekawa, że nie wiąże się z jedną, konkretną grą, lecz daje na rok darmowy dostęp do platformy G2A.com, na której każdy miłośnik komputerowej rywalizacji znajdzie coś dla siebie. Dla części osób 100 zł w gotówce może być tylko dodatkiem do możliwości korzystania ze wspomnianego serwisu.

Akcja „Oferta dla graczy – nowi klienci” trwa do 30 czerwca 2021 r. lub do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków.

Kogo mBank zaprasza do gry?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów mBanku. Pod tym pojęciem należy rozumieć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały (także jako współposiadacz) w tym banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak zdobyć nagrody?

Warunkiem otrzymania obu premii jest otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych aktywności.

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2021 r. złóż wniosek o eKonto osobiste lub eKonto możliwości wraz z kartą debetową i zawrzyj z mBankiem umowę o te produkty.

Pamiętaj, by we wniosku zaznaczyć, że przystępujesz do promocji i akceptujesz jej regulamin, a także wyrazić chęć korzystania z mOkazji.

Krok 2
Krok 2

W miesiącu otwarcia rachunku lub następującym bezpośrednio po nim wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz min. 1 płatność Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Tylko tyle wystarczy, by bank udostępnił Ci w szczegółach mOkazji G2A Plus kod dający prawo do rocznego bezpłatnego dostępu do platformy G2A.com. Otrzymasz go w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu rachunku. Kod rabatowy musisz aktywować na stronie G2A.com do 30 września 2021 r. w czym pomoże Ci specjalna instrukcja​​​​​​ znajdująca się w dolnej części strony promocji.

Krok 3
Krok 3

Identyczne aktywności – min. 5 transakcji bezgotówkowych i przynajmniej 1 płatność Blikiem – zrealizuj także w kolejnym miesiącu.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł otrzymasz na swoje nowo założone konto w mBanku do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś po raz drugi warunki aktywności.

Dla uniknięcia nieporozumień przełóżmy te ogólne określenia dotyczące terminów na konkrety. Załóżmy, że współpracę z mBankiem nawiązałeś w kwietniu. Wówczas na spełnienie po raz pierwszy warunków aktywności masz czas do końca maja, a e-kod do platformy z grami otrzymasz do końca czerwca. Po raz drugi wymagania regulaminu musisz spełnić w czerwcu, premia gotówkowa wpłynie na Twój rachunek do końca lipca.

Bardzo ważne zasady

Każda gra rządzi się pewnymi regułami, nie inaczej jest w promocjach bankowych. Spójrz więc na szczegóły, które mogą zdecydować, czy zdobędziesz nagrodę, czy też przejdzie Ci ona koło nosa.

Transakcje bezgotówkowe kartą możesz wykonywać w realnym świecie, jak i w sklepach internetowych. Ważne, by nie zostały one anulowane do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś płatność.

Transakcja Blikiem to po prostu bezgotówkowa płatność w punkcie handlowo-usługowym i w Internecie przy użyciu usługi Blik powiązanej z rachunkiem założonym w promocji.

W trakcie trwania promocji nie możesz zmienić typu rachunku, który założyłeś, ani przekształcić go w konto wspólne. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do premii.

Zdobyte przez Ciebie bonusy nie podlegają opodatkowaniu.

Dodajmy, że informacja o aktualnej liczbie osób, które mogą jeszcze przystąpić do promocji, będzie aktualizowana w każdy piątek do godz. 16:00 i publikowana na specjalnych podstronach dotyczących eKonta osobistego oraz eKonta możliwości. W momencie opublikowania wiadomości o wyczerpaniu puli promocyjnych wniosków akcja zostanie zakończona.

Oferta mBanku

Skoro promocja związana jest z założeniem jednego z dwóch rachunków osobistych z oferty mBanku, spójrzmy więc na ich parametry.

eKonto osobiste

To najpopularniejsze konto osobiste w mBanku, gdyż jest prowadzone bezwarunkowo za darmo, a opłaty związanej z kartą można uniknąć w prosty sposób.

eKonto możliwości

Ten rachunek adresowany jest do osób w wieku do 24 lat i korzystanie z niego nie wiąże się praktycznie z żadnymi opłatami.

Karty dla graczy

Warto byś wiedział, że uczestnicząc w tej promocji, będziesz mógł wybrać jedną z dwóch kart przygotowanych specjalnie dla graczy.

Kliknij, aby powiększyć

Załóż konto i przystąp do gry

Jeśli lubisz gry komputerowe, a bardzo długi okres karencji (niestety) nie jest przeszkodą, byś mógł uczestniczyć w tej akcji, to poważnie rozważ udział w promocji. Warunki aktywności nie są trudne do zrealizowania, koszty korzystania z produktów mBanku możesz zredukować do zera, a korzystanie przez rok za darmo z gier na G2A.COM z pewnością przyniesie Ci wiele wrażeń i przyjemności. Czas na Twój ruch.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Oferta dla graczy - nowi klienci"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.